Крилца по китайски

  • 33 209
  • 127
# 60
Пробвах и със свински ребърца. Става пак хубаво, едва успях да заделя едно да го снимам.

http://images26.snimka.bg/005905051.jpg
Малеее, какъв загар!  Peace
Виж целия пост
# 61
Хихи  Laughing тази рецепта я имам в тефтера си, преписвала съм си я тук, от форума, явно някой я е хвалил много в даден момент. А тя била на Пина  Flutter
Скоро ще я направя, щом е на Пина, значи ще е страшна!   bouquet
Виж целия пост
# 62
Ооо, трогната съм от комплимента!  Crazy
Виж целия пост
# 63
Самата истина е, никакъв комплимент  Naughty
 Hug
Виж целия пост
# 64
Днес ще ги приготвя,но нямаше пепси в магазина ,взех кола дано станат. newsm78
Виж целия пост
# 65
Днес ще ги приготвя,но нямаше пепси в магазина ,взех кола дано станат. newsm78
Ще станат!  Peace
И... после да почерпиш!  Hug
Виж целия пост
# 66
Така,не можах да ги снимам,ноо...........
Направих ги първо с кола,както писах,харесаха ми ,но трябваше да сложа малко кетчуп,че много сладнеха.
Днес обаче ги направих с пепси,момичета станаха фантастични,незнам какво толкова е различно,но разликата е огромна.Използвах соев сос тъмен,по гъст.Пише ,че е по китайска рецепта доста е силен.
Пина блгодаря за хубавата трецепта.  bouquet
Виж целия пост
# 67
elyam, и за почерпка не остана, така ли?  Laughing
Виж целия пост
# 68
Ами така,то и до мъжа не стигнаха първите Mr. Green
Виж целия пост
# 69
и аз ги правих, но със светъл сос, сложих и вътре 2-3 скилидки чесън да пуснат аромат, станаха страхотни.
Значи с кола не става, защото е по-сладникава ли, аз все си мислех че пепсито е по-сладникаво от колата newsm78
Виж целия пост
# 70
Еееей, направо ужас! Утре да взема да ги спретна, а!  newsm78  Ще пробвам с чесън този път, щом казвате, че е хубаво!  Peace
Виж целия пост
# 71
много вкусно изглеждат крилцата Simple Smile
мъжа ми обожава крилца печени с подправки но на мен вече взеха да ми писват  Rolling Eyes  и ровех за рецепти Simple Smile
Тази е много интересна Peace
Виж целия пост
# 72
Ето ги отново, този път на фурна, нали съм от тези, дето искат нещата сами да се готвят........

Виж целия пост
# 73
хе-хе, t ilieva, добре изглеждат!  Peace  Вкуса пак такъв ли се получава?  Ние у нас не ги ядем много тези крила, ама виждам полезна станах на много семейства, с разпространението на тази рецепта.  Grinning
Виж целия пост
# 74
Ама как не ги ядете...... Shocked Ние задължително веднъж месечно си ги приготвяме!  Hug
Мъжа ми си облизва пръстите, ама буквално си ги облизва!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия