Къде в Бургас? ( 60)

  • 63 968
  • 821
# 195
Здравейте , нужен ми е човек,  който се занимава с климатици . Ако имате познати  , моля да ми пишете на лични съобщения Simple Smile
Виж целия пост
# 196
Преди дни,бях писала за сладкарница Ани.
Вчера влезнах там и се оказа,че е друга сладкарска къща.
Останах разочарована! Да сменят табелата,а не да заблуждават хората.
Хубави неща имаха,торти,сладки,пасти,но леко скъпи ми се видяха.
А може и заради инфлацията,знам ли.
Та! Не е Сладкарница Ани.
Виж целия пост
# 197
Къде е този цех златина че отдавна търся хубав еклер да хапна ?
Виж целия пост
# 198
Къде е този цех златина че отдавна търся хубав еклер да хапна ?
Аз пък ядох еклер точно от сладкарница Ани (новата на старото място) и беше чудесен.
А Златина Твърдица не мисля, че са за хвалене точно относно консерванти и чисти продукти. Не и при тези цени на крайния продукт. Едно яйце в магазина вече е 45 ст., няма как да поддържат 2 лв.за парче торта ако ползват качествени продукти.
Виж целия пост
# 199
А на какъв адрес е нпвата сладкарница Ани? Имат ли сайт с каталог, но не фесбук страница?
Виж целия пост
# 200
Славейков между блокове 23 и 24. Срещу Тих труд. На ъгъла на нова кооперация,не и знам номера. До нея има тотопункт,пощенски клон,дюнери.
Не е сладкарница Ани. Само табелата й стои,
Друга е.
Виж целия пост
# 201
Знам къде е,  ама там ли са хубавите еклери
Виж целия пост
# 202
Да,там са.
Намерих и касовата бележка.
Сладкарска къща ,,Фотини Суийт,,
Славейков бл.88
Виж целия пост
# 203
Къде е този цех златина че отдавна търся хубав еклер да хапна ?
Аз пък ядох еклер точно от сладкарница Ани (новата на старото място) и беше чудесен.
А Златина Твърдица не мисля, че са за хвалене точно относно консерванти и чисти продукти. Не и при тези цени на крайния продукт. Едно яйце в магазина вече е 45 ст., няма как да поддържат 2 лв.за парче торта ако ползват качествени продукти.
Около 2 лв е парчето торта на сладкарница в "Меден рудник", която е на самообслужване и тортите им са на Марс . /Колата е 1.60, а в кръчмата на село е 1.80/
Виж целия пост
# 204
При положение, че едно яйце е 0.50 - 0.60лв, незнам какво има в парче торта за 2лв ? Опитайте торта
 " Меренге " на сладкарски бутик " Креми " и после споделете мнение Simple Smile! За нашето семейство е уникална Purple Heart!
Виж целия пост
# 205
Извинявам се но така ли трябва да изглежда тортата ?струва ми се счупена ?
Виж целия пост
# 206
Да, счупена е защото я изтървах като я носих Simple Smile! Но това по никакъв начин не се отрази на страхотният вкус!
Виж целия пост
# 207
Охх,Натти 😍 на Креми всичко е уникално!
Питаш ли ме,как работих врата до врата с нея,преди години ☺️
Трудно се устоява на тези изкушения!
Виж целия пост
# 208
Оххх, направо съм пристрастена към тортите им! Да, скъпички са, но са уникални Purple Heart!
Въпреки, че се ограничавам от сладко, за всеки повод купуваме само от тях!
Виж целия пост
# 209
И аз бях така, за всеки повод купувах от тяхната , но вече се въздържам. Прекалено скъпи ми станаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия