Пъзели - юбилейна тема 50

  • 26 981
  • 766
# 180
Колко много наредени пъзели показвате, супер е Simple Smile

За екипното облекло бива ли да се пита, аз дори вече съм измислила дизайна - с имена на гърба, а не отпред, за да се вижда на камерите кой кой е Grinning
Виж целия пост
# 181
На гърба едно голямо парче пъзел, а вътре в него името Simple Smile
Виж целия пост
# 182
Момичета! Намериха го! Oлекна ми, бях се притеснила за хората (да не им се скарат нещо), но ето - наличен е отново Grinning
 https://www.ozone.bg/product/pazel-galison-ot-1000-chasti-parkside-view/
Не ми се занимава с глупаци, в отпуск съм и ми е добре Simple Smile

Вчера се сдобих с този от Ориндж, много съм доволна.
Някъде по екипа сиурно ще има и българско знаме, нали?
Виж целия пост
# 183
Днес ми дойдоха дисни пъзелите от Амазон. И познайте как се учудих като видях, че вместо 1000 части, единия бил 100 части. Останах супер разочарована Sad Къде съм бляла, не знам. 20 лв за 100 части, направо нямам думи.
https://www.amazon.de/gp/product/B0009QXX5O/ref=ppx_yo_dt_b_asin … s02?ie=UTF8&psc=1
Виж целия пост
# 184
Тони, то направо са го презаредили, явно много си ги стреснала Laughing Така де, да има, че не се знае знае ли се Joy Една бройка лесно се губи, ама много еднотипни си е друга работа. Все ще ти изровят 1 брой Joy

На екипа, може би отпред, може и ВG мама да пише Simple Smile

Ох, Йоана, много кофти номер! Но пък си представяй, че си си самоподарила едно мъничко бижу за Коледа. То на тази цена си е такова, кога друг път без повод ще си купиш пъзел от 100 части за 20 лв. Simple Smile
Виж целия пост
# 185
Бухтички, ако го подаряваш Йорки разбойника пращай го към мен. Котка за размяна нямам, но ако държиш много на нея, ще хвана някоя съседска 😉.
Много бързо редите тези красоти!
Аз започнах този на Арт пъзел, но само рамката съм направила. Нещо се разминат цветовете на кутията и тези на парчетата, но все някога ще стане готов 😊

https://www.ozone.bg/product/pazel-art-puzzle-ot-1000-chasti-the-evening-rush/
Виж целия пост
# 186
Heart Mimok
Събрахме отбор. Eleyn, идвай и ти, и още желаещи ако има не се колебайте. Ще се справим отлично, Бухтичка , поне топ 15, а аз и за повече се надявам Stuck Out Tongue Winking Eye
Топ 15 в коя категория Satisfied Непоправим оптимист си, Весе, но нищо, все някой трябва да уравновесява моят песимизъм Joy Може би имаме някакъв шанс в отборното, но ще трябва доста да се стегнем.

Оказа се, че и аз си имам Дядо Коледа и сега си имам кашонче с неясно съдържание, голяма мистерия Smiley

А между другото ако някой има поне бегли познания в областта на дизайна би било наистина добре, обаждайте се Grinning Иначе аз обичам да го играя човекът оркестър и да си правя всичко, но все пак.
Виж целия пост
# 187
Според мен може би е по-добре да пише просто отбор България или бг мама да отвържат кесиите за спонсорство.
Виж целия пост
# 188
Готов
Виж целия пост
# 189

КРАСОТА!!!
Виж целия пост
# 190
И дори по-голяма, отколкото се вижда на снимката!
Виж целия пост
# 191
Страхотен е! Труден ли е?
Виж целия пост
# 192
Единствено ме затрудни за момент различаването на птичите пера от дънера на дървото, но веднъж като му хванах цаката, бързо го довърших. Мислех че не може да са го направили толкова лек, че това, което смятам за птица, вярно да е птица. Оказа се, че може Simple Smile Рредих го от долу нагоре и щом бе готова птицата, нямаше кой знае какви пспънки Simple Smile
Тревите бяха не по-трудни от очакваното (много по-добре от клони в други пъзели, нищо изнервящо). Като цяло, не е елементарен, но е лесен пъзел, на мен ми беше супер.
Виж целия пост
# 193
Добро утро! Simple Smile
Влизам само, за да пожелая прекрасно Коледно настроение!
Нека здравето да е с вас и доброто винаги да ви намира!
В домовете ви да цари мир, хармония и любов!
Светли празници!

П.П. Благодарение на Джо, която е направила прекрасни еленчета, елхата ни стана страхотна! Simple Smile
Скрит текст:
Благодарим ти, Джо! Heart
Виж целия пост
# 194
Леле, Джо ще е много щастлива от снимката, веднага като стане ще й я покажа.

Весели празници мили момичета! Бъдете живи и здрави и все така забавни, умни, вдъхновяващи! HeartChristmas Tree
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия