С чаша греяно вино на дивана, че догодина ще съм мама ! ~бебеправене 409~

  • 35 113
  • 743
# 165
Мисля наистина да говоря с него и да го предупредя,че може да ми се налага по веднъж седмично да отсъствам. Миналата година си срязах ахилеса на една ламарина и претърпях операция, после рехабилитация и т.н бях в болнични 5 месеца и в отпуск 1.
Повярвайте ми и за 1 ден сега като ми се налага да отсъствам ми е адски неудобно. Не обичам да злоупотребявам с доверието на хората.
Виж целия пост
# 166
Мен май ме почва ПМС-то.... адски ме боли кръста и от време на време яйчниците. Понеже докторкат аме иска на 2-3 ден, за да започнем стимулация си записах час за понеделник, за всеки случай, ако дойде тия дни, че и часовете при нея започват да се топят много бързо...
Съответно почвах да ме гонят нервите - гледам календара, следващата О ще е около Коледа Grinning ммм, време за кекс по това време на годината я има я не Grinning Още повече се нервирам защото ММ ме казва нищо конктретно за инвитрото - дай да видим няколко месеца дали няма да стане от самосебе си... Тия мъже са ужасни!
Виж целия пост
# 167
Момичета някоя от Вас пила ли е дуфастон по схема няколко дена преди края на цикъла, съответно след овулация. Имам съмнения за поликистоза, цикъла ми е редовен, слушам от други момичета, че са забременели  с дуфастон. Чудя се дали и аз да не го взема, вече пробваме от началото на годината. Като бях бременна за месец и падна. Как се приема, ще се радвам да споделите
Виж целия пост
# 168
Mariya само назначаваш ли си го?

Шантал моята се пада на Нова година
😁
Виж целия пост
# 169
Аз да споделя за работодателя как процедирах с отсъствията. При мен хубавото в зимните месеци миналата година беше, че имахме опция за хоум офис и аз се възползвах напълно от нея. През пролетта обаче нея вече я нямаше, а посещенията ми при лекаря трябваше да зачестят (стимулация, пункция и тн.). Затова извиках прекия си ръководител на една среща на четири очи и му казах, че ми предстоят гинекологични интервенции, които обаче са съобразени с деня на цикъла и ще ми се наложи да отсъствам в някои дни от работа. Хем не съм лъгала, хем си бях с чиста съвест накрая. Човекът ми влезе в положение, не ме е разпитвал повече, дори ми предложи още опции, с които да ми облекчи работата. Разбирам ви, че понякога ни се струва, че всички ни подозират, аз също минах през това, но се уверих, че по-леко от истината няма.
Виж целия пост
# 170
Аз съм благодарна за условията на работа, които имам - изцяло хоум офис съм, сама си организирам времето и имам възможност за отработване в почивни дни. И аз съм била искрена с прекия ми ръководител без да навлизам в подробности, обясних, че имам здравословни проблеми и понякога ще ми се налага да отсъствам от днес за утре, но това няма да даде отражение върху качеството на крайния продукт. Срещнах разбиране, предупреждавам, когато няма да ме има, не са ме разпитвали повече. Не се чувствайте неудобно, няма нужда да си слагаме допълнителен негативен товар.
Виж целия пост
# 171
Mariya само назначаваш ли си го?

Шантал моята се пада на Нова година
😁
да може да звучи много несериозно, но сама бих си го назначила, обиколих няколко лекари, абсолютно всичко знам от форума и каквото сама съм чела в интернет, един не ми даде адекватни съвети,!
,Да не говорим, че е много важно да си подготвиш серия от въпроси при специалистите, защото ако не знаеш какво да питаш, никога няма да разбереш.
Та ако има някой такъв случай нека да сподели, благодаря
Когато бях бременна за кратко вземах утрогестан, но после ми дойде цикъла. Четох че спомага по някакъв начин самото забременяване, не съм сигурна, затова и реших да се обърна към вас
Виж целия пост
# 172
Момичета, честит празник! Нека света Анна да ви донесе мечтаните рожбички, за които се борите. Бъдете здрави и нека всички видите 2 чертички скоро. Стига толкова изпитания. ❣️

💕💕💕💕
Виж целия пост
# 173
Mariya само назначаваш ли си го?

Шантал моята се пада на Нова година
😁
да може да звучи много несериозно, но сама бих си го назначила, обиколих няколко лекари, абсолютно всичко знам от форума и каквото сама съм чела в интернет, един не ми даде адекватни съвети,!
,Да не говорим, че е много важно да си подготвиш серия от въпроси при специалистите, защото ако не знаеш какво да питаш, никога няма да разбереш.
Та ако има някой такъв случай нека да сподели, благодаря
Когато бях бременна за кратко вземах утрогестан, но после ми дойде цикъла. Четох че спомага по някакъв начин самото забременяване, не съм сигурна, затова и реших да се обърна към вас

При редовен цикъл не виждам причина за взимане. Можеш да си проследиш Овулацията и след това да пуснеш прогестерон и ще си покаже дали има нужда от допълнително, но така на своя глава, не виждам смисъл. Мен ми е назначен от 21ви ден до дата за цикъл, но това е защото имам история с мисед и БХ.
Виж целия пост
# 174
Маце, и моята Grinning

 Честит празник! Дано донесе на всички ни толкова чаканото дете!
Виж целия пост
# 175
Здравейте отново Simple Smile с голямо притеснение и нетърпение все пак дочаках да минат 48 часа и с резултат 315 чхг преди 2 дни, днес вече имам 719 Simple Smile пожелавам успех на всички и стискайте палци всичко да е наред Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Mariya само назначаваш ли си го?

Шантал моята се пада на Нова година
😁

ние нашето диване сме го правили на Йорданов ден Grinning
и тогава вярно беше един единствен опит без да следя нищо Grinning
Виж целия пост
# 177
Dimana, имаш силно стиснати палци.
На мен следващия цикъл трябва да ми започне на 2.01.2023 г.
Ще е голям майтап да открия годината, с положителен тест.
Виж целия пост
# 178
Аз още си чакам моя Ц.

Мацето, дуфастона го пих 10 дни както по принцип си ми казаха, само че от 16ти ден, аз го пих мисля на 19ти или нещо такова.

Да идва, и да заминава и да започнем с опитите.

Иначе ще е готино всички да открием годината с такива новини!
Виж целия пост
# 179
Честит празник, момичета! Нека Св. Ана помага на всички жени, за да гушнат мечтаната рожба!

Dimana2706, честито! Лека бременност и щастлив финал! 🌷

Успех на всички! 🍀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия