💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 842
  • 2 943
# 1 455
Много подходящ момент Алекса да покаже, че отново е прав и да назидае всички - докато съотборникът му лежи на земята. Не дабелязах да е притеснен от случилото се, по-скоро се зарадва, че може да го използва като аргумент.
На мен ми направи впечатление, че Фейгин и Мани доста чистосърдечно се притесниха за Цецо и въобще не казаха нещо лошо, даже Жени се стресна много и доста намясто каза, че Цецо се катери неправилно.
Виж целия пост
# 1 456
Браво на Елица! На черното бяло няма как да кажем! Браво!
Виж целия пост
# 1 457
Признавам си, че не симпатизирам изобщо на Алекса, но не мога да отрека, че от видяното до момента е много добре физически подготвен и се нарежда до Гого и Фифо.
Виж целия пост
# 1 458
Гласовете на жълтите мажоретки не могат да пробият от гласището на Виктория. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 459
Браво на Елица! На черното бяло няма как да кажем! Браво!

Абсолютно! Като шевна машина го мина това торнадо. Иначе не я харсевам, де. Satisfied
Виж целия пост
# 1 460
Браво на Елица, страхотен спортист е! Звезда да си ходи, стига е хленчила. Жени да не се преумори в тази битка?
Виж целия пост
# 1 461
Елица също е впечатляваща!

Виж целия пост
# 1 462
Тия дългите освен да крякат друго могат ли?
Кантят ми в ушите... Джери номер 2. Давай беееее Влади бееее.
Аман.
Виж целия пост
# 1 463
Е, хайде сега, като всички надявам се видяхме какво направи Елица, да сравним с Джаферович - “комплексната“ силна състезателка. Мушама, това е състезател - комплексен отвсякъде, във всичко. А не като Евгения, която е заменима навсякъде, за пъзелите да не говорим - просто не дава шанс на никого, за да се пробва.
Виж целия пост
# 1 464
Браво на Елица!
Виж целия пост
# 1 465
Браво Ели. Страхотни Генчо и Алекса на въжето. Абе, до сега всички са впечатляващи.
Айде Мани....
Виж целия пост
# 1 466
Фейгин също е чудесна! Давай, Мани!!
Виж целия пост
# 1 467
Сините, а и останалите, които са на терена, трябва да са много търпеливи, за да издържат това кряскане на Виктория, аз, която гледам от телевизора и се разсейвам с още 100 неща, едва изтрайвам!
Виж целия пост
# 1 468
Удоволствие беше да гледам Елица на Торнадото.
Виж целия пост
# 1 469
Merri_An, абсолютно съм съгласна, че Елица е чудесен спортист. Олимпийски състезател и медалист, прекрасен атлет. Всичкото й реване не може да го отнеме.

Жени пак я сложиха на пъзел искам да кажа, знам, че съм и като рицаря на бял кон, ама всички искаха да играят...По-добре от на Цецо безрасъдството.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия