💪"Игри на волята: България" - След сезон 4 - Между два сезона

  • 172 649
  • 2 013
# 1 395
Някой няма ли да влезе с баба си? Къв е тоя ейджизъм ?
Виж целия пост
# 1 396
Не ми се вижда редно обаче такова двойно предимство в цяло племе. Ще е справедливо да остане по един представител, въпреки че и братята, и бащата и дъщерята са симпатяги.
Виж целия пост
# 1 397
Готини баща и дъщеря, но той сякаш е малко на възраст за това предаване, а тя не изглежда чак толкова добре физически подготвена. Иначе готини хора, такова впечатление създават от визитките.
Виж целия пост
# 1 398
Красимир Дунев , като млад е голям сладур. 🫠
Виж целия пост
# 1 399
Искрено и лично 🤣
Виж целия пост
# 1 400
Мисля,че ще влезе и собственика на верига заведения Djanam 🤔
Виж целия пост
# 1 401
Мисля,че ще влезе и собственика на верига заведения Djanam 🤔

В двойка с Алибегов ли? Grinning
Виж целия пост
# 1 402
"На всекиму своето". Ралица ли е проста, сценаристите ли неграмотни... Май първото.
Виж целия пост
# 1 403
Готини баща и дъщеря, но той сякаш е малко на възраст за това предаване, а та не изглежда чак толкова добре физически подготвена. Иначе готини хора, такова впечатление създават от визитките.
Стоян от 3-ти сезон беше май около неговата възраст и си беше доста добре подготвен. А дъщерята малко едричка ми се вижда за гимнастичка, макар и бивша.
Виж целия пост
# 1 404
Красимир Дунев , като млад е голям сладур. 🫠
Да, да!
Виж целия пост
# 1 405
Колко ще са отборите ?
Виж целия пост
# 1 406
Къде забравиха синитИ
Виж целия пост
# 1 407
По- принцип състезателките по спортна гимнастика не са така финни, като тези по художествена гимнастика. Но да, Никол и на мен не ми изглежда  в добра спортна форма. Нека видим какво ще покаже на терен.
Виж целия пост
# 1 408
18 са. Димо обяви, че са 32 или 34. Значи чакаме още толкова долу-горе да се появяват.
Виж целия пост
# 1 409
А защо са само 18? Още 14 къде ще ги сложат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия