Facebook / Фейсбук – 6

  • 47 431
  • 737
# 480
Преди няколко дни приятел ме беше тагнал в пост (видео), който си беше явен вирус. Не съм отваряла нищо. Оттогава обаче ФБ ми се скапа, не мога да отварям и да чета нищо. На постове, които самата публикация се пренасочва към друго място - не се отваря. Ще прикача примерна снимка. Деинсталирах, инсталирах, чистих данни, рестартирах - никакъв ефект. Предложения ?
Скрит текст:

P.S. Дописвам - инсталирах лайт версията, с нея нямам такъв проблем
Виж целия пост
# 481
Здравейте имам въпросче. Администратор съм в две групи,но в едната когато анонимен член публикува пост не може после да си коментира публикацията? Гледах настройките всичко си е наред,но днес в рамките на час два поста и двете анонимни сами не мига да си коментират постовете. На какво може да се дължи? Имаше едно дебати по рано днес по друг повече в групата,но нямам докладвани коментари и публикации.
Виж целия пост
# 482
Здравейте , днес се опитах да коментирам в една група , и се оказа ,че съм блокирана за коментиране и публикуване за 6 дни, без да съм нарушила някакво парвило. Къде мога да успоря това ? За да се преразгледа
Виж целия пост
# 483
Здравейте , днес се опитах да коментирам в една група , и се оказа ,че съм блокирана за коментиране и публикуване за 6 дни, без да съм нарушила някакво парвило. Къде мога да успоря това ? За да се преразгледа
И при мен се случи подобна ситуация с разликата, че аз вече имах коментар, без да съм нарушавала правила, писах на администратор, засега съм без отговор. Това, което си мислех, че може би някой ме е докладвал по грешка...когато имам вече право да пиша, ще публикувам въпроса на стената на групата.
Виж целия пост
# 484
Само на мен ли не ми идват известия, ако съм ги включила за някоя публикация? Много дразнещ взе да става този фейсбук 😂
Виж целия пост
# 485
Само на мен ли не ми идват известия, ако съм ги включила за някоя публикация? Много дразнещ взе да става този фейсбук 😂
И на мен, и то от доста време - година, две. Може ли да те помоля да провериш търсенето в група дали работи при теб? Не глобалното ФБ търсене, а с лупичката вдясно в група.
Виж целия пост
# 486
Вярно ли е, че приятелствата създадени от онова бъгясване са изтрити?
Виж целия пост
# 487
Днес имах втори случай на изпратена покана, която изчезна сама. Като пишете за този бъг, си мисля, че са били точно такива. Да са ми отваряли профила и ФБ да е пращал покани.
Виж целия пост
# 488
Не.
Оправиха го.
Днес, който ти я е изпратил, я е изтрил.
Аз имам предвид, че създадените приятелства от бъгясването, от ФБ са ги изтрили.
Някой друг с подобни наблюдения?
Виж целия пост
# 489
Вярно ли е, че приятелствата създадени от онова бъгясване са изтрити?
Да.
Виж целия пост
# 490
Само на мен ли не ми идват известия, ако съм ги включила за някоя публикация? Много дразнещ взе да става този фейсбук 😂
И на мен, и то от доста време - година, две. Може ли да те помоля да провериш търсенето в група дали работи при теб? Не глобалното ФБ търсене, а с лупичката вдясно в група.
Това за сега работи 🤣 и не е спирало да видим до кога 😂.
Аз не знам от колко време известията не ми работят. Скоро забелязах, но със сигурност не е от 1 година при мен
Виж целия пост
# 491
Само на мен ли не ми идват известия, ако съм ги включила за някоя публикация? Много дразнещ взе да става този фейсбук 😂
И на мен, и то от доста време - година, две. Може ли да те помоля да провериш търсенето в група дали работи при теб? Не глобалното ФБ търсене, а с лупичката вдясно в група.
Това за сега работи 🤣 и не е спирало да видим до кога 😂.
Аз не знам от колко време известията не ми работят. Скоро забелязах, но със сигурност не е от 1 година при мен
И при мен работи, а преди няколко дни - не Tada
Аз им писах оплакване преди няколко месеца. Нотификациите още не работят. Сега получих нотификация, че съм приета в една група, а аз от 2 седмици влизам и чета в групата Grinning
Виж целия пост
# 492
Аз пък искам да попитам за един друг "проблем" – нали знаете как под публикациите в публичните страници коментарите винаги се филтрират, тъй като отметката автоматично е сложена на "Най-уместни", т.е. не излизат всички възможни постове, писани от потребителите. Трябва изрично да натиснеш на "Всички коментари", за да се визуализират.

Някой знае ли защо това е така? Има ли начин да пипнеш нещо в настройките, за да премахнеш тази недомислица, т.е. винаги да ти излизат всички коментари, а не да трябва всеки път да го оправяш ръчно?
Виж целия пост
# 493
Няма. Трябва за всяка публикация отделно да се настройва.
Виж целия пост
# 494
Мерси! Аз, обаче, си инсталирах това приложение и взе, че стана. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия