Ако Пантичката е закъсала, да се оправя. Не бяхте ли днес на РД при нас?
). Отивам, гледам, оставена елегантна купчинка естетично отрязани дебели клонки, чудех се дали ще дойдат да си я приберат или ни е трофей, през това време от съседния двор се чува суматоха и един порой неприлични думички, о-ля-ля, ясно, баш-майсторите се изнизали по терлици
Децата на съседката дойдоха да метат и докато се усетя прехвърлили клонките през оградата у тях, а ми се щеше да ги оставя за някакъв арт ансамбъл около езерцето. Въобще днес нищо не стана по план. А, на дървото дето го подстригаха оставили два дълги хоризонтални клона като мустаци, един натам, друг насам, и това най-долу от короната, ММ се гласи да ги реже тези дни че са от нашата страна, а на мен ми е толкова смешно, предпочитам да ги остави, ще си разправяме вицове за майстори още доста време 🤨
Препоръчани теми