Пазаруване от obuvki.bg - тема 3

  • 78 444
  • 738
# 270
Чудесно! Ако са горе-долу през половин сантиметър номерата, значи вървят умалени с половин номер, ако кракът е по-широк. Ти, доколкото съм разбрала от пазарните теми, си фина дама и кракът ти едва ли е широк, затова 39 ти е добре. Но, ако е широк крака и ги изпълни настрани, точно този половин размер може да е проблем. Ориентирах се, благодаря.
Виж целия пост
# 271
Аз съм относително "фина", Joy ама копитото ми е дълго, палецът ми е най-дълъг и все подпира....не ми е да, дебело настрани стъпалото, но пръстите ми са разперени като ветрило.
Не знам широк ли се води моят....
Виж целия пост
# 272
А от 327 нали казахте, че имало по-широк вариант, по някакви буквички се различавал. Просто 327 ми харесва повече, а ми беше тесен моят номер, от рози вид взех, дамски е само май.
Виж целия пост
# 273
Не намерих такова инфо аз .
Не мисля че буквите значат тещо, просто номерът на серията е такъв...
Виж целия пост
# 274
Момичета, направих две поръчки (сравнително еднакви), мога ли едната директно в офиса да я откажа. Имаше по спомен нещо особено при този сайт, но не помня.
Виж целия пост
# 275
Момичета, направих две поръчки (сравнително еднакви), мога ли едната директно в офиса да я откажа. Имаше по спомен нещо особено при този сайт, но не помня.
Можете да я откажете, няма нищо особено.
Виж целия пост
# 276
А от 327 нали казахте, че имало по-широк вариант, по някакви буквички се различавал. Просто 327 ми харесва повече, а ми беше тесен моят номер, от рози вид взех, дамски е само май.

Така, днес се поразрових да потърся пак за ширината на крака и неговата номерация.
Намерих товаза Ню Баланс:

Скрит текст:
 Дамски обувки New Balance Таблица с размери
US   5   5,5   6   6,5   7   7,5   8   8,5   9   9,5   10   10,5
EU   35   36   36,5   37   37,5   38   39   40   40,5   41   41,5   42,5
CM   22   22,5   23   23,5   24   24,5   25   25,5   26   26,5   27   27,5
B (mm)   90   92   93   95   96   98   100   102   103   105   106   109
D (mm)   98   100   101   103   104   106   107   109   110   112   11  

За всяка марка си има особености и различия. Тук виждам В и Д като номерация за ширината, като спторед мен В е по-тесен крак, а Д-по-широк крак.
На моят модел пише в описанието че е В.

А, ето:б
Обозначения:
EU – европейски размер
US – американски размер
CM – приблизителна дължина на стелката
B – стандартна широчина
D – разширена широчина


От тук https://sizeer.bg/tablitsa-s-razmeri

Като задържа мишката върху буквичката в описанието, пробвах с розовите от линка горе, и излиза прозорче в което пише:
Скрит текст:
Параметър, който се състои от няколко мерки на стъпалото: обиколка отпред (зад пръстите), обиколка по средата и ширина на петата.

Най-често срещани ширини на стъпалото са:
F – за по-тясно стъпало
G – стандартно
H – за широко стъпало

Ширината на този продукт е: M.
Научете повече

Тук пък са други буквичките, и това М не знам откъде го взеха...
Виж целия пост
# 277
Отдавна не съм поръчвала от сайта и съм забравила - при връщане на продукт възстановяваха ли и сумата за доставка?
Харесала съм си два чифта боти, едните смятам да върна, като ги видя на живо.
В ССС са с безплатна доставка, но с по- високи цени отколкото в Обувки.БГ
Виж целия пост
# 278
Би трябвало, по закон трябва да върнат и нея.
Но ако има такси за обработка на НП, нея не.
Виж целия пост
# 279
Сега видях, че вече ги удържат.Написано е в новите условия за връщане.
Поръчах от ССС, сетих се, че имам клубна карта там.
Виж целия пост
# 280
Така пише , и аз го видях, но според мен имат предвид таксата за връщането, ако е  чрез друг куриер , а не спиди...
Виж целия пост
# 281
Здравейте,харесах модел на New Balance,но моя номер не е наличен в Спорт Депо,където е 143лв.,в обувки.бг струва 160, в Спорт Вижън с код 84?!!Откъде идва тази огромна разлика,на кой да се доверя?!
Виж целия пост
# 282
Аз пък открих някакъв сайт на марката, в който цените са още по-стъписващи и не знам колко е истина. Според мен са ментета, ама да си лепнат така смело името на марката... Thinking
https://www.newbalancebulgaria.com/
Виж целия пост
# 283
Здравейте,харесах модел на New Balance,но моя номер не е наличен в Спорт Депо,където е 143лв.,в обувки.бг струва 160, в Спорт Вижън с код 84?!!Откъде идва тази огромна разлика,на кой да се доверя?!

Потърси го в ансуър, абаут ю, фещън дейс, емаг с продавач емаг..разцъкай. Винаги може да върнеш там без разправии и такси, за тази сума над 100 лева.
От спортвижън не съм купувала, от шоп сектор - те са коректни.

Аз пък открих някакъв сайт на марката, в който цените са още по-стъписващи и не знам колко е истина. Според мен са ментета, ама да си лепнат така смело името на марката... Thinking
https://www.newbalancebulgaria.com/

Не е читав тоа сайт. Няма адрес до който да върнеш, няма телефони, няма име на фирма/търговеца....намирисва отдалеко.
Не работят връзките към фейса, инста.
Създаден 2023..от мен твърдо НЕ има...
Виж целия пост
# 284
Разликата може да идва и от това, че в даден магазин имат останали малко бройки. Спортвижън са верига, която продава в 12 държави. По спомен зареждат от Сърбия, докато Спортдепо зареждат от Амстердам, Интерспорт от Гърция, Спортисимо от Чехия. Обувки.бг са в Полша и май си зареждат от там. Фешъндейс/Емаг си зареждат от Румъния. Това от къде зареждаш, както и колко бройки имаш останали, влияе. Също така влияе на цената и колко ти струва да съхраняваш дадения продукт до продажбата. Допълнително определени цветови конфигурации може да вървят по-скъпо от други.

+1 че този сайт на NB е някакво менте тип гаражен сайт.

Иначе за спортвижън при покупка онлайн може да се връща в техен магазин, само се попълва един формуляр при тях и бързо връщат парите. Носите им фактурата от поръчката и номер на банкова сметка, другото го оправят на място.

Може да пуснете линкове тук да ги видим за по-конкретно мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия