Лидл 170 - в очакване на коледни чудеса

  • 108 405
  • 1 464
# 135
Хм.... Че колко вида ирландски сметанов ликьор Делукс да има? 🤔
Аз моля, ако видите заредено ХХЛ биволско мляко да пишете - друго не ми трябва днес и де факто само заради него бих минал.

В София - Лозенец имаше заредено от биволското кисело мляко  ХХЛ.
Виж целия пост
# 136
Вчера взех този формил намален. Не знам добър ли е или не, но на фона на чорбата, която едва изразходих от един турски магазин, все някаква работа ще върши Wink
100 пранета за 14 лв. Дори продавачката помоли ако има друг такъв да ѝ запазят.
Виж целия пост
# 137
Аз го харесвам , пък за тази цена направо е перфектен Simple Smile
Виж целия пост
# 138
Ако някой се интересува машината за вакуумиране в немския лидл е на 15Е, има и код за БД- ADVENT22 над 49Е до днес.
Виж целия пост
# 139
Здравейте. Може ли да се връщат хранителни стоки с оранжев етикет (намалени с 30% поради изтичащ срок)?
Виж целия пост
# 140
Здравейте. Може ли да се връщат хранителни стоки с оранжев етикет (намалени с 30% поради изтичащ срок)?
Връщала съм пресечено прясно мляко. Носех само опаковката, защото нямаше как да крепя отворено мляко (не беше със затваряща се капачка). Все още беше в срока на годност. Не вярвах, че ще уважат рекламацията, но реших да опитам. Върнаха ми парите.

От сайта им:
Цитат
БЪДИ СПОКОЕН!
Гарантираме за качеството

Всички продукти, обозначени със стикер за намаление, са напълно годни за консумация.
https://www.lidl.bg/polezno-info/informaciya-za-klienta/spasihranata
Виж целия пост
# 141
Сийка* благодаря за кода за безплатна доставка от немския LIDL. Ако стане нещо с уреда, който поръчах може ли да се върне в България или да забравя?
Виж целия пост
# 142
Вчера взех този формил намален. Не знам добър ли е или не, но на фона на чорбата, която едва изразходих от един турски магазин, все някаква работа ще върши Wink
100 пранета за 14 лв. Дори продавачката помоли ако има друг такъв да ѝ запазят.

От години пера само с него. Освен, че цената е добра но и според мен изпира по добре от малките опаковки. Даже на редовна цена пак е много изгоден. Същото мога да кажа и за големия MAXI TRAT.  По добър е само течния с марсилски сапун от Гърция.
Виж целия пост
# 143
подарявам
Виж целия пост
# 144
Stryper, редовно купувам от там, основно машини за ММ. Проблеми с някои от тях е имало не малко, пращаме към сервиза тук/Бушона, без никакъв проблем. Даже в тази връзка искам да похваля Лидл, имат много добра гаранционна поддръжка.
Виж целия пост
# 145
Аз да попитам това вино розе, 3 литра в картонена кутия, от купоните, дали става?
Виж целия пост
# 146
Вече имам купони, благодаря ви, момичета 😍😍😍

Става, за цената си е добро. Някой ако няма да се възползва от КУПОНА за ВИНОТО 3л, може ли да ми го изпрати?
Виж целия пост
# 147
Имате ли купони "избрано за теб" тази седмица? При мен, както бяха по 3-4 всяка седмица, тази никакви нямам.
Виж целия пост
# 148
Става, за цената си е добро. Някой ако няма да се възползва от КУПОНА за ВИНОТО 3л, може ли да ми го изпрати?
Давам купон за вино и други, пишете ми на лс телефон за вайбър, ще ми е по-лесно. Ако ли не ще се мъча на лс.
Виж целия пост
# 149
Здравейте,
Дали сте виждали тези дни в някой Лидл София останали суитчъри, които бяха пуснали за световното.
Трябва ми жълт дамски най-малък номер за сина ми. Детски не видях, а той много иска.
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия