Прити, гуш! Трудно е, но постъпваш правилно

Панде, пътувахте ли за РД?
Ние направихме чудна разходка, времето беше много хубаво. Разходихме се, хапнахме, купихме ликьор и ракия, че и промоция улучихме.
Сутринта имахме поредната драма със запушен гараж от страна на стар познайник. Три пъти звъняхме в полицията, оттам уж не успели да го намерят, но в това време ние го намерихме. То не бяха крясъци, заплахи, обиди. В един момент сериозно се уплаших, че МУ ще скочи и ще стане беля. Последният път аз говорих с дежурния и го попитах какво да правя, докато един видимо неадекватен човек ме заплашва и ме нарича малоумна, защото съм имала дързостта да го събудя в неделя, а аз се опитвам да успокоя моя мъж, който е на ръба. Отговорът на дежурния беше аз с нищо не мога да ви помогна, обадете ми се след пет минути, ако не се е махнал. В крайна сметка дойде, даже се извини, видимо изненадан къде се намира колата му. Не ми се мисли в какво състояние е бил снощи, когато е паркирал. Закъсняхме 40 минути, изнервихме се, аз наистина се уплаших. Чувствам толкова тъпо и безпомощно. Буквално ни оставят да се саморазправяме.

