Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 87 483
  • 2 463
# 780
Честити да са Ви майчетата, Мисте и Кайсииче! Да са здрави и да са дълго до вас! Heart
Виж целия пост
# 781
Мързи, мислех, че само аз мятам наказания до Коледа. От мен да мине, до Бъдни вечер. Сипи си, Душко и се успокой!
Виж целия пост
# 782
Благодаря, момичета! Hug

Мързи, зор ше видиш с твойта мома Wink ма споко, то и у нас ги има тия филми. С по много епизода Simple Smile
МУ реже салата зеле с нов нож Grin голям кеф било, ма тоя път аз го купих, че салатите са си негов ангажимент Simple Smile
Чакам тийна от банята да излезе...дано е скоро и да ядем, че само съм закусвала. После вино. Имам и една бутилка армаган от братовчедка.
Виж целия пост
# 783
О, аз съм спокойна вече. И тя е спокойна. Сега водим преговори кога да влезе да се къпе. По-точно аз задавам конктретен час 1930, тя почва с пазарлъци - ама не може ли 1935, ама 1940, ама... Не може. Точка.
А на обещанията за наказания се вярва, защото аз ги спазвам... миналата година пак беше наказана за нещо от октомври до Коледа...
Мисти, у дома ММ кълца зелето на онова, известното ренде, Вьорнер... само той го кълца. Ма е тертиплия - кат за малки пиленца го прави.
Виж целия пост
# 784
Туй ренде Вьорнер ли й,кво ли й...мойте ръце ли са кофти....кълцам на дъската над тенЖУрата с шефски ноШ...и го докарвам на жулиени/ам баш😄/,тънинко ..тънинко....и сланинка режемЕ тъй!😄
Пекнах ини постни компири,за мъжо пържолки с лучец...ся баня, зъби,дрехи за тръстиката, сандвич и в кревата! Утре тръстик Тайм/по Тринки/
Рапорт даден!
Събалям ша турна кафето!
До утре, Куклани!
Пп-.налях си ино пръстче уиски!
И замезвам с стафиди/неочаквано добра комбинация!😄
Виж целия пост
# 785
А аз, понеже явно обирането на ябълките и събирането на орехите беше малко, направих и сладко от падналите круши, да не стават зян. Нямах канела и индрише и смело ги замених с карамел и уиски. 13 да не чете, че и тя ще припадне като Уишмастъров, когато ме видя да изливам смело от Джентълмена Джак. Сега аз умирГам.
Виж целия пост
# 786
Много добре си направила. Индришето е смърт за сладко и компоти. Щяха да станат зян крушите.
Виж целия пост
# 787
Аз го мразя, защото, като бях дете, само ме караха да пия някакъв гаден чай от индрише и лук против кашлица. Бляк!
Виж целия пост
# 788
Мързи, моя баш тъй то прай, кат рендето, ма с ножа Grinning ПоФалвам го нъл се сещаш Wink аз не мога тъй.

Ний апнАхме, пооправих и се уморих. Уж съм по-добре, ама утре ще ида пак да ме видят и да си искам болничен. Ще е от утре обаче, щот в петък лл ми беше объркала направлението 🤪

Наспорт!
Виж целия пост
# 789
Завлачих се до Лидл за някакво бутертесто, дето май въобще го няма там, ама за туй пък взех някакъв замразен сладкиш със сливи. 🤔
Ще разходя кучо за последно и ще наспортя една биричка, после мач ще гледам , а някъде междудругото ще го пробвам тоя сладкиш.
Виж целия пост
# 790
Хубав и непланиран следобед сформирахме.На двора имахме мини детска градина.За разкош ми бяха пратили доста голямо количество миналогодишно мавруд+каберне(купаж по модерно му 😁).Та вино се лее,деца врещят и ядат като за последно.Не,че и друг път не сме го правили,но с по-ограничен брой детски писъци 😂
Виж целия пост
# 791
Прочетох ви набързо.
Рецептите скролнах, че съм гладна, но чакам Тилчетата да се върнат от фитнеса и да ходим да ядем.
Имаме вече любим ресторант на територията на хотела- азиатски. Хубавото е, че в него готвят както корейска, така и японска, и китайска и!!! любимата ми индийска кухня. Вчера толкова вкусно къри с нахут ядох, че... ммммммм!
Отпуснали са ембаргото за руснаци от началото на месеца и навсякъде основно е руска реч.
Моичките ходят на плаж и басейни, аз предпочитам прохладата на климатика.


Благодаря ти, но след занзибарското  “Поле! Поле!“ нищо не може да ме изненада.
Този отговор получавах, когато сутрин си поръчвах кафе, което получавах по ракиено време Joy


Да не бъркаш с Джамбо? Което е и здрасти, и чао, абеееее- Джамбо!!!
Поле- поле си е нашето яваш- яваш, не си давай зор, по- полека.
То при тях всичко е поле- поле, винаги. Като Иншалла(х). Grinning
Виж целия пост
# 792
Мист,Кайсийка,честит рожден ден на майчетата ви.Да са ви живи и здрави и дълги години до вас.
Прити,стискам палци и се надявам всичко да е наред.За мен също е най-доброто решение.

Моето дете пак се мъчи да се разболява.Появиха се сополи,акото е зелено,кашесто (да не четете ако ядете) и сополите и там се виждат..и през нощо дойде при нас с пишо до ушите..Ама много! Мм казва че така е станал от съм също,мокър..А не се беше случвало скоро това,особено пък в такива количества..
Както някой  каза,имаме още 5 месеца студено..Как ще я караме..
Тази седмица ми е ужасно натоварена също..и не мога да отсъствам..
Виж целия пост
# 793
Ох, Бюти, съчувствам. Мъка е с малките деца. После нещата стават по-леки, но докато оцелееш през този период си е Scream
Виж целия пост
# 794
Честити да са рожденничките и още мног години да духат свещички!
И моята маймуна е със сопол отново,ама каквото  такова.Коларгол ,вит Ц и  калциев глюконат имам и ще я оправят.И работа имам бол ......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия