Гобленарска седянка - 149

  • 77 037
  • 939
# 285
Добри, мерси, но ми трябва да е на БГ. Simple Smile
Яд ме е, че затрих моите шрифтове, нали от давана не шия както преди....

в пинтерест излизат много
https://ru.pinterest.com/pin/617978380141633898/




Виж целия пост
# 286
https://photos.app.goo.gl/ryJ2EVMx5UJZFstK8 - тук бях събирала доста шрифтове, мисля че албума е видим за всички.
За съжаление snimka.bg не работи от доста време и доста албуми там се загубиха.
Виж целия пост
# 287
https://photos.app.goo.gl/ryJ2EVMx5UJZFstK8 - тук бях събирала доста шрифтове, мисля че албума е видим за всички.
За съжаление snimka.bg не работи от доста време и доста албуми там се загубиха.

помолих модератор да сложи този пост в първия в темата.
докато изпишем тая ще се забрави, а шрифтовете са си нужни. Simple Smile



Благодаря, Ан-Мари. Simple Smile
Виж целия пост
# 288
Благодаря ви момичета!

Трябва да почна да ползвам най-накрая този Пинтерест Simple Smile
Виж целия пост
# 289
ще се нагледаш на картинки Simple Smile
 при рускините има и схеми Wink
Виж целия пост
# 290
В крайна сметка и много разговори с продавача, решиха да ни го сменят! Много благодаря! Много сте мили и изчерпателни! Новият ще е с гобленов бод 1 към 1. Ще го покажа!
Иначе майка ми жива и здрава след месец ще навърши 79 години.
Виж целия пост
# 291
Правих буквичка върху тениска
Виж целия пост
# 292
И ... квинтетът е готов.





Връщам се към сумерките.
Виж целия пост
# 293
Готовите гоблени, с не до там хубави снимки/на лампа /

По-точно единия, другия не можа да се прикачи Rage
Виж целия пост
# 294
Да ви покажа с какво си мъчих очите и бодох пръстите тези дни - шевица върху черна ластична рокля. Голяма мъка, да знаете, ама поне си струва.
Виж целия пост
# 295
Разкошна, браво! Със здраве да се носи.
Виж целия пост
# 296
Разкошна, браво! Със здраве да се носи.

Благодаря. Да покажа и ръкавчетата
Виж целия пост
# 297
Роклята е разкошна! И гоблена горе също! Страхотни сте!!! Ще вземете и мен покрай майка да зарибите. Heart Eyes Hug Heart
Виж целия пост
# 298
Ето и другия, който не можах да сложа преди няколко дни.

Предназначен е за имения ден на внучката/Цветница/.
Кусур има при рамкирането, ама...а  колко пъти ших и разшивах контура на кулата. Така да мразя контури които "цепят" нишката, ама дизайнери Angry
Виж целия пост
# 299

Вече с премяна за празника...Gift Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия