МБАЛ Надежда - тема 22

  • 67 147
  • 743
# 660
Елица, по принцип си абсолютно права, но от скоро Надежда е една от малкото болници/лаборатории в София със специална апаратура, която игнорира по някакъв начин плазмата в кръвта (това се получава от натиска) от пръста и изследването е достоверно.
Виж целия пост
# 661
Някой знае ли колко струва в момента преглед и цитонамазка? Питам, тъй като предполагам, че допълнителното здравно няма да ми възстанови разхода и да се подготвя?
Виж целия пост
# 662
Миналата седмица платих за преглед, цитонамазка и колпоскопия 173 лв.
Някой знае ли колко струва в момента преглед и цитонамазка? Питам, тъй като предполагам, че допълнителното здравно няма да ми възстанови разхода и да се подготвя?
Виж целия пост
# 663
Здравейте, имам нужда от съвет за декларацията за припознаване на детето от бащата.
Четох в сайта на болницата, че трябва да се занесе до 2 дни от раждането на детето, въпросът е, че имам дата за секцио на 29 събота, а понеделник е 1 май и се събират 3 почивни дни и едва ли ще намерим работещ нотариус.
Мислехме да я направим днес, като четох пак в сайта на болницатя, че може предварително без да се вписва името на бебето, обаче днес преди часа ми за тонове и преглед ми падна тапата, незнам цялата или част от нея, нямам контракции и разкритие, но нищо не се знае, може да не дочакам събота и в такъв случай  ако направим декларация сега явно не трябва да има и дата на раждане, а не знам дали е възможно така.
Та някой ако е попадал в подобна ситуация с по-късно носене на тази декларация или пък предварително издававане без име и дата на раждане ще съм благодарна ако сподели.
Виж целия пост
# 664
Мисля че са 2 работни дни. Тоест на 2 преди да ви изпишат ще миже да я занесе, ако изчакате датата за секцио, та според мен изчакайте до петък и тогава направете декларацията.
Виж целия пост
# 665
Нотариус Евгения Братоева на бул. Христо и Евлоги Георгиеви работи и в събота, ако Ви е от полза тази информация. Успешно раждане!
Виж целия пост
# 666
Благодаря момичета Hug
Виж целия пост
# 667
Не е нужно нито дата на раждане, нито имена. Нашата декларация беше направена 4 месеца по-рано, тъй като бащата не беше в страната. Само бяхме записали по негово желание какви ще са бащиното и фамилното име. Леко раждане!
Виж целия пост
# 668
Благодаря момичета, за съжаление казусът отпадна, от днес цъфнах с ковид с температуа и втрисане и ми отмениха датата за секцио, нещо за 1 или 2 май казаха, ако оцелея до тогава с тази паднала тапа.
Виж целия пост
# 669
Момичета, някоя от вас да е имала високо кръвно в 9 месец на бременността? При мен последно време е 130 на 85.. Някакви съвети какво мога да правя. Лекарката ми каза да го следя, но не казва какви стойности се считат за лоши и при какви обстоятелства да й се обадя..,
Виж целия пост
# 670
Благодаря момичета, за съжаление казусът отпадна, от днес цъфнах с ковид с температуа и втрисане и ми отмениха датата за секцио, нещо за 1 или 2 май казаха, ако оцелея до тогава с тази паднала тапа.

Аз току що изкарах ковид, ако имаш авирон можеш да го пиеш, той ме сласи. За носа и главоболието слагах морска сол загрята на челото и синусите.

За кръвното и това е високо, ама стане ли над 140 пиши и, пулса как ти е?
Отоци имаш ли?
Виж целия пост
# 671
Тъй като лежах в болница за високо кръвно (преди почти 5 г.) и си го следих до края бяха ми казали, ако стигне 140 на 90 да ходя на лекар.
Виж целия пост
# 672
Лекаря каза да пия биозин мама и парацетамол, доста съм зле вдигам до 39 градуса и с парацетамол успявам да сваля до 38, цял ден не мога да стана от леглото, тресе ме и повръщам водата която изпия.
Дано само бебчо е добре, че бая перипетии минахме за да стигнем до тук и сега баш накрая Sob
Виж целия пост
# 673
Лекаря каза да пия биозин мама и парацетамол, доста съм зле вдигам до 39 градуса и с парацетамол успявам да сваля до 38, цял ден не мога да стана от леглото, тресе ме и повръщам водата която изпия.
Дано само бебчо е добре, че бая перипетии минахме за да стигнем до тук и сега баш накрая Sob

Мм и бебето ми го изкараха с Т 3 дни не я сваляше той... каквото и да пие. Авирона не е противопоказен при Б виж в интернет, спирулина има и се бори с вируса, благодарение на него минах без Т и главоболие само 2 дни, то идва след Т. Малката също пи авирон и само 1 ден беше с 38.5т и не я сваляше с нищо напълно само до 37.5.. бяха тежки дни. Да ти минава бързо, бебчо ще е добре! Почивай максимално .
Виж целия пост
# 674
Благодаря момичета, за съжаление казусът отпадна, от днес цъфнах с ковид с температуа и втрисане и ми отмениха датата за секцио, нещо за 1 или 2 май казаха, ако оцелея до тогава с тази паднала тапа.

Кураж от мен. За тапата, лекарите сигурно са Ви казали. Знам, че трябва по-внимателно с хигиената, да не се взима вана и да не се прави секс. Може да падне дни преди раждането. Още веднъж успех и скоро всичко да се нареди ❤
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия