Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Декември 2022 (Тема 27)

  • 137 730
  • 1 230
# 180
1 Simple Smile
Виж целия пост
# 181
Аз по принцип гривни-верижки не обичам, но 1 или 4.
Аз вчера си намерих каквото търсех и си я взех:
Виж целия пост
# 182
4 Simple Smile
Виж целия пост
# 183
4 и от мен, макар че не нося гривни. Накарахте ме да проверя колко съм ходила последните 30 дни. 7.9км средно или 237 общо:
Виж целия пост
# 184
И от мен 4. Подобна на първата пробвах и стоеше много сплескана на ръката ми. Обичам гривни като на Рокси! Много! Но съм небрежна и не се знае какво ще ѝ се случи. Защото не са удобни за спане като верижките. Ооо сетих се кога махам моята. Като меся тесто - броени пъти в годината 😂
Виж целия пост
# 185
1 или 4,май повече клоня към 4.
И любимият на стилните дами Shiseido Ultimune,отново е с добро намаление в Нотино.
Виж целия пост
# 186
На мен много ми харесва този модел, но е от стомана.Не мога да преценя заслужава ли си над 100 лв. или по-добре да си търся златна.Тя ще е доста повече, но пък  си остава стойността и

.

От показаните бих си избрала 3.
Виж целия пост
# 187
Само аз съм за номер 2 от гривните. Ясно е вече защо не нося бижута. Явно имам липса на усет за тях.
Виж целия пост
# 188
Pinko, питай Водолея, нищо няма да ти спести Wink

Моят спортен часовник показва, че за Ноември съм имала като активност:
11 days 11 hours active time tracked / 77497 kilocalories burned
326518 steps counted / 168.77 km measured in steps


И като тренировки:
22 hours 4 minutes of training/ 25 sessions
18,1 kilometers recorded
8189 kilocalories burned

Ходенето ми е проблем, ще трябва да засека колко км съм шофирала.
Виж целия пост
# 189
Деси, не мисля! Всеки харесва различно, а и е до ръка и стил. Аз обичам по едри плетки, но на щерката фините стоят много хубаво. Ето тук момичетата харесаха нежните пръстени. И съм съгласна, че са много красиви. Но диамантчетата са малки, като карати и размери, а аз искам по-големи. И не знам как точно да го обясня, но са модели за млада жена, аз отивам към бабите и бива да е по-тежък.
Виж целия пост
# 190
2 или 4. От вчерашните пръстени ми харесаха изцяло белия и изцяло жълтия.Hug
Виж целия пост
# 191
^^^ Точно така е - до ръка и до стил!
И по снимка не става.
Виж целия пост
# 192
Точно за снимката. Пръстените са розово и светло синьо всъщност



И от къде тръгна всичко

Виж целия пост
# 193
Тогава розовият Grinning.
Виж целия пост
# 194
Мерси на всички включили се Агент питах и Водолея хареса 1 и 4 с превес на 1 Wink ММ хареса 1 , но аз съм за 4 твърдо и 3 за другата ръка  🤣🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия