Крилца по китайски

  • 33 209
  • 127
# 30
И аз ги направих  Simple Smile
Само че сложих повечко пепси и соев сос и ги варих около 1 час на бавен огън, много ми харесаха  Peace
Виж целия пост
# 31
Преди няколко години ми дадоха рецептата за "ПИЛЕ С КОКА-КОЛА".  Hug Слагаше се и кетчуп. Мисля , че я коментирахме тук. Рецептата е от 1 момиче от Майорка-Испания.
На вкус е като китайска манжда...
Виж целия пост
# 32
Много ти благодаря.Непременно ще ги приготвя.
Виж целия пост
# 33
СноЩи ги направих, само 4е с филе. Станаха ужасно солени  Sick Къде ли съм сгреШила?  newsm78
Виж целия пост
# 34
СноЩи ги направих, само 4е с филе. Станаха ужасно солени  Sick Къде ли съм сгреШила?  newsm78

Едно от любимите ми неща.  Heart Eyes Може би си прекалила със соевия сос или пък си ги посолила предварително? Никога не са ми ставали солени, по скоро сладкото се усеща.
Виж целия пост
# 35
да, и аз да кажа, че не става солено, а по-скоро сладни леко. И аз помислих, че може да си прекалила със соевия сос. Слага се 1/3 малка бутилка, нали продават и големи, трябва да се внимава с това.
Ако си посолила предварително недей, не трябва.
Виж целия пост
# 36
Не не, не съм посолила, ако бях, нямаШе да се 4удя zаЩо са солени  Laughing
Сложих 1/3 малка бутилка.
Около 1/4 малка бутилка Пепси (от 330мл).

 newsm78
Виж целия пост
# 37
Вече няколко пъти ги приготвям,чудни са  Simple Smile облизахме си пръстите Party БЛАГОДАРЯ ти pina   chef   bouquet
Виж целия пост
# 38
СноЩи ги направих, само 4е с филе. Станаха ужасно солени  Sick Къде ли съм сгреШила?  newsm78

Какъв ти беше соевият сос? Някои са по-солени от другите. Затова китайските са за предпочитане.
Виж целия пост
# 39
СноЩи ги направих, само 4е с филе. Станаха ужасно солени  Sick Къде ли съм сгреШила?  newsm78

Какъв ти беше соевият сос? Някои са по-солени от другите. Затова китайските са за предпочитане.

Китайски беШе. Марката не zнам дали има смисъл да я пиШа, то има хиляди  ooooh!  и не zнам дали "моята" я има и в БГ  newsm78
Виж целия пост
# 40
Ай, сега видях, че си в Германия. Извинявай!   bouquet
Просто при нас има много ментета и затова си помислих, че може да си попаднала на нещо такова...  Embarassed
Виж целия пост
# 41
Ай, сега видях, че си в Германия. Извинявай!   bouquet

Няма проблем  Wink  Явно сложих пове4ко соев сос, или прекалено малко Пепси, или двете  Laughing  Ще пробвам пак, не се предавам лесно.
Виж целия пост
# 42
pina обожаван крилца и непременно ще ги пробваме Simple Smile мерси
Виж целия пост
# 43
Има много версии тази рецепта.Аз съм правила с кока-кола и портокалов сок - стават сладко-кисели, ръся обилно със сусам.За ребърца ползвам малко бурканче сладко от кайсии, ок 150мл соев сос, стрък праз, вода колкото да ги покрие (за 1,5-2 кг ребърца, аз моля да ми ги резнат на две със сатъра в месарницата) и се варят около 40 минути в тенжера под налягане.Стават сладко-киселки и се топят в устата - само като ги друснеш и месцето се отделя от кокала!
Приготвям и бутчета (долната част само) със захар, соев сос и оризов оцет (добавя се към средата на готвенето) и нарязан пресен джинджър.Рецептата е японска.
Виж целия пост
# 44
рецептата е страхотна,става много бързо и без усилия,а пък дъщеря ми изяде огромно количество Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия