Лидл 170 - в очакване на коледни чудеса

  • 108 412
  • 1 464
# 165
Някой може ли да ми припомни цените на плодовите сокове - обикновени, от портокал, круша, какво още имаше...? Още ли са по-изгодни спрямо марките в другите магазини?
Виж целия пост
# 166
Виното на Квантум е чудно, обикновено взимам такова по поводи или като ходя някъде на гости да занеса за почерпка.
Някой може ли да ми изпрати сполучлива рецепта за гофрети, бях запазила много от темата покрай това, че си закупих лидълския гофретник, но сега не мога да открия нито една, а искам днес да направя? Може и на ЛС, за да не се разводнява темата. Simple Smile
Виж целия пост
# 167
Някой може ли да ми припомни цените на плодовите сокове - обикновени, от портокал, круша, какво още имаше...? Още ли са по-изгодни спрямо марките в другите магазини?
Купувам мултивитамин, 100%, без добавена захар.
1.99 е литъра редовна цена, не ми е известно другаде да има такава цена.
Крушата е нектар и има вода и захар.
100% ябълка и 100% портокал също са горе -долу там като цена.
Виж целия пост
# 168
Днес разглеждах румънската брошура. Загледах един кашкавал на първа страница и цената му:

Цена с отстъпка: 3.59лв, нормална цена 4.55лв за 300г.

Преди малко в магазина се огледах дали се продава и при нас. Ето го:



Ухуу, колко са ларж от Лидл България! Grinning
Виж целия пост
# 169
Миналата седмица обсъждахте виното Пелин и аз се включих с въпроси дали е хубаво и т.н. Е, днес видях, че има бяло и червено вино Пелин. Та, моля за конкретика кое е хубаво- бялото или червеното?
Виж целия пост
# 170
Според вас мога ли да върна за рекламация часовник,който си е сменил цвета?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 171
Момичета, има ли промяна в цената на uht млякото на Пилос 1,5%? Последно го взех на 2,19. 😬
Виж целия пост
# 172
Виното на Квантум е чудно, обикновено взимам такова по поводи или като ходя някъде на гости да занеса за почерпка.
Някой може ли да ми изпрати сполучлива рецепта за гофрети, бях запазила много от темата покрай това, че си закупих лидълския гофретник, но сега не мога да открия нито една, а искам днес да направя? Може и на ЛС, за да не се разводнява темата. Simple Smile
В книжката на гофретника няма ли рецепта?  Макар в моята да са с доста масло и сега на тия цени...  Заповядай от мен два вида - картофени и тестени - https://morrennaa.blogspot.com/search/label/%D0%93%D0%BE%D1%84%D … D0%B5%D1%82%D0%B8   От тестените ако слагаш по повече тесто (трябва да е и по-гъсто), ще са меки.
Виж целия пост
# 173
Момичета, има ли промяна в цената на uht млякото на Пилос 1,5%? Последно го взех на 2,19. 😬
На 1 декември взех и струваше 2.29 лв.
Виж целия пост
# 174
Миналата седмица обсъждахте виното Пелин и аз се включих с въпроси дали е хубаво и т.н. Е, днес видях, че има бяло и червено вино Пелин. Та, моля за конкретика кое е хубаво- бялото или червеното?
По-хубаво е това, което на теб ти харесва. Въпрос на личен вкус. Аз харесвам повече бели и розе вина, респ. бял пелин. Това по принцип. Не съм купувала от Лидл и не мога да кажа кой и какъв е там.
Виж целия пост
# 175
Миналата седмица обсъждахте виното Пелин и аз се включих с въпроси дали е хубаво и т.н. Е, днес видях, че има бяло и червено вино Пелин. Та, моля за конкретика кое е хубаво- бялото или червеното?
Все едно да питаш бялото или червеното вино е по-хубаво. Води се по предпочитанията си за обикновено вино.
Иначе, аз на твое място, бих взела и от двете и да се отдам на дегустация. Що празници идват...
Виж целия пост
# 176
Някой да ги е виждал (в магазина де) тия крекери на Делукс, дето като подаръчен купон ги раздават, ама само купони явно, крекери - йок, поне при нас.
Взех си костура аз и той ще да е за Никулден.
И моцарелки забърсах на - 30%, както и мини йогурти пак на - 30% - кефффф... Simple Smile Щото изобщо нямам навик да гледам там... случайно ги забелязах.
Виж целия пост
# 177
Тези крекери съм ги виждала само при последната каса (до стената на магазина), където нареждат застояли стоки.
Виж целия пост
# 178
Някой да ги е виждал (в магазина де) тия крекери на Делукс, дето като подаръчен купон ги раздават, ама само купони явно, крекери - йок, поне при нас.
В Борово има и е имало през цялото време, откакто заредиха Делукс нещата в края на октомври. Стоят при всички останали Делукс продукти.
Виж целия пост
# 179
И аз взех за Никулден последният костур при нас. Някой питаше за рецепта, ей тази правих няколко пъти, много я харесваме:
https://moqtarecepta.com/recepta/file-ot-kostur-na-tigan/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия