Кралски работи и клюки - ноември 2022

  • 50 418
  • 590
# 360
Татяна също е много елегантна с този тоалет.
Виж целия пост
# 361
Много красива рокля на принцесата.
Обожавам точки.






Страхотни!


С това колие и обици беше на погребението на Филип.
Колието от четири реда с централна диамантена закопчалка е поръчано от Елизабет. Използвани са камъни подарени от японското правителство.


Виж целия пост
# 362
От приема снощи,  роклите на Шарлийн и Каролина ми харесват най-много.
Снахата на Стефани май е бременна ?






Едно интересно за мен интерю с
жената, която стои зад профила Letizia_de _princesa_a_reina.
Говори за Летисия и за всичко свързано със стила и.
https://www.bekia.es/realeza/noticias/sara-escudero-letizia-de-p … reina-entrevista/
Виж целия пост
# 363
На мен тоалета на Шарлот ми харесва. Другите, не толкова.
Виж целия пост
# 364
На мен ми харесват Беатриче, Каролин - най-сетне - от много време не ми допадаше с никой тоалет и Шарлийн.
Виж целия пост
# 365
Шарлийн прилича малко на длъжностно лице в ритуална зала.
Виж целия пост
# 366
Шарлийн прилича малко на длъжностно лице в ритуална зала.
Тя май е точно това Wink
В последно време е с хубави тоалети, но много затворени. Предимно с поло или висока яка
Виж целия пост
# 367
Дъщерята на покойната херцогиня Алба и сестра на настоящия херцог е подновила брачните клетви със съпруга си (президент на Юнивърсал Мюзик за Испания и Португалия) в Лас Вегас
Виж целия пост
# 368
Хаха,
облечени са като Траволта и Оливия Нютън от "Брилянтин"? Много готини Joy
Виж целия пост
# 369
Много готина свежа и забавна двойка. С тая коса си прилича на Алба 😄.

Летисия с любимите ѝ пера снощи на годишната сесия на парламентарната асамблея на НАТО.
Много го харесвам този костюм.


И Шарлийн от снощната гала.

Виж целия пост
# 370

Едоардо Мапели Моци има РД - 39* Balloon


На първата снимка, портретната, изглежда добре. Дори бих казала - много добре. Много хубав мъж с хубави и правилни черти! Всичко в него ми харесва 😁 Само дето в действителност тези хубави черти са поразмазани, овалът на лицето мек, някак пухкав и размит и крайният резултат е сладникаво-женствен мъж. Трябва да отслабнем ли, да впие бузки и изостри скули ли 🤔
Виж целия пост
# 371
Шарлийн е хубава, само ризата ми идва прекалено овърсайз за тази пола.
Хари и Меган се появяват в поздравително клипче за тура на Елтън Джон. Май Елтън се сбогува с туровете, не съм сигурна
https://twitter.com/royal_suitor/status/1594592904038662145?t=VM … wZnERHCOT6_w&s=19
Виж целия пост
# 372
Аз на първата снимка изобщо не го познах Моцко. Не знам толкова се е променил ли, снимката ли е стара, нещо друго ли е, но ако не беше написано, че е той, нямаше и да предположа даже
Виж целия пост
# 373
Аудиенция на Фелипе и Летисия с участниците в 68 годишна сесия на парламентарната асамблея на НАТО
https://www.gettyimages.es/fotos/queen?assettype=image&famil … ;events=775902278
Виж целия пост
# 374

 сладко си хапват бонбони Yum
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия