Звездни компромати - Ноември'22

  • 265 089
  • 2 452
# 600
Ан Хатауей за Мichael Kors (кожите са изкуствени) - уау
Скрит текст:
Виж целия пост
# 601
Режеш Уилсън се е сгодила за приятелката си - https://www.bustle.com/entertainment/who-is-rebel-wilson-dating
Преди няколко месеца имаше IG пост, в който каза, че чакала принца, но намерила принцеса (нещо в този дух).

За Били Айлиш и приятел четох, че феновете не били във възторг от разликата им, 11г. В тази връзка на Хелоуин били маскирани като бебе и дядо.🤔
Виж целия пост
# 602
Били Айлиш е толкова заспала и флегматична, че изпадам в депресия, само като я видя.

Мисля, че това е целта й - всички да се депресираме Grinning
Виж целия пост
# 603
Антония Петрова си почина цяла седмица. След изявите на Светлана Гущерова и обсъждането им. Rolling EyesStuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 604
Не знам дали сте гледали последните видеа на Бритни в ИГ, в които танцува.
Айде, танците й ги преглъщам някак, но последното видео беше придружено с текст, от който изобщо не става ясно какво иска да каже, пълни брътвежи на психически нестабилен човек. А коментарите вече изобщо не са ласкави, както в началото, когато махнаха попечителството върху нея. Феновете дори подозират, че не живее заедно с мъжа си. Не върви на добре тази жена.

Антония Петрова си почина цяла седмица. Rolling EyesStuck Out Tongue Closed Eyes
Дано не се депресира милата, че я неглижирахме заради Светланка. Убедена съм, че ще изригне с нова снимка-шедьовър и отново ще си върне първото място в класацията за кукувици.
Виж целия пост
# 605
Светлана определено не показа тяхната спалня, а неговата. Много умилително - до иконите - детските му снимки. От нейната страна на леглото нямаше нищо.
Не знам нейният имидж ли се чисти или неговият с оглед някое ново начинание...

И аз съм за второто. Засичам еднаквости в няколко богати бг  фамилии. Но да речем за сега, че е съвпадение. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 606
Светлана определено не показа тяхната спалня, а неговата. Много умилително - до иконите - детските му снимки. От нейната страна на леглото нямаше нищо.
Не знам нейният имидж ли се чисти или неговият с оглед някое ново начинание...

И аз съм за второто. Засичам еднаквости в няколко богати бг  фамилии. Но да речем за сега, че е съвпадение. Stuck Out Tongue Winking Eye
Че то е по-достойно да си ляв, отколкото инфантилен. Да не споменавам, че е и модерно. Направо посоката, която управлява света днес ... Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 607
Сезират прокуратурата заради провокативна фотосесия на певицата Рут Колева

https://www.vbox7.com/play:17a1cd2912
Виж целия пост
# 608
Ах, тази Рут колко е нагла. Извиняввла се на тези, които виждат в снимките и “някакво оскверняване”. Като че ли да се снима по боди как клечи върху саркофаг може да бъде възприето по някакъв друг начин..
Виж целия пост
# 609
Благодаря за препоръката на филма "Гладни сърца" тук е темата. Доста силен филм. Направо бях ужасена какво ще се случи с бебето и като цяло един баща да се бори за бебето си беше много мила картинка. Актьорската игра също беше много добра.

И аз го изгледах, отдавна филм не ме е натоварвал така, не знам как съм го пропуснала. Така и не разбрах какъв ѝ беше шибаният проблем, следродилна депресия на поначално нестабилна жена, която се опитва да умори бебето си...
Виж целия пост
# 610
Не харесвам Рут Колева - безсмислен артист, продукт изцяло на свободата на изразяване, без талант. Ама чак пък прокуратурата. Ким Кардашиян се снима с голия си силиконов г.. увит в американското знаме, но никой не припадна.
Виж целия пост
# 611
Не харесвам Рут Колева - безсмислен артист, продукт изцяло на свободата на изразяване, без талант. Ама чак пък прокуратурата. Ким Кардашиян се снима с голия си силиконов г.. увит в американското знаме, но никой не припадна.
Баш за там си е  -оскверняване на паметник. За същото маса роми го отнесоха, където те, там и Рут.
Виж целия пост
# 612
Ах, тази Рут колко е нагла. Извиняввла се на тези, които виждат в снимките и “някакво оскверняване”. Като че ли да се снима по боди как клечи върху саркофаг може да бъде възприето по някакъв друг начин..
Добре, де, а ние така ли пазим някакви свети за нас места (склонна съм да вярвам, че състоянието му е точно така, както е описано):
https://m.dnes.bg/zvezdi/2022/11/07/rut-koleva-se-izvini-za-foto … shtica.549576/amp
Виж целия пост
# 613
Деси Тенекеджиева
Скрит текст:

"Гладни сърца" е филм, който не се забравя. В най-добрите традиции на европейското кино.
Виж целия пост
# 614
Аз пък супер много харесвам Рут Колева, смятам, че е от малкото артисти у нас, които правят съвременна музика, а не бг-румънска чалгийка. И в случая съм на нейна страна. Въпросният паметник потънал в мизерия от години, но сега някой изведнъж се сетил, че му била поругана честта. Сериозно ли? Тия, които най-много недоволстват, да си организират един уикенд и да ходят да почистят. Всички по-католици от папата ама към другите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия