Крилца по китайски

  • 33 206
  • 127
# 15
Никак не обиЧам пилешки крилца, но тези много ме грабнаха, и смятам довеЧера да изпробвм рецептата Heart Eyes
Виж целия пост
# 16
а аз правя едни крилца, много елементарнии много вкусни и бързи за приготвяне. Не са китайски, но това не пречида гисподеля свас

Изпържвам си крилцата във фритюрника. Много е важно дасе пържат докатоне са станали златисти. Така са ми казали, така го правя. Слагатсев удобен съд (в йена) и  докато  сатопли сезаливат със сос
А соса е - соев сос, мед, чесън, копър.
Това е оригиналния сос,  по принцип слгам мн малкоко копър защото не съм му фенка, въпрос на вкус. Иначе всичко е на око и според количеството на крилцата
Виж целия пост
# 17
pina, направих крилцата - станаха чудесни!   bouquet
Само че.... бяха много малко.... Sad
Виж целия пост
# 18
Много добре изглежда, а и звучи ссъвсем бързо и лесно за правене - ще ги пробвам.
Виж целия пост
# 19
Направих ги точно по рецептата. Станаха точно за 40 минути!  Hug
Виж целия пост
# 20
tilieva,много се радвам,че са ви харесали и съм била полезна като давам рецептата тук.
Jutoo,наистина става много бързо и е нещо интересно и нестандартно,ей така за разчупване на ежедневната вечеря! Grinning
Виж целия пост
# 21
Да, ама сега мъжа ми вика: И, кога пак ще ядем такива форумски крилца?  Mr. Green
Виж целия пост
# 22
Ето го и с бутчета. Пробвах с бутчета, защото нямах крилца и стана също много вкусно. Предполагам ,че и със свински ребърца става, защото съм яла нещо подобно.

http://images12.snimka.bg/001906641.jpg
Виж целия пост
# 23
Тайна,много добре изглеждат бутчетата!Това е добра идея,хем по тях има повечко месце! Mr. Green
Виж целия пост
# 24
Тайна,много добре изглеждат бутчетата!Това е добра идея,хем по тях има повечко месце! Mr. Green
Tочно вчера ми се беше прияло китайско и идеята ти ми дойде много добре. Само ориз нямах, но другия път като ги сложа на котлона , newsm10 отивам за 5 мин до китайския и си взимам и ориз.newsm10
Виж целия пост
# 25
Направих по рецептата пуешко бутче-голямо е и го нарязах на парченца-облизахме си пръстите  bouquet
Виж целия пост
# 26
Аз направих цели пилешки бутчета, сварени в тенджера - станаха фантастични! Heart Eyes И докато ох и ах около тях, се оказа, че няма какво да снимам. Снимки следващия път, който със сигурност ще е скоро. Grinning
pina , благодаря за споделената рецепта!  bouquet
Виж целия пост
# 27
Изключително много се радвам,че съм ви била полезна!! HugДа ви кажа честно,не ми се вярваше към такава странна рецепта да има такъв интерес! bowuu
Виж целия пост
# 28
Вчера и аз се разписах. Чудя се дали няма да се получи добре и на фурна, защото ние повече харесваме печените меса. Някой опитвал ли е и какъв е резултата?
Виж целия пост
# 29
Този път успях да снимам, макар и с gsm. Много вкусно и леко ястие се получава. Напоследък ми е любимо и почти всяка вечер ми се прияжда. Embarassed

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия