Искам да кажа...(200) през ноември 2022

  • 40 307
  • 978
# 645
Добро утро!

Бубе, Невробекс може да попиеш. Дано да мине бързо!

И аз се наспах, но желанието да ида на работа не ми се е появило още 😆

Баба и дядо тази година празнуват 60 г.  брак, та снощи ни отправиха официална покана да празнуваме 🥰

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 646
Добро утро.
Али, все такива поводи за празнуване да имате.
Карз, благодаря,  избрах си дете и книга.
Имам проблем с дясното коляно, трябва да отида на лекар.
Хубав ден ви желая.
Виж целия пост
# 647
Али, много хубав празник ще се получи! Сигурна съм.
Съни, да е безобидно коляното.
Селесте, Монини, как сте днес?
Виж целия пост
# 648
Добро утро!
60 години. Това си е цял един живот.
Прекрасен повод за празненство. 🥰
Аз след малко ще водя каката на ортодонт. Настройвам се за трафика, че трябва да мина през почти целия град.
Хубав да е денят на всички!
Виж целия пост
# 649
Добро утро!

Мари, добре сме. Болният е в настроение, само тази кашлица загрубява нещо, но чакаме резултатите от гърлен/носен секрет, дотогава няма назначено лечение. Днес ще му пълня черна ряпа с мед.
Поздравления за теб! С кеф да си похарчиш повишението!

Съни, дано не е нещо сериозно!

Бубе, Ибутоп крем мен много ме облекчава, както и лепенките за гръб Capsiplast.

Спокоен да е денят ви!
Виж целия пост
# 650
Добро утро!
Чакам мъжа ми да се върне от закарването на децата и отиваме да дадем кръв. Не можах да спя, сънувах разни тъжни сънища и се будих няколко пъти и сега липсата на кафе ме влудява. Днес ще ми е натоварен ден, трябва и торта да ходя да купя, че големият е рожденик утре.
Хубав да ви е деня!
Виж целия пост
# 651
Добро утро!
Днес ми е първи работен след отпуска и съм яко кисела 😃 хич не мога да се настроя на работен режим.
Виж целия пост
# 652
Добро утро ☕
Бела, добре завърнала се 🤗
Мони, много се проточи тоя Ковид, стискам палци всичко да приключи вече ✊
Селесте, добре си се сетила, и аз ги лекувам мойте с вълшебния ми сироп от мед, ракия и зехтин, много помага, буквално за ден обръща кашлицата.
Але, 60 г, браво! Да са ти живи и здрави 🙂
Прекрасни снимки от Виена видях, голяма красота 🤩
Ние сме вече с нов телевизор, огромен, луда работа 😁 да си гледал световното ММ ....
Грее слънце, да не повярваш!
Хубав ден момичета 🤗
Виж целия пост
# 653
Добро утро!
Тук е мрачно и дъждовно ! Протестирам !
Дребния и той много кашля. От два дена. Снощи не сме спали изобщо. Заспа към 5ч и в 7 трябваше да става.
Тази вечер трябва да му дам нещо,че да спи спокойно! Майка му също! Мисля АЦЦ да му взема.

Има повишение на заплатите ли? Ще потърся инфо.

Добре завърнала се на Донна ! И аз мисля,че беше ярко червенокоса. По ник съм я срещала из форума,но аз тогава не пишех много.
Виж целия пост
# 654
Хубаво ме помните с червената коса ама вече съм в клуба на блондинките. Следващата седмица минавам в този на брюнетките 😃
Виж целия пост
# 655
Карз, само на Мари са й повишили заплатата. Дай боже скоро на всички ни!
Виж целия пост
# 656
Аз помислих,че на всички.
Последно бях слушала по радиото,че КНСБ и още някои,предлагаха да се увеличи минималната заплата.
Предположих,че са го приели,ама...нъцки !
Виж целия пост
# 657
Карз, само на Мари са й повишили заплатата. Дай боже скоро на всички ни!

И мен ме зарадваха с подобна блага вест, плюс бонус 😊 И на вас да ви се случи, момичета!

Да се оправят болните!

Але, да са ви живи и здрави!

Вчера се забавлявах с това 😁


Днес ме правят красива, после ще видим 😁
Виж целия пост
# 658
Намерих Ви❤️🙏
Благодаря на всички, знаете. 😢🐍
Виж целия пост
# 659
Мид, мислим те!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия