Новите условия за градски транспорт в София

  • 183 857
  • 4 224
# 4 110
Отнема известно време в зависимост от картата и банката да се сторнират съответните суми.
Виж целия пост
# 4 111
Може да е осчетоводен някой билет от по-преден ден. На мен ми се беше случило. Свързах се със съпорта, всичко беше точно, бяха ми дръпнати пари за пътуване от преди 2 дни със закъснение.
Виж целия пост
# 4 112
Не ги устройваше масовото безплатно паркиране в буферните паркинги при стадиона и при МС Джеймс Баучер.
За първия нямам наблюдение, но втория си стои празен, а по улиците отгоре вече трудно се намира място.
Не зная на кого са го дали, пари ли перат. При 0,51 € за зелена зона, там цената е 2,00 €. Вместо да освободят място, задръстват улиците с коли.
Виж целия пост
# 4 113
Това наистина е безумно. На Цариградско шосе е същата история - 500 места, 90% празно. А биха могли да печелят от всичките автомобили за сградите наоколо, и дори да конкурират паркингите на Интерекспо и всички останали.
Виж целия пост
# 4 114
За паркинга на Джеймс Баучер уж казаха, че ще пуснат месечни абонаменти за живущите в района. Та ще се понапълни.
Виж целия пост
# 4 115
Не мисля, че това би решило проблема. Можеха да го направят платен, с цената на зелената зона, но без ограничението в часовете. И съм сигурна, че щеше да се пълни през деня и улиците да са по-свободни.
Виж целия пост
# 4 116
Благодаря за отговорите, но всичките валидирания са в рамките на един следобяд. Няма други билети в други дни, тъй като аз съм с годишна карта и не купувам билети, просто услужих с дебитната.

Ще се обадя освен.
Виж целия пост
# 4 117
Благодаря за отговорите, но всичките валидирания са в рамките на един следобяд. Няма други билети в други дни, тъй като аз съм с годишна карта и не купувам билети, просто услужих с дебитната.

Ще се обадя освен.
На коя банка е картата? Пощенска много бавно осчетоводяват и покупките се появяват в банкирането след 3-4 дни понякога.
Виж целия пост
# 4 118
ПИБ, но минаха 10 дни от тогава
Виж целия пост
# 4 119
ПИБ, но минаха 10 дни от тогава
Обаждай се, няма значение дребната сума. Трябва да им се набиват канчетата при необходимост.
Виж целия пост
# 4 120
Виж целия пост
# 4 121
Виж целия пост
# 4 122

Хм... не виждам смисъл...трамвай 10 и 13 се дублират. По добре да пуснат трамвай 8 от Люлин 5 до пл. Журналист
Виж целия пост
# 4 123
Дублират се от К. Величков нататък посока пл. Журналист. Обслужват два съседни квартала.
Виж целия пост
# 4 124
Хм... не виждам смисъл...трамвай 10 и 13 се дублират.
А от пл. Македония до МС Витоша се движи и тм 15.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия