Facebook / Фейсбук – 6

  • 47 431
  • 737
# 465
Цитат
Проблемът е, че името на профила не съвпада с тези документи, защото е псевдоним. Та въпросът е какво да прави.

Само чрез съда може да добави псевдонима към името си.
Виж целия пост
# 466
Може би аз не обяснявам правилно-примерно писала са е като Goden Mary, а името и документите, които качва са на пр Иванка Петрова. Въпросът е как да си върне профила. Тя си държи на него, аз я съветвам да си направи нов.
Виж целия пост
# 467
Може би аз не обяснявам правилно-примерно писала са е като Goden Mary, а името и документите, които качва са на пр Иванка Петрова. Въпросът е как да си върне профила. Тя си държи на него, аз я съветвам да си направи нов.
Да докаже, че имейла, с който е регистриран профила е неин.
Виж целия пост
# 468
Може би аз не обяснявам правилно-примерно писала са е като Goden Mary, а името и документите, които качва са на пр Иванка Петрова. Въпросът е как да си върне профила. Тя си държи на него, аз я съветвам да си направи нов.
Да докаже, че имейла, с който е регистриран профила е неин.

Благодаря, дядо Хаджия! А това как да стане?
Виж целия пост
# 469
Не се бъркам.Казах,че имам опит с това и знам какво говоря.Нямам 100% обяснение,но доста неща при фейс са така.
Виж целия пост
# 470
Може би аз не обяснявам правилно-примерно писала са е като Goden Mary, а името и документите, които качва са на пр Иванка Петрова. Въпросът е как да си върне профила. Тя си държи на него, аз я съветвам да си направи нов.
Да докаже, че имейла, с който е регистриран профила е неин.

Благодаря, дядо Хаджия! А това как да стане?

От опита ми с комуникацията с Фейсбук разбрах едно, че е изключително трудно да докажеш каквото и било, след като са отхвърлили доказателствата веднъж. Освен всичко друго, как ще докаже, че даден имейл е на даден човек, още повече пред Фейсбук. Аз имах профил с псевдоним, явно някой го беше докладвал, поискаха ми идентификация, естествено по лични документи не ми е това името, и закриха ми го.
Виж целия пост
# 471
Може би аз не обяснявам правилно-примерно писала са е като Goden Mary, а името и документите, които качва са на пр Иванка Петрова. Въпросът е как да си върне профила. Тя си държи на него, аз я съветвам да си направи нов.

Сетих се, разбирам ви от личен опит. Имах същия проблем, но разликата в истинското ми име и псевдонима не беше много голяма и някак одобриха документите ми и върнаха профила.
Идва известие след преразглеждане на документите и решението от Фейсбук. Ако пуска отново за преразглеждане не склоняват ли някак да върнат профила? Какво мисли да прави и има ли развитие по случая, че ми е интересно? 🤔
Виж целия пост
# 472
Благодаря на всички за отговорите. Предадох съветите ви. Това, което ми казва е, че няма как да обжалва, защото не може да ползва профила си. Единственото, което и излиза е "качете документ за самоличност". Качва, но с истинското си име. Явно за това не го приемат. Не знам да има забрана да пишеш с измислено име.
Виж целия пост
# 473
Нямаше ли някаква версия, твои приятели да потвърдят, че ти си притежател на профила?
Виж целия пост
# 474
Винаги е имало насоки за името, което се ползва, ето:
Виж целия пост
# 475
Хора, моля Ви, кажете ми аз ли не съм добре или наистина фб прави номера. Не съм влизала на линия цяла нощ, а показва, че последно съм била на линия в 3ч през нощта, как е възможно?
Виж целия пост
# 476
Абсолютно нормално. Няма какво да Ви учудва, това винаги се случва. Никога не показва с точност от преди колко време си бил в Месинджър. Виждам как човекът спи до мене, а свети зелената точка, че е на линия. 😀 Не знам защо така се получава.
Виж целия пост
# 477
Благодаря на всички за отговорите. Ще предам.
Виж целия пост
# 478
Защо не мога да публикувам анонимно в дадени групи, при които това е позволено и хора го правят?
Виж целия пост
# 479
Здравейте.
Може ли (и как най-вече) да се изтрие бизнес страница във фейсбук?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия