"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 59

  • 46 935
  • 853
# 375
[]Здравейте! Чудя се дали си въобразявам втората чертичка или я има наистина?

И аз виждам втора черта, но много бледа все още. Simple Smile
Виж целия пост
# 376
Честито! Моите също бяха с едва забележима черта и е факт, че дъм бременна в 5г.с. Леко бременеене! 🤰🍀🤰🍀
    Здравейте този тест според вас положителен ли е с шест дни закъснение?
    Виж целия пост
    # 377
    Здравейте! С моят съпруг правим опити за дете от около година. Цикълът ми е редовен, но веднъж е на 28 дни, следващия месец на 25 дни. В началото използвах тестове за овулация, но този месец решихме да правим опити през 2 дни без помощта на тестове. Цикълът ми започна на 08.12. и завърши на 13.12. Два дни след това започнахме опитите от 15.12 - 9 ден след края на кървенето и 17.12 - 11тия ден. . Днес имам кафяво течение. Възможно ли е да е имплантационно кървене?
    Виж целия пост
    # 378
    Здравейте! С моят съпруг правим опити за дете от около година. Цикълът ми е редовен, но веднъж е на 28 дни, следващия месец на 25 дни. В началото използвах тестове за овулация, но този месец решихме да правим опити през 2 дни без помощта на тестове. Цикълът ми започна на 08.12. и завърши на 13.12. Два дни след това започнахме опитите от 15.12 - 9 ден след края на кървенето и 17.12 - 11тия ден. . Днес имам кафяво течение. Възможно ли е да е имплантационно кървене?

    Ако правилно се ориентирам днес е 17 ден от цикъла? Не смятам това за имплантационно кървене. Много е рано!
    Виж целия пост
    # 379
    Здравейте! С моят съпруг правим опити за дете от около година. Цикълът ми е редовен, но веднъж е на 28 дни, следващия месец на 25 дни. В началото използвах тестове за овулация, но този месец решихме да правим опити през 2 дни без помощта на тестове. Цикълът ми започна на 08.12. и завърши на 13.12. Два дни след това започнахме опитите от 15.12 - 9 ден след края на кървенето и 17.12 - 11тия ден. . Днес имам кафяво течение. Възможно ли е да е имплантационно кървене?

    Ако правилно се ориентирам днес е 17 ден от цикъла? Не смятам това за имплантационно кървене. Много е рано!
    Да 17ти ден е, но ако овулацията ми е била на 10ти ден днес е 7мия ден след нея.
    Виж целия пост
    # 380
    Здравейте! Четох, четох, изчетох форума 😁 и се реших да пиша с въпрос! Моля, споделете мненията си 🙏 цикъла ми е редовен 25,26 дни, но миналата седмица /на 15.12/ ми “дойде” уж, доста по-малко количество от обикновено, доста по-кафяво, червен цвят едва беше забележим, като продължи около 5 дни /20.12/. На следващия ден имах невероятен световъртеж, който не спира, освен когато лежа, постоянно гадене, което спря само снощи за няколко часа след две препечени филии хляб, и едно повръщане преди две вечери. Днес след пишкане забелязах слузесто течение, почти безцветно, само веднъж появило се. От днес имам болки като преди да ми дойде. Вчера правих тест, не с първа урина, който беше отрицателен. Какво е вашето мнение? Весели празници на всички, и нека се сбъдне това, за което мечтаете!
    Виж целия пост
    # 381
    Здравейте! Четох, четох, изчетох форума 😁 и се реших да пиша с въпрос! Моля, споделете мненията си 🙏 цикъла ми е редовен 25,26 дни, но миналата седмица /на 15.12/ ми “дойде” уж, доста по-малко количество от обикновено, доста по-кафяво, червен цвят едва беше забележим, като продължи около 5 дни /20.12/. На следващия ден имах невероятен световъртеж, който не спира, освен когато лежа, постоянно гадене, което спря само снощи за няколко часа след две препечени филии хляб, и едно повръщане преди две вечери. Днес след пишкане забелязах слузесто течение, почти безцветно, само веднъж появило се. Вчера правих тест, не с първа урина, който беше отрицателен. Какво е вашето мнение? Весели празници на всички, и нека се сбъдне това, за което мечтаете!


    Кръвен тест? Simple Smile
    Виж целия пост
    # 382
    Здравейте! Четох, четох, изчетох форума 😁 и се реших да пиша с въпрос! Моля, споделете мненията си 🙏 цикъла ми е редовен 25,26 дни, но миналата седмица /на 15.12/ ми “дойде” уж, доста по-малко количество от обикновено, доста по-кафяво, червен цвят едва беше забележим, като продължи около 5 дни /20.12/. На следващия ден имах невероятен световъртеж, който не спира, освен когато лежа, постоянно гадене, което спря само снощи за няколко часа след две препечени филии хляб, и едно повръщане преди две вечери. Днес след пишкане забелязах слузесто течение, почти безцветно, само веднъж появило се. Вчера правих тест, не с първа урина, който беше отрицателен. Какво е вашето мнение? Весели празници на всички, и нека се сбъдне това, за което мечтаете!


    Кръвен тест? Simple Smile

    Да, но до понеделник сигурно ще се побъркам 😁
    Виж целия пост
    # 383
    Здравейте! Четох, четох, изчетох форума 😁 и се реших да пиша с въпрос! Моля, споделете мненията си 🙏 цикъла ми е редовен 25,26 дни, но миналата седмица /на 15.12/ ми “дойде” уж, доста по-малко количество от обикновено, доста по-кафяво, червен цвят едва беше забележим, като продължи около 5 дни /20.12/. На следващия ден имах невероятен световъртеж, който не спира, освен когато лежа, постоянно гадене, което спря само снощи за няколко часа след две препечени филии хляб, и едно повръщане преди две вечери. Днес след пишкане забелязах слузесто течение, почти безцветно, само веднъж появило се. От днес имам болки като преди да ми дойде. Вчера правих тест, не с първа урина, който беше отрицателен. Какво е вашето мнение? Весели празници на всички, и нека се сбъдне това, за което мечтаете!
    Май сега ти предстои овулация. Какво като ти е бил по-различен последният цикъл? Случва се.
    Виж целия пост
    # 384
    Здравейте! Четох, четох, изчетох форума 😁 и се реших да пиша с въпрос! Моля, споделете мненията си 🙏 цикъла ми е редовен 25,26 дни, но миналата седмица /на 15.12/ ми “дойде” уж, доста по-малко количество от обикновено, доста по-кафяво, червен цвят едва беше забележим, като продължи около 5 дни /20.12/. На следващия ден имах невероятен световъртеж, който не спира, освен когато лежа, постоянно гадене, което спря само снощи за няколко часа след две препечени филии хляб, и едно повръщане преди две вечери. Днес след пишкане забелязах слузесто течение, почти безцветно, само веднъж появило се. От днес имам болки като преди да ми дойде. Вчера правих тест, не с първа урина, който беше отрицателен. Какво е вашето мнение? Весели празници на всички, и нека се сбъдне това, за което мечтаете!
    Май сега ти предстои овулация. Какво като ти е бил по-различен последният цикъл? Случва се.
    Да, забравих да напиша, че освен различен, беше и с 4 дни закъснение
    Виж целия пост
    # 385
    Relaxed
    Здравейте! Четох, четох, изчетох форума 😁 и се реших да пиша с въпрос! Моля, споделете мненията си 🙏 цикъла ми е редовен 25,26 дни, но миналата седмица /на 15.12/ ми “дойде” уж, доста по-малко количество от обикновено, доста по-кафяво, червен цвят едва беше забележим, като продължи около 5 дни /20.12/. На следващия ден имах невероятен световъртеж, който не спира, освен когато лежа, постоянно гадене, което спря само снощи за няколко часа след две препечени филии хляб, и едно повръщане преди две вечери. Днес след пишкане забелязах слузесто течение, почти безцветно, само веднъж появило се. Вчера правих тест, не с първа урина, който беше отрицателен. Какво е вашето мнение? Весели празници на всички, и нека се сбъдне това, за което мечтаете!


    Кръвен тест? Simple Smile

    Да, но до понеделник сигурно ще се побъркам 😁

    Дано покаже бременност, стискам палци! Heart Exl Relaxed
    Виж целия пост
    # 386
    Щом има цикъл, бременност няма. Излишно ще се бодете и пари ще дадете..
    Виж целия пост
    # 387
    Момичета според вас това положителен тест ли е? Питам, защото го правя 3 дни преди закъснението и когато засичах ову този месец беше преди 11 дни. Вчера правих тест и втората черта беше едваааа доловима. Този тест на снимката не е правен с първата урина днес.

    Виж целия пост
    # 388
    Здравейте цикъла ми винаги е бил 30 дни. Последно ми дойде на 26 ноември. Овулацията ми е на 16-17ти ден. Опити правихме тогава и преди това. Имах 2 дни зацапване при избърсване бледо - бежово. Но менструация не се появи. Един ден преди очакваната дата правих тест беше отрицателен. Но не ми и дойде възможно ли е при овулация на 16-17ти ден да е било рано за отчитане? Има ли смисъл от още тестове или да чакам менструация? Да подчертая, че по - рано ми е идвало, но по късно никога освен първия път когато забременях и не ми дойде.
    Виж целия пост
    # 389
    Здравейте момичета Simple Smile
    Дойде време да се включа и аз в темата.
    Последен МЦ беше в периода 03 до 07.12.
    Периода на цикъла всеки път варира от 23 до 28/29 дни.
     Планираме от известно време да започнем опити, но имах малко здравословни проблеми. Честно да ви кажа, надявам се да се е случило чудото, но знам, че шанса е минимален.
    Така се случи, че 17.12 не се пазизхме, като смятах, че едва ли нещо би могло да се случи от 1 път…
    От няколко дни обаче имам непоносимост към някои миризми - цигари, кафе и др., имам леки като пробождания ниско долу в корема, което ме провокира да правя днес тест за бременност, който излезе отрицателен. По принцип имам и още 3-4 дни до следващ МЦ, и може би беше рано за тест с урина. Кога най-рано мога да направя кръвен тест и трябва ли да изчакам задължително закъснение?
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия