Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 84

  • 47 281
  • 740
# 225
Здравейте, момичета! Отдавна не съм писала тук, но пак съм в играта. Решихме да пробваме за второ бебче, живот и здраве! През 2021 беше първият ни опит, имаме си прекрасно момченце, което другият месец ще стане на годинка. 💙 Но понеже тази година навършвам 39, си казахме, че няма какво да чакаме и ако е рекъл Господ (и медицината), дано чудото се случи още веднъж. 🤞🍀🙏 С мъжки фактор сме, ще кандидатстваме по фонда. Само да видим моето АМХ колко е, че знам, че след стимулациите доста пада. Направо ме е страх да го изследвам. Другият месец съм на първия си преглед, та... пожелайте ми успех! И аз пожелавам успех на всички!
Виж целия пост
# 226
Ще стискам палци и дано мечтите ни се сбъднат. Hug
Виж целия пост
# 227
Ще стискам палци и дано мечтите ни се сбъднат. Hug

Ще се сбъднат! 😊👶👶
Виж целия пост
# 228
Имам въпрос, ноември бях на стимулация по дълъг протокол и след това замразихме ембрионите за ЗЕТ, за да се възстанови организма! Док каза да звъня на втори ден като дойде цикъла, обаче на мен бая ми закъснява, а след пункцията дойде с хапчета! Какви може да са вариантите за закъснението, освен Бременност защото шанса е почти нулев! Ясно ми е че сега хормоните са яко разбутани ама все пак някой ако може да даде насоки, няма да се разсърдя Не ми се ходи при друг доктор на преглед, защото в града, в който живея може да се каже. че читави няма...
Виж целия пост
# 229
Не се притеснявай, втория цикъл след дълъг протокол се бави доста. При мен по спомен дойде на 45--46 ден.
Виж целия пост
# 230
Меченце, аз май те помня ☺️ Пожелавам ти успех от раз. Ние все още се борим за първо за съжаление.
При мен пак проблеми 😅 Нали в петък имах фоликул 17мм, в събота(вчера) казаха да сложа Овитрел на обяд(аз го сложих в 16ч). Днес имах болки и отидох да ме видят на ехограх, като поне 5 пъти мериха фоликула като го изкараха макс 18мм 😒 т.е. изобщо не е мръднал, а утре ще ми го водят нулев ден и да дам първа кръв за РВМС!!! Обадих се в манипулационната и на регистратурата. Казаха, че Чапанова е втора смяна, но колегите ѝ ще ми съдействат. Когато отида утре сутринта в София към 9ч.(трябва да стана в 4ч сутринта 😅), ще им кажа пак за моя случай и първо ще мина преглед при някой от дежурните преди за ми вземат кръв за РВМС. Моля се, макар и малък да се спука този фоликул, че не издържам повече....то и трябва и трансфера да се измести 😒
Виж целия пост
# 231
Меченце, аз май те помня ☺ Пожелавам ти успех от раз. Ние все още се борим за първо за съжаление.
При мен пак проблеми 😅 Нали в петък имах фоликул 17мм, в събота(вчера) казаха да сложа Овитрел на обяд(аз го сложих в 16ч). Днес имах болки и отидох да ме видят на ехограх, като поне 5 пъти мериха фоликула като го изкараха макс 18мм 😒 т.е. изобщо не е мръднал, а утре ще ми го водят нулев ден и да дам първа кръв за РВМС!!! Обадих се в манипулационната и на регистратурата. Казаха, че Чапанова е втора смяна, но колегите ѝ ще ми съдействат. Когато отида утре сутринта в София към 9ч.(трябва да стана в 4ч сутринта 😅), ще им кажа пак за моя случай и първо ще мина преглед при някой от дежурните преди за ми вземат кръв за РВМС. Моля се, макар и малък да се спука този фоликул, че не издържам повече....то и трябва и трансфера да се измести 😒

Пробвай с коремни преси,помагат доста 🌺
Виж целия пост
# 232
Меченце, аз май те помня ☺️ Пожелавам ти успех от раз. Ние все още се борим за първо за съжаление.
При мен пак проблеми 😅 Нали в петък имах фоликул 17мм, в събота(вчера) казаха да сложа Овитрел на обяд(аз го сложих в 16ч). Днес имах болки и отидох да ме видят на ехограх, като поне 5 пъти мериха фоликула като го изкараха макс 18мм 😒 т.е. изобщо не е мръднал, а утре ще ми го водят нулев ден и да дам първа кръв за РВМС!!! Обадих се в манипулационната и на регистратурата. Казаха, че Чапанова е втора смяна, но колегите ѝ ще ми съдействат. Когато отида утре сутринта в София към 9ч.(трябва да стана в 4ч сутринта 😅), ще им кажа пак за моя случай и първо ще мина преглед при някой от дежурните преди за ми вземат кръв за РВМС. Моля се, макар и малък да се спука този фоликул, че не издържам повече....то и трябва и трансфера да се измести 😒

Кактусче, благодаря ти! И аз те помня. Стискам палци най-накрая да се получат нещата. И направо едни близначета и готовооооо. 😊
Виж целия пост
# 233
Много ви благодаря за подкрепата! ☺️❤️☀️ Дай Боже! 🙏
Виж целия пост
# 234
Меченце, аз май те помня ☺️ Пожелавам ти успех от раз. Ние все още се борим за първо за съжаление.
При мен пак проблеми 😅 Нали в петък имах фоликул 17мм, в събота(вчера) казаха да сложа Овитрел на обяд(аз го сложих в 16ч). Днес имах болки и отидох да ме видят на ехограх, като поне 5 пъти мериха фоликула като го изкараха макс 18мм 😒 т.е. изобщо не е мръднал, а утре ще ми го водят нулев ден и да дам първа кръв за РВМС!!! Обадих се в манипулационната и на регистратурата. Казаха, че Чапанова е втора смяна, но колегите ѝ ще ми съдействат. Когато отида утре сутринта в София към 9ч.(трябва да стана в 4ч сутринта 😅), ще им кажа пак за моя случай и първо ще мина преглед при някой от дежурните преди за ми вземат кръв за РВМС. Моля се, макар и малък да се спука този фоликул, че не издържам повече....то и трябва и трансфера да се измести 😒
Преди моя ЗЕТ, д-р Цветков ми каза, че е добре да правя секс, за да помогна на фоликула да се спука. Може и с коремни преси да си помогнеш.
Виж целия пост
# 235
Снощи правихме секс, сутринта коремни преси и масаж на корема. Дано да е помогнало. Стълби изкачвах 😅
Виж целия пост
# 236
Знаете ли до каква стойност на ЛХ може да се планира пункция?
Виж целия пост
# 237
СПКЯ и дълъг протокол..моля за мнения.
Някоя от вас ако е минала през това.
Благодаря
Виж целия пост
# 238
Знаете ли до каква стойност на ЛХ може да се планира пункция?
Знам, че ЛХ то в пика си скача до трицифрени стойности. До каква стойност може да се планира мисля е индивидуално, според това как се покачва при вас. При мен например, предвид възрастта и НЯР в повечето случай скача буквално за часове, и е въпрос на тренинг на ЕЦ да му хванеш цаката Simple Smile Планирали са ми пункции и на 4,9лх, и та 16. За това се бие и Оргалутран или Цетротид
Виж целия пост
# 239
Знаете ли до каква стойност на ЛХ може да се планира пункция?
Знам, че ЛХ то в пика си скача до трицифрени стойности. До каква стойност може да се планира мисля е индивидуално, според това как се покачва при вас. При мен например, предвид възрастта и НЯР в повечето случай скача буквално за часове, и е въпрос на тренинг на ЕЦ да му хванеш цаката Simple Smile Планирали са ми пункции и на 4,9лх, и та 16. За това се бие и Оргалутран или Цетротид

Значи и този месец прескачаме 😭 Благодаря.

Аз съм на годинки и не знам дали все още нещо ми е наред. Единствен нормален цикъл с овулация имах след трансфера, но я изпуснахме и сега с този нередовен цикъл идея си нямам дали имам някакъв шанс останал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия