Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 12

  • 49 428
  • 777
# 240
И в двете съм получавала. Не мога да разбера каква е логиката и кога ги слагат в кашон. А кашона е голям...
Виж целия пост
# 241
Зависи какво си поръчала. Якето за което съм писала по-горе го пратиха в огромен кашон. Не ме питай как се домъкнах в нас с него.
Дрехите в чанти са били досега.



Извинявам се за глупавия въпрос, но пратките в кашон ли пристигат или в найлонова торба? За първи път поръчвам...
Чакам две и ми се иска да преценя дали и как ще мога да си ги взема/пренеса от куриера до вкъщи.
Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 242
Когато получа нещо в кашон и не ми е удобно да го нося, отварям и вземам само съдържанието.
Виж целия пост
# 243
Последните две пратки дойдоха с кашони- един доста голям и един по-малък. Преди това основно в торби ми ги пращаха. Аз си получавам на домашния адрес.
Виж целия пост
# 244
Зависи какво си поръчала. Якето за което съм писала по-горе го пратиха в огромен кашон. Не ме питай как се домъкнах в нас с него.
Дрехите в чанти са били досега.



Извинявам се за глупавия въпрос, но пратките в кашон ли пристигат или в найлонова торба? За първи път поръчвам...
Чакам две и ми се иска да преценя дали и как ще мога да си ги взема/пренеса от куриера до вкъщи.
Благодаря Simple Smile
Привет на всички! От моя опит до този момент мога да кажа, че пратките пристигат в кашон обикновено при по-големи намаления и в повечето случаи при покупка на по-едра стока - якета, обувки и т.н. При намаления като сегашното се обединяват направените поръчки от конкретното лице и до конкретния адрес. И аз очаквам голям кашон скоро. Grinning
Виж целия пост
# 245
Кашони гледам по възможност да пазя и опаковки, така лесно връщам.

Кой номер обувки би носило дете на 1г, не мога да се ориентирам..
Виж целия пост
# 246
Между другото днес си взех дънките (много са готини) и в Еконт ме попитаха искам ли да ги отворя. Имат опция преглед. Но без тест.
Виж целия пост
# 247
Всеки път ме питат в Еконт ще отваряме ли пратката. Дете на 1 г. - зависи момиче, момче, но обикновено 18-19
Виж целия пост
# 248
Аз съм в шок.
Опитвам се да си направя поръчка от сайта и като избера към каса... ме препраща на това и не мога да си завърша поръчката.
Виж целия пост
# 249
Щефи, много е относително с обувките. Дъщеря ми на 1 година носеше 19-20 номер. Но то и от марката обувки зависи.
Виж целия пост
# 250
За черния петък щяло да има -80% на всичко 🧐 аз вече поръчах с уатсап кода за 44%. Ще видим.
Виж целия пост
# 251
Някъде между 17 и 21 е за дете на годинка. Момичетата са с по-малки крачета от момчетата обикновено. Може да се премери крачето и в интернет да се потърси на кой размер ориентировъчно отговаря.
А за черния петък, сигурно ще е като сега на предприемиерата, 80% на всичко, ама се има предвид на отделни артикули от всяка група. Пак ще ме изкуши нещо сигурно.
Виж целия пост
# 252
За черния петък щяло да има -80% на всичко 🧐 аз вече поръчах с уатсап кода за 44%. Ще видим.
Нямам  уатсап,но би ли обяснила как точно се поръчва  с този код,трябва да имаш и приложението ли,(но може да ги инсталирам..) на Абаут ю ли или? И кога ти предга кода? Сори за невежеството...
Виж целия пост
# 253
80% на всичко едва ли, но ДО 80% на всичко е напълно възможно Sunglasses
Виж целия пост
# 254
Днес също виждам до 80 пр. Предварителна промоция. Три дена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия