Свикна ли и?
Свикна ли и?


Готвих една завъртяна мексиканска манджа (фахита), режи-пържи-завивай, пируети пред печката, накрая включих фурната, седнах на дивана, пуснах шиацуто да бръмчи масаж и ММ показва глава през вратата, "Има много хубав залез!" Гледам нещо розовичко такова навън, реших да снимам да се поФаля в интернета, тръгнах да се правя на фотограф в търсене на перфектния кадър, там с шипки, с врътки, с покрив, зуумване, настройки, филтри, не мога да избера, все не ми харесва какво се лови на екрана на телефона. По едно време ММ се провиква "Хвана ли го?!" Чак съседката се показа навън, сигурно е помислила че прелита НЛО. Ами не го хванах
Облаците се разместиха много бързо и им изчезна розовото 
нищо не е излязло..на 24ти съм пак на преглед. Пия още АБ. Препоръчани теми