Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 87 478
  • 2 463
# 720
Не от кайсии, а от малини. И при висока температура. От кайсии още повече ще се раздразни стомаха. 7 UP съдържа натриев цитрат, Спрайт също, те облекчават повръщане.

Ако Пантичката е закъсала, да се оправя. Не бяхте ли днес на РД при нас?
Виж целия пост
# 721
Цялата ми зеленчукова леха е в талашит ╰(‵□′)╯ И спанакът. Иначе баш-майсторите на съседите много културно си изнесоха на гръб големите клони паднали в нашия двор, а беше ме страх че ще пометат някоя леха като един по-раншен случай (всичките са маскари Rage ). Отивам, гледам, оставена елегантна купчинка естетично отрязани дебели клонки, чудех се дали ще дойдат да си я приберат или ни е трофей, през това време от съседния двор се чува суматоха и един порой неприлични думички, о-ля-ля, ясно, баш-майсторите се изнизали по терлици Rolling Eyes Децата на съседката дойдоха да метат и докато се усетя прехвърлили клонките през оградата у тях, а ми се щеше да ги оставя за някакъв арт ансамбъл около езерцето. Въобще днес нищо не стана по план. А, на дървото дето го подстригаха оставили два дълги хоризонтални клона като мустаци, един натам, друг насам, и това най-долу от короната, ММ се гласи да ги реже тези дни че са от нашата страна, а на мен ми е толкова смешно, предпочитам да ги остави, ще си разправяме вицове за майстори още доста време 🤨
Отивам да си налея нещо без лед.
Виж целия пост
# 722
Благодаря, момичета! Какво съм запомнила за тези кайсии аз!. Добре, че първо питах преди да дам!
Кло, утре е РД, но май ще пропуснем. Ние днес пътувахме извън София. На нея й прилошава по време на път. Прилоша й в колата, но не повърна. Сега обаче вечерта повърна. Може да е от пътуването, ще наблюдавам. Ако не повръща повече, ще го броя да е от пътя.
Виж целия пост
# 723
Да, Кло, знам за градинския център.
Ох, Панде, дано не е сериозно!
Виж целия пост
# 724
Панди, дано е от пътуването!
Момичета, помислете ме с добро в понеделник, моля Ви- ще имам нужда от сила. Ще настанявам мама в дом, а душата ще ми се скъса от мъка. От вторник съм пре нея, имаше кризи,но от вчера е добре , е пак има спадове и значително спокойна та сега ми е съвестно и се чувствам като предател…
Виж целия пост
# 725
Панди, дано е от пътуването!
Момичета, помислете ме с добро в понеделник, моля Ви- ще имам нужда от сила. Ще настанявам мама в дом, а душата ще ми се скъса от мъка. От вторник съм пре нея, имаше кризи,но от вчера е добре , е пак има спадове и значително спокойна та сега ми е съвестно и се чувствам като предател…
Прити, прегръдка...
Виж целия пост
# 726
Ама в градински център да предлагат вино, странно е. Тогава ми направи впечатление, но чак, когато писа за марката, се сетих къде съм го виждала.

Панди, моята до миналата година имаше такива изпълнения по време на път. Бяхме я докарали, от Бургас до Китен и обратно аз да шофирам, защото баща ѝ е по-джаста праста и рязък по завоите, а на нея малко ѝ трябва. Воденето ѝ на английски в града, понякога беше проблем и до ден днешен задната седалка е оборудвана с торбички за целта.
Виж целия пост
# 727
Прити, прегръдка. Purple Heart
Може да има моменти на подобрение, но знаеш, че ще се влоши. Правиш го за нейно добро.
Виж целия пост
# 728
Не си предател, Прити. Постъпваш добре. И за майка ти е по-добре да бъде под ежедневно наблюдение на компетентни хора.
Виж целия пост
# 729
Прити, пропуснах те, извинявай. Правиш го за нейно и за твое добро.
Полагали сме грижи в семейството за човек, в положението на майка ти, трима се върнахме 24/7 и пак имаше моменти, в които успяваше да сътвори и немислими бели. Добре, че съседите влизаха в положение и си направиха и те застраховка на имуществото, че беше.... Не се чувствай предател, напротив, правиш най-доброто за нея. Огромна прегръдка от мен и имай сила да го преодолееш. ❤️
Виж целия пост
# 730
Кло, подсети ме...Когато баща ми беше с Алцхаймер, майка ми и дума не даваше да се каже за дом. А какви бели твореше...Например, става през нощта, топли си супа на газовия котлон, хапва си и зарязва котлона барабар с пламъка.
Виж целия пост
# 731
Осем кубика вряла вода, запушила сифона на пода в банята и...по цялата вертикала беше наводнила моята бабет, всички апартаменти до долу. А баща ми спи, утрепан от умора и нищо не беше усетил. Много тежка деменция след десетилетна борба с Паркинсон. И това не беше еднократно. Аз помня поне три случая, но може би са били и повече с водата само. И други работи имаше...
Виж целия пост
# 732
Здравейте! Приемате ли гости?
Виж целия пост
# 733
Панде, дано е от пътя!
Прити, прегръдка. Не си предател, така е по - добре.
Вайче, ти как си?

Кой изпусна Меркурия?
Виж целия пост
# 734
Чироз, вампир такъв, що не спиш?
Пооправи ли се?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия