Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 88

  • 47 609
  • 743
# 450
Здравейте, извинявам се предварително, предполагам вече е обсъждано, но може ли да споделите актуална цена на оперативна хистероскопия?
Благодаря

Аз платих 1600 лв октомври.Не съм здравно осигурена.

През м.Януари на регистратура ми казаха 1050лв за здравноосигурени лица.
Виж целия пост
# 451
Взимахме ги от манипулационната.

А тези за мъже от 6ъде ги взимате? Доктора ми каза, че са хубави и се отразяват добре и те,но нищо повече.
[/quote]
[/quote]
Ама доктора ли ги изписваше и ви казваше какви добавки за вземете?
Виж целия пост
# 452
Някой да каже как е офис хистероскопията , колко време е , боли ли и има ли кървене.
Виж целия пост
# 453
Има малко кървене, подготви се с превръзка. Няма да лъжа, не е приятно, но и това ще мине.
Виж целия пост
# 454
Някой да каже как е офис хистероскопията , колко време е , боли ли и има ли кървене.
Ако е само оглед е бързо,кървенето при мен беше малко и за кратко,за болката всеки има различен праг на търпимост.Аз лично мислих че много повече ще ме боли.
Успех и хубави новини.
Виж целия пост
# 455
За всеки случай питам. Мъжа ми каза , че това ще правят. Аз не говоряя с тях ,че не чувам добре.
Виж целия пост
# 456
Да, Стаменов ги предписа, те са само един вид-  на листовката пише какво съдържат.
Взимахме ги от манипулационната.

А тези за мъже от 6ъде ги взимате? Доктора ми каза, че са хубави и се отразяват добре и те,но нищо повече.
[/quote]
Ама доктора ли ги изписваше и ви казваше какви добавки за вземете?
[/quote]
Виж целия пост
# 457
Биолозите изписват мъжките добавки
Да, Стаменов ги предписа, те са само един вид-  на листовката пише какво съдържат.
Взимахме ги от манипулационната.

А тези за мъже от 6ъде ги взимате? Доктора ми каза, че са хубави и се отразяват добре и те,но нищо повече.
Ама доктора ли ги изписваше и ви казваше какви добавки за вземете?
[/quote]
[/quote]
Виж целия пост
# 458
Момичета,  дали дак ще ме прати при имунолог при евентуална бременност.  Аз имам тромбофилия  и терапия от доц Русев от 2019 г , но  тук из форма се говори, че е недостатъчна  НМХ през ден и Ап през ден,.
Виж целия пост
# 459
Момичета,  дали дак ще ме прати при имунолог при евентуална бременност.  Аз имам тромбофилия  и терапия от доц Русев от 2019 г , но  тук из форма се говори, че е недостатъчна  НМХ през ден и Ап през ден,.
Моя съвет е да не разчитате гинеколозите да ви пратят при имунолозите щом имате проблем и сте пациент на доцент Русев при забременяване го посетете веднага.А защо не го посетите още сега преди забременяване все пак 2019 беше преди 4 години може нещо да се е променило да направите нови изследвания и да изготви нова терапия ако е необходимо и да ви подготви за евентуална бременност.
Виж целия пост
# 460
Е чак пациеннт не съм 1 ходих. Той такава му е терапията масово. Питам де да знам гинеколога дали праща или не .   Аз както казах съм от ноември при Чапанова ..Престтой ми 4 ходене.....
Виж целия пост
# 461
Е чак пациеннт не съм 1 ходих. Той такава му е терапията масово. Питам де да знам гинеколога дали праща или не .   Аз както казах съм от ноември при Чапанова ..Престтой ми 4 ходене.....
Имунолози има и в Надежда аз лично от Балтаджиева бях доволна.
Щом знаете че имате проблем не е необходимо да чакате някой да ви изпраща,аз съм с опериране ЩЖ и веднага след като забременях направих хормона и отидох при доктор Начев за промяна на терапията,не съм чакала изобщо доктор Стаменов да се сети и да ме изпрати все пак това не е негова работа.
Виж целия пост
# 462
Благодаря!  Аз затова питам щото не знам.  Мислех че пращат .... Аз имам 2 бременностти ва терапия от Русев едната стигна до 11 г с ,  другата 10 г с (като реално втората без без инжекции,  тук Аг дотато изпише и тъкмо изписа и абортирах )
Виж целия пост
# 463
Благодаря!  Аз затова питам щото не знам.  Мислех че пращат .... Аз имам 2 бременностти ва терапия от Русев едната стигна до 11 г с ,  другата 10 г с (като реално втората без без инжекции,  тук Аг дотато изпише и тъкмо изписа и абортирах )
Предполагам Чапанова знае за двата аборта и щом досега не те е пратила на имунолог,значи най вероятно няма и да го направи.Запишете си час дали в Надежда дали другаде,но трябва много добра терапия по време на бременност и стриктно следене след тези два аборта,ако причината е в имунологията.
Виж целия пост
# 464
Не причината е хроничен ендометрит от абортите според док това излезе от хистероскопия.  Не са 2 абортите, а повече  ... Знае да, аз отидох с всички изследвания скоро след аборт  ...  
То ние сме от Стара Загора и кой дафме следи за кръвотока .
Мислех при проф Лисичков ида,  но викам да питам след като има в Надежда имунолози
Тя Чапанова и спермограма не поиска от Надежда, той е пускал тук , и пак тук пусна.  А знам, че е  добре на две места..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия