Дългото чакане след трансфер-тема 102

  • 66 556
  • 766
# 345
На мен на 3-ти ден след спиране на лекарствата.
Благодаря за отговора, а имаше ли зацапване
Виж целия пост
# 346
1 ден и след това си дойде нормално


При мен седмица след спиране на лекарствата.
Благодаря за отговора а имахте ли зацапване преи цикъла.
Виж целия пост
# 347
5 дена след спиране при мен
Виж целия пост
# 348
Аз ги спрях на 19.12 и за момента няма  и помен от цикъла, а предният път ми дойде до 3-4 дни
Виж целия пост
# 349
Аз ги спрях на 19.12 и за момента няма  и помен от цикъла, а предният път ми дойде до 3-4 дни
Благодаря и аз ги спрях на 19 но имам някакво зацапване на моменти
Виж целия пост
# 350
Здравейте момичета, на мен пък ми дойде цикъла 9 ден след трансфер, тоест докато бях на лекарства направих тест и съответно беше абсолютно отрицателен 0,100. Докторът ми, ми каза, че не е лошо да направим биопсии, тъй като това му говорело, че е възможно да има някакъв проблем в матката, защото не е обичайно да ти дойде докато си на лекарства, а и по принцип доста по-рано от обичайното, та интересно ми е вие какво мислите? Трансферът беше на 1 петдневно. Ние сме с мъжки фактор а при мен до момента всичко е наред.
Виж целия пост
# 351
И виж как се усвояват лекарствата
Виж целия пост
# 352
Здравейте момичета, на мен пък ми дойде цикъла 9 ден след трансфер, тоест докато бях на лекарства направих тест и съответно беше абсолютно отрицателен 0,100. Докторът ми, ми каза, че не е лошо да направим биопсии, тъй като това му говорело, че е възможно да има някакъв проблем в матката, защото не е обичайно да ти дойде докато си на лекарства, а и по принцип доста по-рано от обичайното, та интересно ми е вие какво мислите? Трансферът беше на 1 петдневно. Ние сме с мъжки фактор а при мен до момента всичко е наред.

На мен почти винаги при неуспешните трансфери ми идваше 1-2 дни преди датата на теста, когато се очакваше цикъл, въпреки лекарствата. Имате ли направена хистероскопия за оглед на матката?
Виж целия пост
# 353
Здравейте, борбени момичета! И аз да се запишаНа 19.12 ми беше трансферът на 2 5-дневни ембриончета. От днес много ме болят гърдите. Не знам дали ще изтърпя до кръвния тест, който е на 31.12. Много ми се иска още утре да направя уринарен, но май е много рано.
Виж целия пост
# 354
Много е рано. Изчакай поне 7-8 дни след трансфера. Hug
Виж целия пост
# 355
И аз мисля, че е рано за домашен тест. Всички знаем колко е трудно чакането, но имай още малко търпение. Успех!
 Следващото мъчно чакане за мен е до първия преглед.  Всеки ден се чудя дали всичко е наред.
Виж целия пост
# 356
Cvete, ако не можеш да чакаш до 31, направи си кръвен по-рано, ама поне 6 дни да са минали.
Виж целия пост
# 357
Момичета, привет!
Моите лудости продължават. 8 ден ЧХГ 0.75. 10 ден ЧХГ 1.27. Побърквам се. От Надежда казаха да направя още един тест на 14 ден, въпреки, че вече било късно за имплантация. Една акушерка ми каза, че са имали случаи с ЧХГ 30 на 14 ден. Да не съм бързала да си спирам лекарствата, а да изчакам още няколко дни и още един кръвен. Според Калчев е категорично отрицателен, но явно нещо се е мъчило да се захване, и да не се надявам изобщо на успех.
Хайде кажете ми сега каква е тази глупост ЧХГ да нараства с някакви стотни? В една и съща лаборатория ги правя, за да проследим разликата. Във вторник вечерта много ме боля корема, сутринта в сряда също. След това болката премина като от нищото. Просто ще се побъркам с този опит.
Виж целия пост
# 358
Здравейте момичета, на мен пък ми дойде цикъла 9 ден след трансфер, тоест докато бях на лекарства направих тест и съответно беше абсолютно отрицателен 0,100. Докторът ми, ми каза, че не е лошо да направим биопсии, тъй като това му говорело, че е възможно да има някакъв проблем в матката, защото не е обичайно да ти дойде докато си на лекарства, а и по принцип доста по-рано от обичайното, та интересно ми е вие какво мислите? Трансферът беше на 1 петдневно. Ние сме с мъжки фактор а при мен до момента всичко е наред.

На мен почти винаги при неуспешните трансфери ми идваше 1-2 дни преди датата на теста, когато се очакваше цикъл, въпреки лекарствата. Имате ли направена хистероскопия за оглед на матката?

Не нямам, направена. Но тук говорим за 5-6 дни по-рано 🤔
Виж целия пост
# 359
signora_tina,

При мен на 10 ден беше 2 и спрях лекарствата. Категорично отрицателен... Можеш да ги продължиш, за да си сигурна, че си направила всичко, но по-скоро нямай надежди. Съжалявам... Следващия път ще стане. Продължавай да търсиш причината... Аз започнах щателно да я търся... Колкото и да не разбирам, пиша на лист, може и в тетрадка. После е по-лесно да не пропуснеш нещо.Старая се да включа всичко, за което се сетя. Правя графи и отбелязвам къде имам съмнения, какво е направено, какво не, кои са сивите полета, на които не можем да влияем или може, но по коренно различен начин, например да елиминираме дадена стъпка. А и като те видят с листите, май виждат и по- сериозно казуса, напрягат се да мислят още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия