Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 111 449
  • 1 218
# 390
Може ли помощ? На кой телефон да позвъня от Бг към немския амазон?
Линкът от 1ва стр. за избор на мейл или телефон, не работи.
Имам недоставена поръчка от 25.10. до Австрия, миналата седм си писах на чат със Селил, писа, с извинение, че е забавено и вече в логистичния център се опакова, но пак няма грам промяна в статуса
 Там пише, когато се подготви за изпращане, ще получите мейл. Днес вече само автоматичен чат и без достъп отсреща с асистент.
В автоматичния чат просто натиснете иконката с човече със слушалки и ще се свържете със сътрудник, който ще ви помогне. Странното е, че не са ви върнали парите все още, защото има определен период, в който ако пратката не бъде доставена, системата автоматично извършва възстановяване на сумата. А при вас, почти два месеца това не се е случило.
Виж целия пост
# 391
Може ли помощ? На кой телефон да позвъня от Бг към немския амазон?
Линкът от 1ва стр. за избор на мейл или телефон, не работи.
Имам недоставена поръчка от 25.10. до Австрия, миналата седм си писах на чат със Селил, писа, с извинение, че е забавено и вече в логистичния център се опакова, но пак няма грам промяна в статуса
 Там пише, когато се подготви за изпращане, ще получите мейл. Днес вече само автоматичен чат и без достъп отсреща с асистент.
Директен линк към чата: https://www.amazon.de/message-us Натисни на подходящия бутон, а когато се появи човечето, както каза Abreviatura, натисни на него и ще те свърже с човек.
Виж целия пост
# 392
Пуловер edc by Esprit на £8.99, 50% памук.https://www.amazon.co.uk/gp/product/B09YS1VMP9/ref=ox_sc_saved_i … 5A1OLE&th=1&psc=1
Искам един на Бенетон точно определен нюанс на зеленото, но не е намален. Много съжалявам, че в Пловдив вече няма магазин на Бенетон.
Виж целия пост
# 393
По-скоро е блуза, много, много тънка е материята и е за фасон.
Виж целия пост
# 394
Доставиха ми прахосмукачката Shark CZ250UKTDB.
Мога да я сравня единствено с rainbow, но е по-лесна за обслужване.
Виж целия пост
# 395
Да, и аз я получих. Доста добра. Разликата с моята е в четката. На тази не е Anti Hair Wrap, DuoClean, а е по-стария модел четка. Моделът с новата четка е 169 паунда. Но за 100 паунда тази е направо без пари.

Да добавя след като я пробвах по-сериозно. Действително основното предимство на тези с четки Anti Hair Wrap, DuoClean, е че четката се самопочиства и по нея не остава и косъмче. По тази за 9 паунда остават косми и мъхове и трябва да се почиства след чистене. Но пак за парите си е повече от чудесна сделка.
Виж целия пост
# 396
Как ви сметнаха прахосмукачката превозвача?На обем или на кг?Тя е тежка имате ли спомен колко излезе?
Виж целия пост
# 397
Да, и аз я получих. Доста добра. Разликата с моята е в четката. На тази не е Anti Hair Wrap, DuoClean, а е по-стария модел четка. Моделът с новата четка е 169 паунда. Но за 100 паунда тази е направо без пари.

Да добавя след като я пробвах по-сериозно. Действително основното предимство на тези с четки Anti Hair Wrap, DuoClean, е че четката се самопочиства и по нея не остава и косъмче. По тази за 9 паунда остават косми и мъхове и трябва да се почиства след чистене. Но пак за парите си е повече от чудесна сделка.
Извинете но и двата модела от прахосмукачката ли имате?
По моята не забелязах да са останали мъхове или коса:)
Виж целия пост
# 398
Да, купих сегашната за друг имот. Имам нея: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B09R4PRL66/ref=ppx_yo_dt_b_a … _s00?ie=UTF8&th=1

И преди точно две години взех тази за 197 паунда: https://www.amazon.co.uk/Shark-NZ801UK-Lift-Away-Anti-Hair-Techn … _=ast_sto_dp&th=1

Освен принципната разлика, че втората е права и т.н. Основното е в четката DuoClean. На старата не се задържат по космите мъхове, докато на новата се наложи да почистя малко четката. Новата обаче има пускане и спиране от дръжката, каквото старата няма. И има промяна на смукателната мощност от копче на дръжката в 3 степени.

И двете си имат преимуществата. Зависи от нуждите и навиците. Ще си запазя старата в къщи при всички положения. Но и новата за парите си е топ. Когато се види какво остава в контейнера силно се изненадваш.

На кг. за 65 лв общо с доставка до адрес.
Виж целия пост
# 399
И моята пристигна, утре мисля да я тествам Simple Smile .

Сметнаха я на кг при мен. 10- 11 кг.
Виж целия пост
# 400
Здравейте, има ли някаква отстъпка в момента за немския амазон? При top up или gift card или нещо друго?
Виж целия пост
# 401
Привет, поръчах сешоар с продавач Амазон, обаче вече два пъти удрям на греда с доставката. Куриерът изобщо не ми звънна за първата поръчка, а директно сменя статуса на "неуспешно свързване", а като се пробвам да проследя пратката си в техния сайт, излиза "грешен адрес". Директно върнаха поръчката, нямаха опция да я задържат в склад наблизо или нещо такова (живея в Чехия).
Междувременно аз писах на чата, обясних. Пуснаха ми втори сешоар.
И отново същата история, само че този път не го върнаха директно, а стои със статус "неуспешно свързване". Просто успях да реагирам 10мин след като се смени статуса от "чакаща дата за получаване 23.12" на "неуспешно свързване".
Ясно, проблемът е в куриера, който ползва Амазон.
Мога ли някак да реагирам, освен да пиша на чата? Честно, такъв карък не съм очаквала Sad
От чата с Амазон се сверява адреса, всичко е точно. Не е първа покупка, досега нямам никакви проблеми с доставките.
Идеи какво да направя? Sad
Благодаря.
Виж целия пост
# 402
А защо не се свържете директно с куриера?
Виж целия пост
# 403
Каква е тази странна система за цените на амазон не знам. От склада е с над 50% по-скъпо от новото!

Виж целия пост
# 404
Toва все някак може да се обясни чрез Flash deals или нещо подобно, но как се обяснява две различни цени за един и същи нов продукт с продавач Амазон:
https://www.amazon.fr/gp/product/B07DMJG9YS
Цъкнете със списъка на продавачите и вижте това чудо на чудесата! 101Е и 130Е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия