Новите условия за градски транспорт в София

  • 183 283
  • 4 217
# 4 200
Преди да дойдат жълтите CKD 90те години, нагоре са се качвали различни модели трамваи, съвсем семпли откъм характеристики и елементарни като конструкции.
Също съм чел в scyscrapercity такива твърдения, но не съм убеден доколко са верни.
Виж целия пост
# 4 201
Преди да дойдат жълтите CKD 90те години, нагоре са се качвали различни модели трамваи, съвсем семпли откъм характеристики и елементарни като конструкции.
Също съм чел в scyscrapercity такива твърдения, но не съм убеден доколко са верни.
И аз съм го чела на същото място, в трамвайната тема. 😃
Виж целия пост
# 4 202
А аз като дете се возех през горичката на тр. № 2 - дълъг, двоен. От същия модел се движеха и по бул. Витоша - № 1,  7 и 9. Последния катереше баира на бул. Черни връх, тогава Г. Трайков.
Но като внесоха малките стана опасно да се движат друг вид по двата маршрута към Хладилника.
Виж целия пост
# 4 203
Шефът на депото не дава да се движат други трамваи към Лозенец освен тези жълтите единичните. Така че докато е шеф - ще се движат тези неудобните.
Не е ли заради горичката? Така поне съм чела, че другите трамваи не могат да минат оттам.
И аз това съм чела - другите видове мотриси не могат да минават през горичката по някакви технически причини.
Малките мотриси са мега неудобни за възрастните хора/хора с двигателни проблеми. Много високи стълби. За вътре не ми се коментира - тясно, задушно, мръсно, но то е така в почти всички стари мотриси.
Виж целия пост
# 4 204
Това не го знаех! Аз редовно се возя Сердика-Журналист и обратно.
И много ме е яд, че ми отрязаха номер 12, който спираше пред нас във Връбница. Страшен кеф ми беше от последна до последна спирка да си гледам София.
Виж целия пост
# 4 205
На "Стамболийски" напоследък е ад от трамваи. Минават 8,10, 13 и някакъв нов 6. Всичките по едно и също време, един след друг! Не може да се пресече булеварда заради наредените постоянно в редичка трамваи, а шумът се учетвори. Аз не знам кой идиот реши да пусне дублиращи се трамваи с разстояние минута помежду им, но вече е нетърпимо.
Виж целия пост
# 4 206
И работа ли са решили да намерят на ватманите, но последните седмици ми се наложи да пътувам често по Стамболийски и гордо се ширих в празни трамваи.
Виж целия пост
# 4 207
Сигурно защото се чака бюджета. А СО съобщиха, че не им достигат 145 милиона за ГТ, и си ги чакат от правителството.
Виж целия пост
# 4 208
На "Стамболийски" напоследък е ад от трамваи. Минават 8,10, 13 и някакъв нов 6. Всичките по едно и също време, един след друг! Не може да се пресече булеварда заради наредените постоянно в редичка трамваи, а шумът се учетвори. Аз не знам кой идиот реши да пусне дублиращи се трамваи с разстояние минута помежду им, но вече е нетърпимо.
Бонев ги мяташе тези идеи с купищата трамваи през центъра, не знам дали успя да прокара всички тъпотии. Трябвало да имало през две минути трамвай, щеше да праща осмицата до Журналист, щото малко я чакаме сега да върти на Съдебната палата.
Виж целия пост
# 4 209
Това за осмицата до Журналист не е отпаднало и фигурира в последните схеми които общината беше споделяла във фейса.

С нея линиите по Графа ще станат 6... То и сега е задръстване като се нанижат традиционно един след друг. Веднъж чакаш този отпред да ти освободи спирката, второ чакаш на спирката, трето на светофара...

И за Орландовци гласят нова линия - четвърта до там! От Манастирски ливади... Човек ще каже че сегашните три не могат да поемат потока.

Ако толкова имат излишъци от возила и ватмани, то Люлин и Връбница са с много повече нужди от къщурките на Орландовци.
Виж целия пост
# 4 210
Празни са 3 и 13, също 1, 8 и 10 са си нормални, лошото е че са събрани един след друт и после 10-12 мин нищо. Но Стамболийски е нищо в сравнение с К. Величков - трамвайте по трасето+ плюс излизащи/влизащи от 2 депа, + автобусите и народа търчи като луд понеже на 1 ред 3 превозни средства, че и спирка на метрото, а и ученици от няколко училища - лудница!!!
Виж целия пост
# 4 211
Нали основната идея на чекирането беше, да се съберат достатъчно данни за анализ точно на натовареността на различните линии Thinking Данните ги има, просто трябва някой да ги анализира адекватно.
Има изключително много аномалии, които могат да започнат да се чистят една по една. Вместо това, се създават нови.
Интересно дали по Закона за достъп до информация, биха предоставили тази информация.
Виж целия пост
# 4 212
Нека не отваряваме отново дума за чекирането, защото 90% от притежателите на абонаметни карти не го правят.

Допълвам се: чекирането валидира и застраховката на пътника, ако се случи инцидент по време на пътуването.
Виж целия пост
# 4 213
Не го правят, така е.
То остава задължително, но няма санкция ако не се направи. И си остана врáтa у пóле.
Виж целия пост
# 4 214
Нека не отваряваме отново дума за чекирането, защото 90% от притежателите на абонаметни карти не го правят.
Често ми се случва по Цариградско да ползвам първия дошъл автобус, не точно моята линия. Как да се чекирам, като избръмчава и дава, че картата е невалидна, а имам право да се возя и на други линии.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия