💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 4 (18.09 - 25.09)

  • 104 020
  • 2 666
# 915
Много "хубава" двойно изненада имаха тая вечер червените - и Елица, и капитанът им добре ги наредиха.
Виж целия пост
# 916
Значи, ако наистина това е била Елица, ама наистина, и е написала името на победителя ПУБЛИЧНО - добре, че съм пропуснала в навалицата, то това трябва да се каже на НОВА по някакъв начин. Не знам откъде може да сте сигурни, че НАИСТИНА е била тя, но ако е вярно, си трябват мерки.
Виж целия пост
# 917
Елица е била. Потвърдиха ми...
Обиждала е грозно и май е издала кой ще спечели формата, но съм пропуснал цирка.
Да, написа име.

Уфф, този Касим. Безкрайно ми е симпатичен, но сякаш не е за тук. Дано промото не е вярно.
Виж целия пост
# 918
Изключително грозно.

ТЪПАРЕВ, дано четеш

ДЪНО си и ДЪНО ще си останеш.

Алекса, тъпо и жалко парче си и ти. Продаде си задника на този чалгаджия.

100% грозно режисиран ''спектакъл'' Да изпратят дебила да дразни червените и да е глас за Елица, а на Алекса 100% са му обещали участие. Всичко е ясно.
Само че ние не сме идиоти.

Опропастиха и този сезон
Еми те по Сърбия са чалгари ....какво се изненадваш? 🤣
Виж целия пост
# 919
Аз се пак не вярвам това да е била Елица.
По-скоро трол.
Виж целия пост
# 920
Много комично се получи Жорката казва ухилен "Ще съм нахранен сутрин, обед и вечер до края на предаването", те му ръкопляскат хахаха Весела има акъл, може да изглежда малко шашаво, но явно си е такъв човек. Да видим, дано не се обърнат срещу него.
Виж целия пост
# 921
Ама и аз мога ей сега да си направя профил с каквото си искам име и да напиша много неща? Не разбирам как “тя е, потвърдиха ми” има някаква стойност изобщо😂

Елица е била. Потвърдиха ми...
Обиждала е грозно и май е издала кой ще спечели формата, но съм пропуснал цирка.
Да, написа име.

Уфф, този Касим. Безкрайно ми е симпатичен, но сякаш не е за тук. Дано промото не е вярно.
Виж целия пост
# 922
И аз не вярвам да е била Елица, но пък как ни разтуриха седянката! Тъкмо Бенгън насипа с черпака, а аз извадих пуканките...Ей, преметоха ни забавата! 🥴
Виж целия пост
# 923
Червените, ако имат сега 5гр мозък ще ѝ намажат ските на Елито и кой откъде. Много проста и нагла
Това ще ми е най-големият кеф - излиза Елица и при червените влиза Алекса
Виж целия пост
# 924
Георги наистина ли реши, че всички ще се зарадват затова, че избра себе си пред племето?
Опаааа, Елица сгази лука, ама много го сгази. Уау!
После не било интересно червеното племе! Как си усложниха живота тази вечер, а така им беше лежерно...
Искам да го видя Георги как ще яде във фермата или на реката...бургери с пържени картофки, а съотборниците му ще се радват от сърце, че ще е здрав и сит за битките! Cupid

Тва да си участник и да четеш по форуми коментари за играта си е як мазохизъм! Само големите професионалисти в бранша го могат!
Виж целия пост
# 925
След днешния епизод, Дяволо Букинг ООД вдига рязко коефициента за Елица. От 1.10 вече се качва на 1.95
Не виждам как след всичко това което видяхме може да победи, но все още си оставям вратичка. Изложи се ама явно не го осъзнава. И не и отива на спортист да саботира. Сякаш не е виждала Алекса 5 години и е била на някой остров в Океания. Няма психика. И не е отборен играч.

А всичко това което ни показваха дотук е максимално да и излъскат имиджа след цирка, който сама си сътвори. Знаели са каква буря ще предстои и направиха така ако може да мине по-мирно някак си. Ама няма как да сработи. Той Тупарев може да е искал да и даде победата, но след такива изцепки, не виждам как ще стане това. Закопа се сама, както Веско Панчев с ризата в сезон 1. А беше готов победител.
Виж целия пост
# 926
Не знам защо ако е била Елица би си губила времето да стои тук и да ни чете и още по-малко да хване и да коментира, като може да си споделя времето с безценния Алекса.
Виж целия пост
# 927
Ама и аз мога ей сега да си направя профил с каквото си искам име и да напиша много неща? Не разбирам как “тя е, потвърдиха ми” има някаква стойност изобщо😂
Скрит текст:
Елица е била. Потвърдиха ми...
Обиждала е грозно и май е издала кой ще спечели формата, но съм пропуснал цирка.
Да, написа име.
Уфф, този Касим. Безкрайно ми е симпатичен, но сякаш не е за тук. Дано промото не е вярно.
Ами за мен има стойност, защото го пише Дяволо. А е възможно той да има други канали да разбере дали това е била Елица - познати на познати примерно.
Виж целия пост
# 928
Звучеше да е точно като Елица.Нестабилна и проста ,и от поста който написа !!! Но определено трябва да има санкция ако наистина това е победителя и тя го е издала.
Виж целия пост
# 929
Веска може да обяснява, че изрод по повод, че ще се бие срещу другите. Не, че ще се заяжда с тях.
Зорница пък как може да обижда на 'бабичка'? Като тя е на 21 години, а не стига, че е грозна на умирачка, ами и изглежда доста по-възрастна. Тя на 30 години ще е абсолютна леличка.


Зорница е като скочубра.... Както казваше дядо ми. 🤣 Много остри черти, вещерски и седнала коси да закача по главата и една ретро рокля беше надянала. Абе никаква класа, селото крещи в нея.🤣 Веси лично на мен ми изглежда дори по-добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия