Новите условия за градски транспорт в София

  • 182 955
  • 4 204
# 4 200
Преди да дойдат жълтите CKD 90те години, нагоре са се качвали различни модели трамваи, съвсем семпли откъм характеристики и елементарни като конструкции.
Също съм чел в scyscrapercity такива твърдения, но не съм убеден доколко са верни.
Виж целия пост
# 4 201
Преди да дойдат жълтите CKD 90те години, нагоре са се качвали различни модели трамваи, съвсем семпли откъм характеристики и елементарни като конструкции.
Също съм чел в scyscrapercity такива твърдения, но не съм убеден доколко са верни.
И аз съм го чела на същото място, в трамвайната тема. 😃
Виж целия пост
# 4 202
А аз като дете се возех през горичката на тр. № 2 - дълъг, двоен. От същия модел се движеха и по бул. Витоша - № 1,  7 и 9. Последния катереше баира на бул. Черни връх, тогава Г. Трайков.
Но като внесоха малките стана опасно да се движат друг вид по двата маршрута към Хладилника.
Виж целия пост
# 4 203
Шефът на депото не дава да се движат други трамваи към Лозенец освен тези жълтите единичните. Така че докато е шеф - ще се движат тези неудобните.
Не е ли заради горичката? Така поне съм чела, че другите трамваи не могат да минат оттам.
И аз това съм чела - другите видове мотриси не могат да минават през горичката по някакви технически причини.
Малките мотриси са мега неудобни за възрастните хора/хора с двигателни проблеми. Много високи стълби. За вътре не ми се коментира - тясно, задушно, мръсно, но то е така в почти всички стари мотриси.
Виж целия пост
# 4 204
Това не го знаех! Аз редовно се возя Сердика-Журналист и обратно.
И много ме е яд, че ми отрязаха номер 12, който спираше пред нас във Връбница. Страшен кеф ми беше от последна до последна спирка да си гледам София.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия