Интервално хранене/периодично гладуване/ фастинг тема 11

  • 79 092
  • 789
# 525
Някой от вас да е открил начин да спре да ни се яде сладко?
Виж целия пост
# 526
Взимам си добавка за апетита.
Виж целия пост
# 527
Лейди, веднага споделяй добавката.
Виж целия пост
# 528
Лейди, веднага споделяй добавката.

Това е добавката. Пия 1 таблетка сутрин, на гладно

Скрит текст:

Виж целия пост
# 529
Наистина ли притъпява напълно глада за сладко?
Виж целия пост
# 530
И аз това бих искала да попитам?
Виж целия пост
# 531
На мен започна да ми притъпява глада, като цяло, още на 1 - 2 ден. Гладът за сладко започна да изчезва след около седмица прием - не веднага. Много ми помага за фастинга, особено с варианта, който аз правя.
Виж целия пост
# 532
Някой от вас да е открил начин да спре да ни се яде сладко?
Ако се лишите от сладко поне 2 седмици и може да Ви се притъпи желанието. При мен е така
Виж целия пост
# 533
За няколко седмици гладът за сладко ще изчезне и без добавка, ако устиска човек да не яде захар (в това число слагам и всякакви бързи въглехидрати) през това време... Едно че отвиква от вкуса, друго че и не храни съответните чревни бактерии, защото чревната флора има голямо значение за тия неща и тя. Но зорът е да се спре наистина, захарта си е пристрастяваща и за много хора не е лесно.
Хром пиколинат иначе знам че вземат със същата цел, на някои даже и им помага.
Виж целия пост
# 534
Лейди, а спортуваш ли, кой тип фастинг спазваш?

Иначе ме зариби и ще си поръчам.
Виж целия пост
# 535
Пробвах няколко варианта, но стигнах до заключението, че този вариант ми пасва най-добре. Само че на ден 3 вече правя 3 хранения - в 12.00 в 16.00 и в 19.00 ч.
На ден 2 гледам да ям месо или риба или яйца със зеленчуци.

Не спортувам.

Првя фаст + ОМАД + лунна диета по следния начин:
1 ден - фаст 20/4 с 2 хранения в 12.00 и в 16.00 ч
2 ден - ОМАД с хранене в 16.00 ч
3 ден . фаст 18/6 с 2 хранения - в 12.00 и в 18.00 ч
4 ден - прочистващ ден (ден само на кисело мляко или айрян).

Прочистващите дни гледам да ми се падат с пълнолунието и новолунието - другите вече както се паднат. Понякога правя корекция на дните, за да напасна графика с луната, защото на пълнолуние и новолуние се чувствам най-добре.
Виж целия пост
# 536
Някой от вас да е открил начин да спре да ни се яде сладко?
Ако се лишите от сладко поне 2 седмици и може да Ви се притъпи желанието. При мен е така
40 дена успях да изкарам без никакво сладко и плодове, но после пак ми се ядеше. Според мен желанието за сладко е в следствие на липса на нещо в организма и той търси да си го набави.
Виж целия пост
# 537
Защо без плодове, в тях нали има витамини и минерали. Аз просто замествам сладкото, от години не ям вафли, бисквити и бонбони. Замествам с фурми, някое био барче без захар и палмово масло и най-вече не прекалявам с количествата. И всеки ден поне по един плод някъде следобед, а понякога сутрин.
Виж целия пост
# 538
Някой от вас да е открил начин да спре да ни се яде сладко?
Ако се лишите от сладко поне 2 седмици и може да Ви се притъпи желанието. При мен е така
40 дена успях да изкарам без никакво сладко и плодове, но после пак ми се ядеше. Според мен желанието за сладко е в следствие на липса на нещо в организма и той търси да си го набави.

Имайте предвид, че ако сте под стрес, недоспиване, инсулина се качва, желанието за сладко си остава, и не могат да се свалят кг.
Същото е и ако се пият някои видове лекарства (кортикострероиди напр), фаза на цикъла при жените, (седмица преди цикъла) и т.н.

Иначе при оптимални условия - диета с ниски въглехидрати и достатъчно калории (да не е човек в постоянен калориен дефицит), която не води до пикове на инсулин и кръвна захар, гладът за сладкото трябва да се притъпи след известно време. Но пък може да си остане емоциалналното желание за сладко, което пък е свързано с емоционални дефицити.
Виж целия пост
# 539
За няколко седмици гладът за сладко ще изчезне и без добавка, ако устиска човек да не яде захар (в това число слагам и всякакви бързи въглехидрати) през това време... Едно че отвиква от вкуса, друго че и не храни съответните чревни бактерии, защото чревната флора има голямо значение за тия неща и тя. Но зорът е да се спре наистина, захарта си е пристрастяваща и за много хора не е лесно.
Хром пиколинат иначе знам че вземат със същата цел, на някои даже и им помага.
А каква е разликата между само хром и хром пиколинат?
pkrasaimira,Да при мен има постоянен стрес от 2-3г и започвам да мисля ,че оттам дойдоха и няма сваляне на кг.
Някой от вас ползва ли еритритол евентуално понякога или стевия,кое е по-добре?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия