Пазаруване от LC Waikiki - тема 8

  • 58 127
  • 738
# 705
OEZ0MVN1UR    25% над 60лв поръчка
Виж целия пост
# 706
Здравейте,
Върнах стока. Виждам от сайта на Еконт, че са я получили в Румъния на 9 октомври. Все още статусът в профила ми в Waikiki е, че очаква продукта за връщане.
Бавно ли актуализират информацията? Колко време им отнема обикновено?
Виж целия пост
# 707
Здравейте,някой връщал ли е скоро? Попълних формата за връщане но ми начислява 6 лв такса ?!При вас така ли е,и има ли начин да се избегне тази такса?
Виж целия пост
# 708
Здравейте,някой връщал ли е скоро? Попълних формата за връщане но ми начислява 6 лв такса ?!При вас така ли е,и има ли начин да се избегне тази такса?
Май имаше нещо, че ако доставката е била до адрес, връщането се плаща.
Виж условията за връщане.
Виж целия пост
# 709
Здравейте, получих съобщение, че от последната ми поръчка всички продукти са върнати. Не съм я отказвала, даже се чудех защо повече от 10 дни няма доставка.  Някой да е имал подобен случай?
Виж целия пост
# 710
естествено, че не плащам доставка Simple Smile -40% и БД
Виж целия пост
# 711
При мен няма безплатна доставка!
Виж целия пост
# 712
естествено, че не плащам доставка Simple Smile -40% и БД
Естествено, че се цитира това, на което отговяваш. Така изплюто от нищото...
Виж целия пост
# 713
естествено, че не плащам доставка Simple Smile -40% и БД
Естествено, че се цитира това, на което отговяваш. Така изплюто от нищото...
Сигурно отговаря на мен, а аз питах, защото дори над 85 лв. ми даваше доставка.
Виж целия пост
# 714
Здравейте намерих темата с цел да попитам ...показва ми се банер с безплатна доставка ,но когато поръчам ми начислява .някой ако може да разясни ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 715
Тя е над определена сума. А и сайтът е бъгав.
Виж целия пост
# 716
Пак излиза безплатна доставка,а начислява 7.99лв......
Виж целия пост
# 717
При мен начислява различно - веднъж 7.99, веднъж 5.99. Как може да им е такъв бъгав сайта, не мога да разбера.
Виж целия пост
# 718
Пуснах за 195 лева и нямам такса доставка. Пак проблеми и тъпотии при въвеждане на адресите, 10 мин отидоха в това, аз не живея на еди коя си улица, а в квартал.Оттам трябва да въвеждам измислена улица и в поле Подробности да си пиша истинския адрес. И преди беше така.
Не зная дали може офис на Еконт да се посочи вместо дом.адрес
Вероятно ще има за връщане, не зная как ще е. Не съм чела новостите им.
Предплатих с карта, поне възстановяване на пари , ако се наложи, да се улесни .
Колелета и кодове нямам. Отдавна не се бях разписвала с пор., главно заради промените им неясни и бъгавия сайт.
Виж целия пост
# 719
При връщане на поръчка получена на домашен адрес вече има такса връщане.
Ако е поръчано до офис на Еконт - връщането е безплатно
Това са новостите напоследък
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия