Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 88

  • 47 608
  • 743
# 525
С пожелание следващия 8 март да бъде двоен празник за всички.Освен празник на жената да празнуваме и празника на мама!
Виж целия пост
# 526
Ходих в Надежда.. рязвина се офис.  Ще  слагам циеклогеест. Ще пускам хормони в петък.  Ще й звннем ,че може да пия пак Регулон и Летрозол  /фемара.
Иска да ми прави биопсия.  
Хроничен ендометрит  по -добре бил,  не знаела от абортите ли е или от аденомиоза
Иманулогична биопсия
.
Момичетакой хормони13 ден от Мц
Виж целия пост
# 527
Здравейте, момичета !
Моля тези от вас , които са били по фонда и които вече са минали едно ин витро нека споделят какво е било заплащането за втори опит ? Как протичат нещата от отпусната сума от фонда ? При втори опит какво доплащахте ?
Виж целия пост
# 528
Здравейте, момичета !
Моля тези от вас , които са били по фонда и които вече са минали едно ин витро нека споделят какво е било заплащането за втори опит ? Как протичат нещата от отпусната сума от фонда ? При втори опит какво доплащахте ?

Аз имам до момента 3 опита, като само последния беше в Надежда, доплатих само за ЗЕТ, който беше 4 месеца след пункция, за него доплатих 120лв., които фонда не ми покри. Отделно си заплащах само допълнителните изследвания като биопсия, хистероскопия и кръвни след пункция. И ПКК заедно с вирусология.
Виж целия пост
# 529
Радлзпадна ми се офис хистероскопията,  писах на док да я питам това ли  ще е , кадах й че  съм притеснена иии дано не е офис хистероскопия,  гя ми каза ,че на място ще ми обестни, и аз цялата вечер не спах. Каза да не й пиша в общи линии .... И тъйхдок помислила че се отказвам от хистероскопия,  ама ав де да знам ,че може. Аз не чувам добре Мм не помни той да ми обестнявал.
За хормоните записай си ги е , LH, progesterone I още един
Виж целия пост
# 530
Радлзпадна ми се офис хистероскопията,  писах на док да я питам това ли  ще е , кадах й че  съм притеснена иии дано не е офис хистероскопия,  гя ми каза ,че на място ще ми обестни, и аз цялата вечер не спах. Каза да не й пиша в общи линии .... И тъйхдок помислила че се отказвам от хистероскопия,  ама ав де да знам ,че може. Аз не чувам добре Мм не помни той да ми обестнявал.
За хормоните записай си ги е , LH, progesterone I още един

Естрадиол?
Виж целия пост
# 531
Момичета, в кой кабинет се слагат лепила/PBMC? Мислех, че док ги поставя, но дочух в болницата че е другаде?
Виж целия пост
# 532
При влизане в болница има кабинет в дясно  при вендинг машината. Там се правят и инсеминациите.
Виж целия пост
# 533
Момичета,
Знаете ли дали Стаменов ще е в събота на работа?
Виж целия пост
# 534
Тук таме ,да точно!
Виж целия пост
# 535
Момичета, в кой кабинет се слагат лепила/PBMC? Мислех, че док ги поставя, но дочух в болницата че е другаде?
Кабинет номер 7
Като влезеш хващаш надясно от регистратурата. Първата врата...има диванче
Виж целия пост
# 536
Здравейте, имам няколко въпроса свързани с фонда и подготовка на документите от Надежда при втори опит. Моят първи опит приключи скоро, като минах стимулация + ЗЕТ и нямам никакви останали ембриони. С мъжки фактор кандидатствахме първия път. Ако някоя от вас има възможност да ми обобщи цялата процедура по кандидатстване втори път ще съм много благодарна, особено ако е подавала документи сама без да заплаща на болницата. Утре ми е прегледа след неуспех, ще пътуваме до София и искам да се възползвам, да пускам изследвания ако трябва и да пробвам да подготвя документите възможно най-бързо. За тази цел искам да попитам:

1. За втори опит отново ли трябва да кандидатствам към фонда с целия набор от документи?
2. Тъй като към днешна дата всичките ни документи са с изтекъл срок, ще трябва ли да ги вадя отново, включително две спермограми от две различни болници и амх?
3. Предният път оставих Надежда да подготвят всички документи и после малко съжалявах, защото реално без да ме предупредят, че ще струва толкова ми взеха 90лв за буквално 5 принтирани листа, които и сама можех да подготвя. Да обаче становището от андролог как мога да взема, ако реша да подготвям сама документите? Трябва ли да запиша час за преглед на ММ, съответно да платя преглед при андролога, което малко или много ще обезсмисли това да ги подготвям сама?

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 537
Здравейте, имам няколко въпроса свързани с фонда и подготовка на документите от Надежда при втори опит. Моят първи опит приключи скоро, като минах стимулация + ЗЕТ и нямам никакви останали ембриони. С мъжки фактор кандидатствахме първия път. Ако някоя от вас има възможност да ми обобщи цялата процедура по кандидатстване втори път ще съм много благодарна, особено ако е подавала документи сама без да заплаща на болницата. Утре ми е прегледа след неуспех, ще пътуваме до София и искам да се възползвам, да пускам изследвания ако трябва и да пробвам да подготвя документите възможно най-бързо. За тази цел искам да попитам:

1. За втори опит отново ли трябва да кандидатствам към фонда с целия набор от документи?
2. Тъй като към днешна дата всичките ни документи са с изтекъл срок, ще трябва ли да ги вадя отново, включително две спермограми от две различни болници и амх?
3. Предният път оставих Надежда да подготвят всички документи и после малко съжалявах, защото реално без да ме предупредят, че ще струва толкова ми взеха 90лв за буквално 5 принтирани листа, които и сама можех да подготвя. Да обаче становището от андролог как мога да взема, ако реша да подготвям сама документите? Трябва ли да запиша час за преглед на ММ, съответно да платя преглед при андролога, което малко или много ще обезсмисли това да ги подготвям сама?

Благодаря предварително!
За документите не мога да ти кажа точно, но за становище от андролог на мъжа ми му взеха 70лв уж за преглед, но преглед нямаше само написаха бележка.
Виж целия пост
# 538
Благодаря много Таничка, точно този отговор всъщност ми трябваше. Ясно е че без становище не може да кандидатстваме, та дали те ще ми подготвят документи и ще вземат 90 лв. или ще записвам часове и ще се разкарвам допълнително за андролог и да му дам 70 лв. е все тая. И в двата случая очевидно не преглеждат, поне ако преглед имаше.
Виж целия пост
# 539
За имануогична биопсия пак трябва да се ходи след Овулация
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия