SUPERNATURAL forever

  • 31 147
  • 756
# 525
Аз вече съм на 8 сезон.
Опитах да чета мненията ви от старите теми, е четох....
Било е много интересно в темите!
Но едва откривам конкретно за някоя серия. моля да ми кажете дали Кас  стига до последните  сезони.
Виж целия пост
# 526
Е, щом искаш да знаеш...
Естествено, че стига Grinning






Joy
Виж целия пост
# 527
Помислих, че си в осмия месец Grinning Викам си, еха още бебешоци в темата
Виж целия пост
# 528
Е,  тя темата действа забременително, та нищо чудно 😁

Dudhen, добре дошла, да разбирам ли, че си Кас гърл?
От една страна ти завиждам, че гледаш всичко за първи път, от друга- ние наистина имахме удоволствието да гледаме в голяма и весела компания. Което само засили обсесията ни, де 😁
Виж целия пост
# 529
На мен и тримата ми харесват, но Кас ми е най на сърце.
Изобщо не ми е страшен сериала, но явно действа на
подсъзнанието.Чувам  странни шумове , вчера подскочих от
сянката на котарака ми в коридора.....но, имах интересни сънища.
Когато  изгледам няколко серии, се връщам в старите теми
да чета коментарите ви.
Виж целия пост
# 530
И аз съм имала такива моменти.
Имам навика точно като съм сама да гледам ужаси и после ме е страх.Joy

Като писа сънища...
Елорка, отдавна не е имало включване от Джефри.
Виж целия пост
# 531
Интересни сънища, а? Да не би Кас да извади ангелското острие или те обля с ангелско сияние?

Липсват ми тези моменти. Толкова отдавна не съм гледала нашите, че ме е срам.
Виж целия пост
# 532
Мило, срамота!
Най-редавно момчетата ми правят компания докато готвя, даже в момента това правя.
Але гледа бебето, аз правя лазаня, защото изгубих бас.Joy
Виж целия пост
# 533
Ммм, лазаня!!! Да можеше да си хапна и аз.

Не знам как не ми остава време за момчетата, исках поне Walker и Big Sky да изгледаме. Вместо това се заплеснах по The Fall и The Tourist с Джейми Дорнан Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 534
Ох Иве, сънувах го наскоро и не си спомних съня, ама помня, че го имаше, ама какво правихме, не помня.
Яд ме е Joy

Скрит текст:

Joy
Виж целия пост
# 535
Как какво?! Брали сте кайсии! Joy

Хора, нито един сериал не следя вече, а като се сетя , че преди години съм стигала до 11 сериала, всеки ден имаше нова серия.Joy
Но сега с 3 деца и половина е невъзможно.
Виж целия пост
# 536
Е,  ще порастнат и ще почнеш, евентуално Joy

Ох, не помня, дано сме брали кайсии или някви други плодове, банани примерно tooth
Виж целия пост
# 537
Те вървят в комплект. Joy

Нямам време да се обърна, а хем имам помощ, пълна лудница е.
Един те дърпа за задачи, втори иска да яде, бебето реве, котката мяучи, че иска храна.
Мъжът ми казва, че паметник ще ми направи.Joy Той нямало да може да издържи с тях като мен.
Виж целия пост
# 538
А ти догледа ли финалните епизоди?
Помня че много се моташе Grinning
Виж целия пост
# 539
Да, гледах.
Не помниш ли как опявах финала?
Толкова сериали съм изгледала, но на нашите и Древните е най-тъп финалът, още ме е яд като се сетя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия