Естетични процедури за лице и тяло – 47 тема

  • 73 619
  • 735
# 150
Чучелата ги правят или квартални козметички, или зъболекари или лекари със съмнителна диплома.
Като гледам на Денкова лицата например, мога да поспоря по въпроса. Моето лице зимата беше обезобразено от лекарка в реномирана клиника с 2 страници специализации, конгреси и дипломи. Останаха ми две дупки в средата на лицето. Толкоз по въпроса за елитните бг лекари. И не ми казвайте че се случвало, защото това като го чуя, лошо ми става.
Съгласна съм, и мен прехвалена докторка ме подреди с неправилно поставяне на филъри и не исках да изляза от вкъщи 2 седмици и след това трябваше да се разгражда, да се поставят нови филъри…
Виж целия пост
# 151
Защо обаче не се споделят имената на тези, от които не сме доволни, а споделяме имената само на тези,  от които сме доволни? Смятам, че такава информация също би била полезна и би предизвикала градивна дискусия
Виж целия пост
# 152
Някой знае ли къде ходи Хилда Казасян? Много добре излежда и ако има нещо правено, то със сигурност е с мярка и изобщо не си личи.
Бяхме писали нещо за нея…не помня.
Виж целия пост
# 153
Защо обаче не се споделят имената на тези, от които не сме доволни, а споделяме имената само на тези,  от които сме доволни? Смятам, че такава информация също би била полезна и би предизвикала градивна дискусия

И аз това се чудя!
Виж целия пост
# 154
Това е субективно.Аз може да не съм доволна, а още 250 човека да са.
Виж целия пост
# 155
Съгласна съм с ДХ3
Аз преди съм писала, че не съм доволна от д-р Александра Манолова за устни, но други потребители бяха доволни. И така.
Виж целия пост
# 156
Аз съм писала много пъти и ще напиша пак - Костова, Скин лайн Варна. Дадоха ми мазилца, няколко пъти около дупките правиха мезотерапия гуна, без особе успех. Имам си дупки и туй то. Толкова се грижа за лицето си и накрая, чистито.
Виж целия пост
# 157
Защо обаче не се споделят имената на тези, от които не сме доволни, а споделяме имената само на тези,  от които сме доволни? Смятам, че такава информация също би била полезна и би предизвикала градивна дискусия

Освен това никой не пише цени, въпреки обявеният ценоразпис на клиниките добре знаем, че даваме повече от обявеното.
Виж целия пост
# 158
Аз не съм плащала повече от обявеното на сайта😯
Виж целия пост
# 159
И аз не съм плащала повече.
Виж целия пост
# 160
Защо обаче не се споделят имената на тези, от които не сме доволни, а споделяме имената само на тези,  от които сме доволни? Смятам, че такава информация също би била полезна и би предизвикала градивна дискусия

Освен това никой не пише цени, въпреки обявеният ценоразпис на клиниките добре знаем, че даваме повече от обявеното.
Защо да даваме повече от обявеното?
Веднъж даже платих по-малко от обявеното, че ми направиха отстъпка.
Виж целия пост
# 161
Чучелата ги правят или квартални козметички, или зъболекари или лекари със съмнителна диплома.
Като гледам на Денкова лицата например, мога да поспоря по въпроса. Моето лице зимата беше обезобразено от лекарка в реномирана клиника с 2 страници специализации, конгреси и дипломи. Останаха ми две дупки в средата на лицето. Толкоз по въпроса за елитните бг лекари. И не ми казвайте че се случвало, защото това като го чуя, лошо ми става.
Денкова е търговец, а не лекар.

Колкото до цените. Аз никога не плащам повече и почти винаги имам отстъпка поне с 10%.
Виж целия пост
# 162
Това е субективно.Аз може да не съм доволна, а още 250 човека да са.
Съгласна съм с това, но съфорумките споделят за "обезобразено лице" и " неправилно поставени филъри", което според мен е достатъчен факт да се говори с имена. И то не просто така да си хейтим, а да се предпазят и други.
Виж целия пост
# 163
Подкрепям.
Виж целия пост
# 164
Голяма част от жените с "обезобразени лица" гордо си ги развяват по групите. Те са доволни, на тях им харесва...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия