Звездни компромати - Септември'22

  • 314 071
  • 2 896
# 90
Как ви се струва хубава Мис Крокс?! Била е по-млада и по-слаба, но хубава не е била никога.

Сравнено с гротеската, до която се е докарала сега, в моите очи е била направо красавица.
А тогава всички дружно й се подигравахме.
Виж целия пост
# 91
Ванчето Щерева щяла да е на колкото си иска години… еех, всички искаме така, ама за жалост процесът в тялото работи по друг начин. Иначе за другото съм съгласна - никой не може да я спре да снима разголените си крака, гърди и още нещо, даже и много фенове сигурно има.
Виж целия пост
# 92
Както и да се покаже и докаже, в моето съзнание си остава с оня розов мърляв козяк на гърба в Брадъра 3 месеца ли беше. Не знам кой се занимава с тая, във всяко отношение.
Виж целия пост
# 93
Тя май не изкара и месец в Брадъра?
Нали все четеше и се готвеше за изпити- в МГУ ли беше, не помня вече.
Виж целия пост
# 94
Ваня Щерева и щерка и са ми рядко несимпатични. За Ваня бих казала дори бездарна, която се бута навсякъде.
Виж целия пост
# 95
Това да се изпокараш с детето си за пари е най-голямата простотия евър.

Ваня Щерева ще е вечно на 25! 🤪
Виж целия пост
# 96
Ваня Щерева я е ударила менопаузата най-вероятно. На кого и защо се доказва и на кой му пука?

Поредната комплексарка, която се чувства длъжна да се обяснява. Чудя се как се общува в ежедневието с такива хора? То постоянно да внимаваш да не ги засегнеш по болните им теми... 🙄
Виж целия пост
# 97
Много са ми смотани и безлични сестрите Хадид.. Набедени за топ манекенки без грам чар и харизма, тя Тоцинка ми 100 пъти по-симпатична и направо е минавала за красавица на снимките с Бередин.
Кариерите им на модели са в резултат на болните амбиции на комплексираната им майка, тъй като самата тя не е успяла да се реализира като модел. Нито една от двете не е мечтала за това, Джиджи е искала да играе професионално волейбол, а Бела да язди коне. Въпросната Тоцинка също е изтъкана от комплекси и не вярвам някога да успее да се пребори с тях, но дано поне не ги проектира върху децата си.
Виж целия пост
# 98
Ваня Щерева я е ударила менопаузата най-вероятно. На кого и защо се доказва и на кой му пука?

Поредната комплексарка, която се чувства длъжна да се обяснява. Чудя се как се общува в ежедневието с такива хора? То постоянно да внимаваш да не ги засегнеш по болните им теми... 🙄
Богданска трябва да знае. Нали първи дружки, човека в живота ѝ ала-бала.
Виж целия пост
# 99
Аз може би се обърквам в детайлите, но нали Антония е написала в IG, че прави погача за майки, баби и прабаби - значи си се виждат и няма скарани?
Виж целия пост
# 100
Аз може би се обърквам в детайлите, но нали Антония е написала в IG, че прави погача за майки, баби и прабаби - значи си се виждат и няма скарани?
Е, то и аз мога да напиша, че съм на вечеря с Лео Ди Каприо, Джон Траволта и Никълъс Кейдж, ама дали някой ще ми повярва е друго 😀
Иначе тя качва снимки на всичко, което се случва, та затова е странно, че още не сме видяли тези баби и прабаби поне по двадесет еднакви кадъра на едната от тях…
Виж целия пост
# 101
Това да се изпокараш с детето си за пари е най-голямата простотия евър.

Ваня Щерева ще е вечно на 25! 🤪
На мен ми е простотия да се скараш изобщо със семейството си и с това на половината си и да се лишиш от време с тях и с децата ти. Имам такъв пример в обкръжението си и бабата дори не познава едното дете. В крайна сметка, пари, коли и пътешествия са до време. Семейството е всичко.
Виж целия пост
# 102
Aбсолютно вярно, но обикновено вината е и в двете страни, едва ли е само в “младите”.
Виж целия пост
# 103
Ева Лонгория
Скрит текст:
Роузи Х.Уайтли и бебе Исабела
Скрит текст:



Ана де Армас
Скрит текст:

Кейт Бланшет
Скрит текст:


Ноеми Мерлан
Скрит текст:


Аня Тейлър-Джой
Скрит текст:

Кендъл Дженър за Джими Чу
Скрит текст:




Зоуи Салдана
Скрит текст:

Сара Мишел-Гелар
Скрит текст:

Джорджина на Роналдо
Скрит текст:


Любимата ми клошарка - Хелена Бонам Картър
Скрит текст:

Виж целия пост
# 104
Джорджина са я накичили с каквото сварят Grinning . Да, естествено, скъпи са, но…

Странна ми е Кендал. Има хубаво тяло, но като излъчване понякога ми се струва чаровна и нежна, понякога доста безлична.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия