Кралски работи и клюки - ноември 2022

  • 50 418
  • 590
# 390
Принцът и принцесата на Уелс с президента на Южна Африка Сирил Рамафоса в хотел Corinthia в Лондон.




Виж целия пост
# 391
Максима е решила да облече всичките си бежово-безцветни дрехи тези дни Simple Smile

Виктория и Хокон в Кения


Мафалда на някакви награди снощи в Мадрид

Харесва ми така сериозна, макар че изглежда по-възрастна
Виж целия пост
# 392
Още от днес:
Имало е и карети






Виж целия пост
# 393
Мете-Марит е дала рокля на Националния музей. В много интересно палто се е облякла. Не знам дали и преди не сме го коментирали



Виж целия пост
# 394
Много хубав цвят и модел, много добре изглежда принцесата
Виж целия пост
# 395
Лана  това е роклята от откриването на музея, когато Мери беше на посещение. Палтото май е от същите майстори като роклята.
Много е красиво. Обичам национални мотиви по дрехите.

Мафалда много я харесвам, но ме е яд че една снимчица не пусна от сватбата.

Определено Максима не спира с този ужасен цвят.

Вики не е лоша в това пеньоарче. Заряза за малко грозните боти.
Беа, все по-плашещо слаба  и изпита в лицето ми изглежда.  
За тенденцията на зле изглеждаща коса и ужасни обувки да не говорим.


Виж целия пост
# 396
Тъкмо щях да казвам, че ми е познато палтото на Мете от преди 😆
На мен пък ми харесва Максима. Нъц 🙃
Виж целия пост
# 397
И аз харесах Максима.
Виж целия пост
# 398
Аз винаги я харесвам Simple Smile Дори, когато не е добре. Такова й е излъчването й за мен.
Виж целия пост
# 399
Максито е с нещо странно в горната част, обаче тя може да ги носи такива и да й отиват.

Това палто на Мете и на мен ми е познато, обаче сякаш някакво подобно сме обсъждали. Дали не беше елек даже.
Виж целия пост
# 400



Виж целия пост
# 401
Максито е с нещо странно в горната част, обаче тя може да ги носи такива и да й отиват.

Това палто на Мете и на мен ми е познато, обаче сякаш някакво подобно сме обсъждали. Дали не беше елек даже.
Това е ново мисля.
 За това май говориш ти ?

И едно което много харесвам също



Аааа, на мен на Максима само цветовете не ми харесват. Иначе модела да.

Вики от снощи.


Не ми харесва с толкова къдрички и цветенца.
Виж целия пост
# 402
Принцеса Катрин е уникална в това малиново. И, Камила ми харесва в синьо. Изглеждат много добре и двете двойки, и май доста се разбират. Уилям как е зачервил бузки...Wine Glass
Виж целия пост
# 403
Много е хубава принцеса Катрин!



И брошката е хубава - подарена е на Даяна за годежа.

Виж целия пост
# 404
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия