Естетични процедури за лице и тяло – 49 тема

  • 100 147
  • 794
# 105
Аз имам криолиполиза, доволна бях, но е опасна процедура. Тогава не бях чела за Линда, ако бях нямаше да се подложа.
Виж целия пост
# 106
Аз имам криолиполиза, доволна бях, но е опасна процедура. Тогава не бях чела за Линда, ако бях нямаше да се подложа.
На коя част от тялото беше? Какъв резултат видя?
Аз имам едни много  упорити мазнини по ръцете, които си стоят колкото и да отслабвам. Обмислям различни варианти.
Виж целия пост
# 107
На корем. Сваляне на обиколките.
Виж целия пост
# 108
Тъкмо днес мислех да ви питам за криолиполиза във Варна. Някой някъде да е ходил?
Виж целия пост
# 109
Здравейте, дами!
Нахлувам в темата със следния въпрос, в събота имам записан час при д-р Анелия Здравкова и обмислям първо слагане на ботокс (чело и гневна, за пачи крак още не съм сигурна). Правила съм 0,5 устни при нея, но не успявам да намеря отзиви за ботокс при докторката. Като цяло информацията за работата и е доста оскъдна,  така че, всяко мнение би ми било от полза.
Виж целия пост
# 110
Денси , при кого ходи ?
Виж целия пост
# 111
В Дерма акт, както обичайно. Точно преди пандемията.
Виж целия пост
# 112
Здравейте!
Събирам всякаква информания  за фейсливтинг, обмислям да е във Варна, силно ме тревожи времето  за възтановяване,  колко време приемахте обезболяващи и общп взето след като се събудихте какво беше усещането!
Виж целия пост
# 113
Не виждам във Варна кой би направил качествен фейслифт. Бих се доверила само на някой от ранга на Стоянов за такова нещо.
Виж целия пост
# 114
Доц. Янков или д-р Заякова, от съседен град съм и там си се струва улеснен вариант.
Виж целия пост
# 115
Не виждам във Варна кой би направил качествен фейслифт. Бих се доверила само на някой от ранга на Стоянов за такова нещо.
Подкрепям мнението, че само на Ильо Стоянов бих се доверила и той го прави.
Виж целия пост
# 116
А за бишектомия на кого бихте се доверили?След 6 процедури радиочестотен лифтинг изглеждах добре 10 дни.
Виж целия пост
# 117
Момичета, след отслабване  ==> и съответно свличане на кожата на лицето, някоя успяла ли е да стегне кожата с апаратна или каквато и да е процедура?
Виж целия пост
# 118
Момичета, след отслабване  ==> и съответно свличане на кожата на лицето, някоя успяла ли е да стегне кожата с апаратна или каквато и да е процедура?

Трудна работа, аз съм минус 35кг. за 9-10 месеца...
Виж целия пост
# 119
Отрази ли се на лицето?
И има ли нещо,което да стегне кожата?
Така като гледам, май само фейслифт ще свърши работа ,но още ме е страх
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия