Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се броят гестационните седмици?
Какви са препоръчителните посещения при лекар по време на бременност?
Как да носите големия корем удобно през горещите месеци и дали е добре да раждате тогава?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се броят гестационните седмици?
-
Какви са препоръчителните посещения при лекар по време на бременност?
-
Как да носите големия корем удобно през горещите месеци и дали е добре да раждате тогава?
Носенето на голям корем удобно през горещите месеци може да бъде предизвикателство, тъй като може да доведе до дискомфорт. Въпреки това, много жени успяват да се справят. За мнозина е важно да поддържат добра хидратация и да избягват прекомерната топлина. Що се отнася до раждането, това е индивидуално и трябва да следвате съветите на вашия лекар и да вземете предвид вашите лични обстоятелства.
-
Как се следи теглото по време на бременност?
-
Какви са обичайните симптоми на бременността?
Все още може да си отидеш на този дългия пост и да го редактираш като изтриеш ненужното

той е на първата страничка

и сутринта с радост виждам нови бъдещи майчета и много изписано 
morning
...От както знам че съм бременна не съм пила кафе, а днес вече ми се плаче за едно кафенцеее
....Дали не може да си пийвам по едно мъничко кафе на ден или на два дни
..Другото което искам да ви питам е, дали имате апетит към нещо по-специално за ядене
. Тези дни аз искам да ям само Макдоналдс, при положение че винаги ми е бил страшно гнусен
...Вие какво си хапвате? А за сърцебиенето и аз получавам лекичко и за кратко и преминава бързичко.
Ао не пия /може и да е внушение или по-скоро навик/ ще има мосле мъъъка
. Гледам поне в това да съм редовна
...Но пък страхотно ми се пийва кафенце ама чисто и слино
..нооо няма как и аз ще направя като теб..със млекце или сметанка.. 
Вярвам ,4е ще е така!

