Разчитане на резултати от медицински изследвания - тема 7

  • 60 899
  • 769
# 480
g]//cdn.bg-mamma.com/Ur14/mykCD.jpg[/img]
 


Някой може ли да ми разчете резултатите ,докато отида на лекар
Виж целия пост
# 481
Не е правилно прикачена снимката.Първите скоби с [img] са се изтрили.
Виж целия пост
# 482


Ако може някой да ми разчете резултатите ,докато ида до лекарката
Виж целия пост
# 483


Ако може някой да ми разчете резултатите ,докато ида до лекарката
[/quote
Малко ви е висока глюкозата, инсулина е добре. Нямате инсулинова резистентност. Щитовидните хормони са наред.
Виж целия пост
# 484
Не са оптимални щитовидните, макар и в референтни граници. ТАТ и МАТ трябва да клонят към 0, а тук има някакъв процес.
Този инсулин ако е на гладно ми се вижда висок.
Виж целия пост
# 485
Да, мен инсулинът ще ме пригесни повечеzФТ3 няма.
Виж целия пост
# 486
Да, мен инсулинът ще ме пригесни повечеzФТ3 няма.
Аз съм с такъв инсулин на гладно и по-малка стойност на глюкозата и според ендокринолога инсулина е супер!
Виж целия пост
# 487
Да, мен инсулинът ще ме пригесни повечеzФТ3 няма.
Аз съм с такъв инсулин на гладно и по-малка стойност на глюкозата и според ендокринолога инсулина е супер!

Сменете си ендокринолога, щом за него стойност почти 10 е добра
Виж целия пост
# 488
Инсулинът не е добре, сменете ендокринолога!
Виж целия пост
# 489
closest chase bank to my location
Здравейте! Може ли коментар на тези резултати?
В М съм ако има значение.
Виж целия пост
# 490
Инсулинът не е добре, сменете ендокринолога!

Колко трябва да е инсулина на гладно?
Виж целия пост
# 491
Здравейте, жена на 30 г. съм,  ендокриноложката ми каза, че имам лека форма на ИР, за която ми предписа лекарство + капки витамин D, спазвам и режим + движение и за вече 10 дни забелязвам известно редуциране в килограмите (моите са десетина над това, което би трябвало да съм.) Каза ми и че имам Хашимото, за което обаче не се налага лечение към момента (ехограф не показва изменения в щитовидната). Нямам възможност да отида за второ мнение в следващите седмици, моля да споделите какво мислите за тези резултати:
Виж целия пост
# 492


Колко трябва да е инсулина на гладно?
Колкото нивото на захарта, около 5 максимум.
Виж целия пост
# 493
И до 6 се приема за нормален, но на нива след 7 вече трябва да се обърне внимание.
Виж целия пост
# 494
Моля за коментар на изследването ми. Оперирана съм и ми е премахната надбъбречната жлеза заради феохромацитом преди три месеца. Виждам че е завишен ,но трябва ли да се притеснявам. Часът за ендокринолога ми е чак на 9 май. До тогава ще се пукна от притеснение!
Благодаря!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия