Дългото чакане след трансфер-тема 102

  • 66 556
  • 766
# 375
Те пък са се и обидили. Виж ги ти.
Сякаш само те могат да го видят къде е в матката. Другите са кьорави и нямат ехографи.

Синеочка, хич да не ти пука за клиниката.
Така или иначе при кръвоизлив и други спешни ситуации, няма как да разчиташ на някой който е на 500км от тебе.

Желая ти всичко най хубаво и да няма повече стресови ситуации до финала. Hug
Виж целия пост
# 376
На мен фраксипарина след зацапвсне ми го намалиха на половина, после след кървенето ми го спряха, после пак го почнах. Но аз съм с ниско рискови мутации,които не са фактор дори и да не си слагам нхм. Знам, че аспирина се спира задължително при прокървяване...
А относно пътуването, как ще се сърдят ???? Astonished Какво е това нещо? Моето АГ ми забрани да мърдам от леглото, даже на преглед да не ходя, а съм на 5 мин от клиниката!!!
Виж целия пост
# 377
Ами като им писах, че кървя и съм ходила да видим дали има нещо в матката и им пратих снимка и замлъкнаха. Имам още 4 ембриона там и ако нещо се случи и приключа със тази бременност, смятам да ги преместя някъде другаде. Имам чувството, че сме във детската градина.  Със предната бременност пак кървях в ранни седмици. Поне тогава доктора ми се обади и ми каза какво още да включа, за да помогнем за отлепването. Всичко завърши благополучно. Ама за жалост, той вече не е там.
Виж целия пост
# 378
Симона, съжалявам за случилото се! Късмет с новата бременност и щастлив финал, другото ще отмине.
Виж целия пост
# 379
При зацапване на мен също ми спряха Клексана за 3 дни. След спиране на кървенето, продължих прилагането.
Виж целия пост
# 380
И аз след кървене спрях клексана за 3 дни, в болницата ми вливаха витамин ц и други неща и кървенето спря.
Виж целия пост
# 381
И при мен искаха да отида за потвърждаване на пулс в 6 г.с, имах кървене и не успях. После щях в 8 г.с да отида и пак не успях. Най накрая в 12 г.с ги посетих, притеснявах се също да не се обидят , че не са потвърдили те бременността, но мисля че няма проблем. Живот и здраве имам още ембриони при тях.
Виж целия пост
# 382
Здравейте и от мен момичета! Записвам се и аз с първият си трансфер. Четох някъде в групата по- назад, че докато си на прогестерон, цикълът не може да ти дойде? Вие имате ли опит?
От дозата ли зависи или е до организъм?
Виж целия пост
# 383
Определено е от вида на прогестерона и от организма. С две думи- за всеки е индивидуално. И не си мисли вероятни и теоретични сценарии, изчакай си контролата и стискам палци за положителен тест в първите дни на 2023 Simple Smile

Здравейте и от мен момичета! Записвам се и аз с първият си трансфер. Четох някъде в групата по- назад, че докато си на прогестерон, цикълът не може да ти дойде? Вие имате ли опит?
От дозата ли зависи или е до организъм?
Виж целия пост
# 384
Знам Елче!
Истината е, че тази сутрин си направих тест. Два теста. (Първия ми се стори  с лека втора чертичка). Аз живея в Норвегия. Тук не пускат кръвни тестове. 😒
От клиниката ми казаха, да спра с Циклогеста и с клексана. Но че мога да продължа още ден два докато ми дойде... тя твърдеше, че въпреки лекарствата, ако няма бременост, ще ми дойде. Та за това питам.
Виж целия пост
# 385
На мен не ми е идвало докато съм на терапия . Винаги 5-7дни след спирането на терапията.
Виж целия пост
# 386
Хмм, не би трябвало да започне цикъл на теория. Ако имаш съмнения за резултата- повтори теста след 48 часа. В случай обаче че пак не е ясна втората черта, аз бих спряла медикаментите за да мога да се изчистя, това си е химия, не се товари поне с лекарства. Няма ли възможност за кръвен тест?
Докато прогестерона е в повече дава сигнал на тялото за бременност. Не съм сигурна дали е така, така си обяснявам функцията на хормона. Преди 20 дни ми беше първия опит и цикъла ми дойде 4 ден след спиране на утогестана. При теста пуснах и прогестерон, за да видя дали го усвоявам. Преди години се налагаше да съм на ОК и си идваше, когато си ми е по график, без значение, че ми оставаха таблетки (Обикновенно 4 таблетки -винаги съм била с къс цикъл 24 дни). Та явно дозата е ключовото, а в предвид че при инвитро сме над предела на дозите е нормално да липсва цикъл докато сме на терапия.


Знам Елче!
Истината е, че тази сутрин си направих тест. Два теста. (Първия ми се стори  с лека втора чертичка). Аз живея в Норвегия. Тук не пускат кръвни тестове. 😒
От клиниката ми казаха, да спра с Циклогеста и с клексана. Но че мога да продължа още ден два докато ми дойде... тя твърдеше, че въпреки лекарствата, ако няма бременост, ще ми дойде. Та за това питам.
Виж целия пост
# 387
Yoreli , ако разбирам правилно си направила домашен тест, на който може би има втора бледа черта.
Аз бих казала - в никакъв случай не си спирай терапията щом има положителен тест, и със сигурност поне още два дена с първа урина сутринта направи пак домашни тестове.
Кой ден ти е след трансфера, и на колко дни беше ембриончето/ембриончетата?


Знам Елче!
Истината е, че тази сутрин си направих тест. Два теста. (Първия ми се стори  с лека втора чертичка). Аз живея в Норвегия. Тук не пускат кръвни тестове. 😒
От клиниката ми казаха, да спра с Циклогеста и с клексана. Но че мога да продължа още ден два докато ми дойде... тя твърдеше, че въпреки лекарствата, ако няма бременост, ще ми дойде. Та за това питам.
Виж целия пост
# 388
Благодаря ви момичета!
И аз мисля, да продължа с лекарствата още 2 дни.
На мен пункцията ми беше на 12ти. А трансфера на 15ти (т.е. 3 дневно ембрионче). Дозата ми е 400мг Циклогест 2 пъти на ден. Ако наистина не ми дойде, ще направя пак тест и ще се види. Вече няма накъде, ще трябва да покаже. (Ами не, тук няма как да ми направят кръвен, няма и частни лаборатории).  А и аз си купих тестове Шуър чек от БГ. Не съм сигурна те отчитат ли достатъчно адекватно. Вече 2 приятелки ми казват, че им е отчитало грешно негативно 🤔.
(🤭 надеждата умира послеДна!)
Виж целия пост
# 389
Yoreli DT, успех!! стискам палци,

Аз също не съм в БГ, тук правят кръвен, но пък просто да влезеш в лаборатория и да си поискаш тест, леле - скандализирах аз една лаборатория в моя град, но си пуснах ЧХГ 48 след първия кръвен, защото имам един мисед и исках да видя как се покачва стойността.

И за домашните тестове те разбирам - бях изнамерила от интернет някакви страшно евтини, с много ниска чувствителност, 6 броя. Бях решила, че за тази цена сигурно ще са фалшиви. На деветия ден след трансфер на тридневни ембриончета сутринта беше отрицателен, а вечерта когато го погледнах имаше бледа черта. Така се ядосах на себе си, че не съм го изхвърлила, и да не се вкарвам във филми. На следващата сутрин тестът имаше блееееееда просто почти невидима следа. Тествах всеки ден докато дойде време за кръвния. Всеки ден ставаше една идея по-малко невидима чертичката. И това бяха тестове с най-ниската чувствителност - при ЧГХ 66 на кръвния пак почти невидима си беше чертичката 🙈🙈

Благодаря ви момичета!
И аз мисля, да продължа с лекарствата още 2 дни.
На мен пункцията ми беше на 12ти. А трансфера на 15ти (т.е. 3 дневно ембрионче). Дозата ми е 400мг Циклогест 2 пъти на ден. Ако наистина не ми дойде, ще направя пак тест и ще се види. Вече няма накъде, ще трябва да покаже. (Ами не, тук няма как да ми направят кръвен, няма и частни лаборатории).  А и аз си купих тестове Шуър чек от БГ. Не съм сигурна те отчитат ли достатъчно адекватно. Вече 2 приятелки ми казват, че им е отчитало грешно негативно 🤔.
(🤭 надеждата умира послеДна!)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия