Black Friday/Черен петък – 2022 г.

  • 252 329
  • 2 843
# 435
Като заговорихте за Оптигрил-а на Тефал се сетих, че ще купувам и скара покрай ЧП. Някой има ли мнение за него, дали си заслужава цената? Преди две-три седмици в Кауфланд имаше грил на Делимано, струваше 97 лв, а в сайта на марката беше над 200 лв. не го взех, а след това съжалих, изглеждаше добре (2400 вата, покритието също ми се стори добро). Сега се оглеждам и се чудя какъв точно да взема... Ще съм благодарна ако някой се включи с препоръка🌺
Виж целия пост
# 436
Моля, ако някой забележи ЧП или намаления в Арлен или ЗР да казва, защото искам шампоани и маски на Лореал Профешънъл.
Виж целия пост
# 437
Хайде Комсед обявиха -30% намалението за следващия уикенд

😍 HAPPY WEEKEND с -30% с промокод "ХЕПИУИКЕНД" в КОМСЕД!

🎁 Подаръците подготви – радост донеси! 

Този уикенд: 11.11 - 13.11.2022г. се впусни в приятно забавление и избери подаръци за малки и големи с 30% намаление.

💁♀ Заповядай в нашите магазини като заявиш на касата, че желаеш да използваш промокод "ХЕПИУИКЕНД" или ако пазаруваш онлайн - избери желаните подаръци, добави ги в 🛒 количката и от 22:00 ч. на 10-ти ноември, приложи промокода "ХЕПИУИКЕНД" и приключи поръчката.

🔔 Промокодът важи за всички налични продукти, с изключение на тези с трайно ниски цени. Отстъпката не се комбинира с други промоции, талони и карти за намаления. КОМСЕД не гарантира наличност на всички продукти за целия период на валидност на промокода.

Пълните условия виж тук 👉 https://---shoretner923-Uslovia-Happy-weekend-2022

Виж целия пост
# 438
А Пандора дали пускат намаление на ЧП?
Виж целия пост
# 439
20 процента беше предни години. Май не важеше за нова колекция.
Виж целия пост
# 440
Пандора пускат намаление. Пред магазина им на Витошка миналата година видях дъъълга опашка.
Виж целия пост
# 441
Икея дали правят черен петък?
Виж целия пост
# 442
А Пандора дали пускат намаление на ЧП?

Веднъж само съм пазарувала от там на ЧП, беше вземи 3, плати 2.

Икея дали правят черен петък?

Аз ги следях миналата година, че поръчахме кухня. Имаше добро намаление, но не важеше за кухни, много им се ядосах Simple Smile
Виж целия пост
# 443
Видях преди малко, че в Ardes в момента има "преди черния петък", като идеята им е, че ако има разлика в цените на промоционалните продукти сега от тези на черния петък, то ще върнат разликата май под формата на ваучер.
Общо взето каквото е там сега  в "преди черния петък" то няма да е по-добро на самият черен петък.
Виж целия пост
# 444
Помните ли дали миналата година е имало намаление на автомобилни гуми? Ако да, къде?
Виж целия пост
# 445
Нещо черния петък във Fashion Days не ме впечатлява много. Дали ще правят по-голям Cyber Monday, нещо този уикенд или това е?
Виж целия пост
# 446
Нещо черния петък във Fashion Days не ме впечатлява много. Дали ще правят по-голям Cyber Monday, нещо този уикенд или това е?

Аз съм доволна имах в кошницата рокля за бременни и 1 чанта. Роклята беше намалена от 106 лв. на 62 лв., чантата от 85 лв. на 55 лв.
Виж целия пост
# 447
Нещо черния петък във Fashion Days не ме впечатлява много. Дали ще правят по-голям Cyber Monday, нещо този уикенд или това е?
И аз съм на същото мнение много по слабо от мин. година. Нещата в моята кошница са намалени с по 5-10%. Cry
Виж целия пост
# 448
Всичко в кошницата ми беше много намаление. Поръчах здраво. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 449
И аз бях сложила няколко якета, чудейки се кое да избера. Тази сутрин бяха намалени почти всички. Поръчах това, което ми харесва най-много. Доволна. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия