Клиники в Истанбул - тема 16

  • 78 107
  • 917
# 345
Здравейте 😀 На 14.12 бях  в Мемориал за хистероскопия.Сега чакаме следващият цикъл и ще правим трансфер. Да ми препоръчате😀къде и при кой лекар сте ходили на прегледи(в София) за проследяване  на лигавицата и изследвания който се правят на вторият ден на цикъла.
Виж целия пост
# 346
Здравейте! Има ли някоя жена, която пила циклопрогинова и цикълът и да закъснява от него? Имам изписани 2 опаковки, но 2- та трябва да се започне на 7 ден от спирането ня първата, като кървенето трябваше досега да е започнало. 7 ден ми е, а нямам все още цикъл. Ако някой има подобен опит, да пише.
Виж целия пост
# 347
Здравейте 😀 На 14.12 бях  в Мемориал за хистероскопия.Сега чакаме следващият цикъл и ще правим трансфер. Да ми препоръчате😀къде и при кой лекар сте ходили на прегледи(в София) за проследяване  на лигавицата и изследвания който се правят на вторият ден на цикъла.
Аз ходих при Македонова в Адела Клиник, малко е тросната и ме разпитваше постоянно защо в Турция, там кое как правят ама си върши добре работата.  А и има часове от днес за утре, 40лв беше прегледа, като цяло препоръчвам. Но само за това, установи бременност и повече не смятам да я посещавам, имам чувството, че и клиниката никой не я посещава, това малко офф топик 😀
Виж целия пост
# 348
За измерванена лигавица ходех във Вита база 2. Има възможност за записване на часове в последния момент, не се чакаше много, има дежурен кабинет през уикенда. Преглед-50лв, запазвах час през супердок.
А изследванията пусках в Токуда. Успех🍀😇


Здравейте 😀 На 14.12 бях  в Мемориал за хистероскопия.Сега чакаме следващият цикъл и ще правим трансфер. Да ми препоръчате😀къде и при кой лекар сте ходили на прегледи(в София) за проследяване  на лигавицата и изследвания който се правят на вторият ден на цикъла.
Виж целия пост
# 349
Здравейте, само за инвитро ли е темата? Аз си търся клиника, къде да се насоча за операция на дивертикули на дебелото черво.Някой ако може да ми препоръча,ще съм благодарна.Бъдете здрави и весели празници!🤗
Виж целия пост
# 350
Здравейте, само за инвитро ли е темата? Аз си търся клиника, къде да се насоча за операция на дивертикули на дебелото черво.Някой ако може да ми препоръча,ще съм благодарна.Бъдете здрави и весели празници!🤗
Здравейте, само за инвитро ли е темата? Аз си търся клиника, къде да се насоча за операция на дивертикули на дебелото черво.Някой ако може да ми препоръча,ще съм благодарна.Бъдете здрави и весели празници!🤗
Пишете ми на лични.
Виж целия пост
# 351
Здравейте, някой има ли опит с лукрин или золадекс преди трансфер и как ви се отразява в случай, че няма бременност?

Аз съм слагала лукрин преди трансфер. За съжаление бременността ми беше краткотрайна. След аборта цикъла си ми дойде нормално, не съм имала никакъв проблем
Виж целия пост
# 352
Аз ходих 3 месеца при Колева но накрая си останах с Вецев, и си родих в шейново. И съм си доволна от него , проследи си ми човек тромбофилиите и глупостите дето имах . Колева малко пренебрегна нещата в началото и се отказах от нея
Виж целия пост
# 353
Здравейте понеделник ми беше прегледа при др Каврут събота ще ми е трансфера. Притеснението ми е, че ми каза, че след трансфера на следващия ден мога да се върна в България достатъчно е 1 вечер да останем. Но няма ли да е по добре да изчакам няколко дни в Истанбул да си лежа и след това да се върнем. Вие след трансфер кога се връщахте в България веднага на следващия ден или след няколко дена кое е по добре според вас?
Виж целия пост
# 354
Една вечер е напълно достатъчно. Няма нужда да лежиш изобщо. Почини си след трансфера и от следващия ден си продължаваш живота както до сега. Естествено не вдигаш тежко и не правиш натоварващи, силови тренировки, но иначе колкото повече се движиш, толкова по-добре, така матката се кръвоснабдява по-добре, което е необходимо за успешното имплантиране на ембриона. Успех!

Здравейте понеделник ми беше прегледа при др Каврут събота ще ми е трансфера. Притеснението ми е, че ми каза, че след трансфера на следващия ден мога да се върна в България достатъчно е 1 вечер да останем. Но няма ли да е по добре да изчакам няколко дни в Истанбул да си лежа и след това да се върнем. Вие след трансфер кога се връщахте в България веднага на следващия ден или след няколко дена кое е по добре според вас?
Виж целия пост
# 355
Една вечер е напълно достатъчно. Няма нужда да лежиш изобщо. Почини си след трансфера и от следващия ден си продължаваш живота както до сега. Естествено не вдигаш тежко и не правиш натоварващи, силови тренировки, но иначе колкото повече се движиш, толкова по-добре, така матката се кръвоснабдява по-добре, което е необходимо за успешното имплантиране на ембриона. Успех!

Здравейте понеделник ми беше прегледа при др Каврут събота ще ми е трансфера. Притеснението ми е, че ми каза, че след трансфера на следващия ден мога да се върна в България достатъчно е 1 вечер да останем. Но няма ли да е по добре да изчакам няколко дни в Истанбул да си лежа и след това да се върнем. Вие след трансфер кога се връщахте в България веднага на следващия ден или след няколко дена кое е по добре според вас?



Много благодаря за отговора. Kissing Heart
Виж целия пост
# 356
Момичета има ли някой в турция ? Дали може да ми провери дали там има бебешки нурофен ? И ако има да ми донесе. Детето ми е болно и тук го няма от сумати време вече а и не се очертава да го има.И отделно ми трябва прогестерон
Виж целия пост
# 357
Здравейте понеделник ми беше прегледа при др Каврут събота ще ми е трансфера. Притеснението ми е, че ми каза, че след трансфера на следващия ден мога да се върна в България достатъчно е 1 вечер да останем. Но няма ли да е по добре да изчакам няколко дни в Истанбул да си лежа и след това да се върнем. Вие след трансфер кога се връщахте в България веднага на следващия ден или след няколко дена кое е по добре според вас?

Нашият трансфер беше в началото на октомври, като не броим деня на трасфера, останахме още две нощувки. Моя позната бяха процедирали преди нас по абсолютно същия начин. И двете сме с положителни тестове 🍀 правехме леки разходки през допълнителни дни които бяхме останали.
Успех 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 358
Здравейте 😀 На 14.12 бях  в Мемориал за хистероскопия.Сега чакаме следващият цикъл и ще правим трансфер. Да ми препоръчате😀къде и при кой лекар сте ходили на прегледи(в София) за проследяване  на лигавицата и изследвания който се правят на вторият ден на цикъла.

Доктор Гогова в Неовитро- изключително мила лекарка. Обяснява всичко подробно и няма никакви проблеми с това, че инвитрото не се прави там
Виж целия пост
# 359
Момичета има ли някой в турция ? Дали може да ми провери дали там има бебешки нурофен ? И ако има да ми донесе. Детето ми е болно и тук го няма от сумати време вече а и не се очертава да го има.И отделно ми трябва прогестерон

Пишете ми на лично, ще се опитам да Ви помогна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия