💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 836
  • 2 943
# 360
Браво на Гената.
Макар и с подпиране от Димо се пребори. Даде всичко от себе си.
Виж целия пост
# 361
Доволна съм, че Алекса е капитан. Усещам така нещата - докато Илиян иска да стане капитан заради изгода за себе си, Алекса, поне към момента, се бори за отбора. Касим е едно излишно звено, мисля, че Мани и Фейгин са наясно. Илиян сам си е виновен. Между Илиян и Алекса, избирам Алекса. Илиян е егоист, докато Алекса показа, че може да работи и в интерес на отбора.
Виж целия пост
# 362
Димо пак с нови правила 😅😅😅😅😅 Генчо докосна края. Не е истина
Виж целия пост
# 363
Филип отнесе оная шамадура Виктория
Виж целия пост
# 364
Каква е тази пародия, боже мой?!?!
Виж целия пост
# 365
За Елица веднага смяна. Rolling Eyes
Цецо и той вика за Ели?
Виж целия пост
# 366
Еее Жорката железен
Виж целия пост
# 367
Ооо, смяна за Елица. Защо??? А в предни игри не можеше?! За Елица пак може всичко. И Сините подвикват. Ми не е честно. Да я бяха оставили да виси на халките.
Виж целия пост
# 368
Димо пак с нови правила 😅😅😅😅😅 Генчо докосна края. Не е истина
не въпроса да докоснеш края.
трябва да преминеш без да падаш във водата.
Виж целия пост
# 369
За Елица винаги може смяна...Изобщо малоумно решение на червените тя да мъкне колелото, а не Георги...
Виж целия пост
# 370
Еми не е честно това.
Виж целия пост
# 371
Оставиха Генчо да се мъчи
Но при Елица веднага смяна
Доообре

Сеха Михела показва на олимпийската шампионка как се минава по халките
Виж целия пост
# 372
Е за кой да гласува Гого. За Илиан дето ходи след него и го дебне сакън да не  изяде наденицата.
А и всеки има право да гласува както прецени. Това че Мани и  Фейгин се поддадоха е друга тема.
Не харесвам поведението на Алекса. В никакъв случай
Гого гласува с тях много отпреди Илиян да помирише дори наденицата, за която го е дебнал. Ако не греша, беше там и когато другата групя бяха наречени от Цецо "утайки". Да, не ги е обидил той, но самото му присъствие и мълчание в тази ситуация говори много за него.
С какво Илиян е по-лош от мутрата Виктория, че да предпочете техния лагер?
Виж целия пост
# 373
Защо Елица беше на колелото?
Ама при този капитан на Червените какво ли питам изобщо Simple Smile

Иначе за Елица нямаше три опита, веднага смяна.
Правилата и наградите за нея винаги са различни.
Виж целия пост
# 374
Димо пак с нови правила 😅😅😅😅😅 Генчо докосна края. Не е истина
не въпроса да докоснеш края.
трябва да преминеш без да падаш във водата.

Много ясно, че не може. Димо пише в движение Съдби на волята, Игри на кръстопът. Пълен цирк 😝
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия