Дългото чакане след трансфер-тема 102

  • 66 544
  • 766
# 285
А вие пиете ли си кафето след трансфера Kissing Heart

Само безкофеиново. Така ми каза и док

На мен ми казаха,че може да пия по 1 кафе на ден,както и да не ям грейпфрут.  Без други ограничения. Аз не пуша,  спрях ги преди повече от 5 години,когато решихме да имаме дете. Заредила съм се и с безалкохолна бира, като ми се прииска да се включа във вечерната наздравица.
Едно към едно с мен. По едно слабо кафе и понякога безалкохолна бира (по принцип само такъв алкохол пия). В началото на бременността зверски ми се пиеше мастика Grinning. Та взех някаква безалкохолна. Ами... Не ми върви. И док каза: Абе изпий 10 гр истинска да ти мине желанието. От една капачка нищо няма да стане Grinning
Виж целия пост
# 286
Привет, момичета! На някоя случвало ли и се след неуспешен ЗЕТ с блокираща инжекция да забременее по естествен начин? Днес направих пикливи тестове с няколко пишкания. Как мислите?
Виж целия пост
# 287
На мен не ми се е случвало, но съм чувала доста истории за естествено забременяване след неуспешно инвитро. Simple Smile
Честито и успех!
Виж целия пост
# 288
Привет, момичета! На някоя случвало ли и се след неуспешен ЗЕТ с блокираща инжекция да забременее по естествен начин? Днес направих пикливи тестове с няколко пишкания. Как мислите?
, на мен ми се е случвало след инвитро по дълъг протокол, на следващия месец спонтанна, за съжаление извънматочна бременност в единствената ми тръба. Знам за доста спонтанни бременности след стимулации
Виж целия пост
# 289
Честито и от мене.
Лека и безпроблемна ти желая. Hug
Виж целия пост
# 290
Здравейте момичета, на 13 ден след трансфер на 5 дневно ембрионче, чхг - 492,но тук вече идва и притеснението, прогестерона ми на трансфера беше 12ng,сега е 10.2 ng(не съм започ
нала да кървя) , също така TSH ми е висок 8.062.Бия си пролутекс 1х25мг,циклогест 2х1, франксипарин 0.3, а за щитовидната жлеза вземам л тироксин 100. И искам да попитам след 48 часа ако пусна пак кръвен тест, чхг  984 ли трябва да бъде?
Виж целия пост
# 291
Здравейте момичета, на 13 ден след трансфер на 5 дневно ембрионче, чхг - 492,но тук вече идва и притеснението, прогестерона ми на трансфера беше 12ng,сега е 10.2 ng(не съм запопнала да кървя) , също така TSH ми е висок 8.062.Бия си пролутекс 1х25мг,циклогест 2х1, франксипарин 0.3, а за щитовидната жлеза вземам л тироксин 100. И искам да попитам след 48 часа ако пусна пак кръвен тест, чхг  984 ли трябва да бъде?

Не мога да ти отговоря на въпроса, но исках да ти честитя за хубавия резултат. Лека и безпроблемна бременност!
Виж целия пост
# 292
Здравейте момичета, на 13 ден след трансфер на 5 дневно ембрионче, чхг - 492,но тук вече идва и притеснението, прогестерона ми на трансфера беше 12ng,сега е 10.2 ng(не съм запопнала да кървя) , също така TSH ми е висок 8.062.Бия си пролутекс 1х25мг,циклогест 2х1, франксипарин 0.3, а за щитовидната жлеза вземам л тироксин 100. И искам да попитам след 48 часа ако пусна пак кръвен тест, чхг  984 ли трябва да бъде?

Не мога да ти отговоря на въпроса, но исках да ти честитя за хубавия резултат. Лека и безпроблемна бременност!

Благодаря!
Моля се само всичко  да бъде наред.
Виж целия пост
# 293
Записвай час при ендокринолога възможно най-скоро. При + тест се вдигат тсх и вдигат дозата на еутитокса.
Виж целия пост
# 294
Аз имам проблем с ТСХ и ендокринолога ми беше казал в мига в който имам положителен тест веднаго при него. Отидох и всеки месец ходих с изследвани ТСХ и FT4.
Виж целия пост
# 295
Току що бях при ендокринолог, вдигна ми дозата на ел тироксина и на 29. 12 ще  изследвам пак ТСХ, каза ми да съм спокойна и да не се притеснявам,  не е фатално и ще успеем да го вкараме в норма. А и аз преди изследването мисля, че пропуснах 1 ден да го пия и не знам до колко ми е верен резултата.
Виж целия пост
# 296
Привет! Честито но всички момичета с положителен тест! Пожелавам ви здрави и спокойни бебенца на финал!
Моят трансфер беше на 13.12. До сега нямах болки, само 1-2 пъти при сядане, но нещо съществено. Днес обаче кихнах и ме заболя корема за кратко. Това ми е 3 трансфер. През април правихме и тогава матката ми имаше постоянни контракции, сега не беше така. Върнаха ми 2 бр. 5 дневни. Много се надявам поне 1 да се хване. Дали на 7 ден ще е рано да пусна ЧХГ, т.е. утре?
Предишният път правих пиклив на 8 ден и показа бледа втора черта. За съжаление приключи много тежко. Много ми се иска най-накрая да усетя това щастие отново след години и да се радвам този път на живо и здраво дете.
Виж целия пост
# 297
Аз направих на 6тия ден след ЗЕТ на 5 дневен. Ще покаже със сигурност на 7ми ден. Въпросът е че след това ще трябва да правиш още няколко теста през 2 дни.
Аз нямам търпението, а и не виждам смисъла  ако е отрицателен, няма да стане положителен. Така че смело, чакаме те с положителен резултат.
Виж целия пост
# 298
Аз също съм от нетърпеливите, правих уринарен на 7 ден, не с първа урина и беше положителен (от обикновените ленти за 2лв.). Кръвен определено ще покаже.
Виж целия пост
# 299
Привет! Честито но всички момичета с положителен тест! Пожелавам ви здрави и спокойни бебенца на финал!
Моят трансфер беше на 13.12. До сега нямах болки, само 1-2 пъти при сядане, но нещо съществено. Днес обаче кихнах и ме заболя корема за кратко. Това ми е 3 трансфер. През април правихме и тогава матката ми имаше постоянни контракции, сега не беше така. Върнаха ми 2 бр. 5 дневни. Много се надявам поне 1 да се хване. Дали на 7 ден ще е рано да пусна ЧХГ, т.е. утре?
Предишният път правих пиклив на 8 ден и показа бледа втора черта. За съжаление приключи много тежко. Много ми се иска най-накрая да усетя това щастие отново след години и да се радвам този път на живо и здраво дете.

Заедно сме, Тина, и аз утре ще пускам първа контрола. Док ми каза, че ще чака да се обадя утре с резултат, така че не е рано. Аз съм си навила, че ще е първа проба и после ще се пускат още няколко, ще следя и прогестерона.  Много ми се ще въпреки, че за симптоми мисля че е прекалено рано, освен, че имам тежест централно под пъпа. Много ме озадачи мравучкането и загубата на лека чувствителност на кожата на корема. Така бях след коремна операция преди години. Не знам от хормоните ли или е нещо друго. Ще питам ако не се оправи до утре. Стискам палци на всички Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия