Крилца по китайски

  • 33 209
  • 127
# 45
И аз я пробвах. Само че и аз с бутчета. Добавих и сока на половин лимон. Беше одобрена от 50% от фамилията. Т.е. аз я харесах, а мъжа ми не особено (ама той не е фен на подсладените неща - много важно пък Crossing Arms) . Пак ще се прави, а той да яде каквото си ще.
Благодаря на авторката за идеята  bouquet
Виж целия пост
# 46
Ле лее, ако имах продуктите още сега щях да ги направя...  Yum
Виж целия пост
# 47
 smile3525  pina, благодаря за чудесната рецепта. Отдавна им се канех и днес най-после им дойде реда. Направих горно бутче (като за основно Mr. Green). Сервирах със задушен ориз със зеленчуци. Облизахме си пръстите...
Виж целия пост
# 48
Много се радвам Лебедуна!  Hug  Ориза им е подходяща гарнитура.
Виж целия пост
# 49
искам да попитам дали ако се добави чили сос ще се получи или да не експериментирам.
Виж целия пост
# 50
искам да попитам дали ако се добави чили сос ще се получи или да не експериментирам.

аз не знам, но според мен го карай по дадената рецепта, а после като си хапваш си гарнирай с чили сос. Не знам какъв сос конкретно имаш предвид, но смятам, че ще се върже идеално.
Виж целия пост
# 51
искам да попитам дали ако се добави чили сос ще се получи или да не експериментирам.

аз не знам, но според мен го карай по дадената рецепта, а после като си хапваш си гарнирай с чили сос. Не знам какъв сос конкретно имаш предвид, но смятам, че ще се върже идеално.

Мдам...и аз мисля, че лютичкото прекрасно ще се съчетае със сладичкото. Следващия път непременно ще опитам!
Виж целия пост
# 52
pina, довечера ще имам гости и съм включила в менюто крилцата. Мога ли да ги направя сега, и довечера само да претопля в микрото? Като престоят няколко часа дали глазурата няма много да се сгъсти и да се изложа. Предния път не можах да преценя, защото ги излапахме топли, топли Mr. Green
Виж целия пост
# 53
Лебедунка, какво стана? Вчера не бях във форума и не съм ти видяла въпроса, но и да го бях видяла, не знам отговора. Макар че соса като изстине се желира, нещо такова. Но пък като се стопли, би трябвало да се оправи.  Thinking
Виж целия пост
# 54
Не ми беше основно ястие, затова рискувах Grinning Да, желира се соса, но после в микрото се стоплиха без проблем.
Виж целия пост
# 55
Е, радвам се! Дано и да се е харесало на гостите. Те за предястие са много подходящи, мисля.  Вкуса не е за всеки, в БГ не сме свикнали на сладко месо..., но повечето хора ги приемат добре.  Peace
Виж целия пост
# 56
Харесаха ги. Аз ги сервирах с основното, но в отделно плато. Гарнитурата ми беше пак ориз със зеленчуци и се върза с крилцата. Имах 4 вида салати и не посмях да ги сложа за предястие. Няма значение, изненадах с нещо различно. Вярно е, че в БГ не сме свикнали със сладкото, но аз точно за това ги харесвам. По - различни са от всичко, което съм приготвяла до сега.
Виж целия пост
# 57
Ммм, страхотно изглеждат!  Hug

Благодаря за рецептата  bouquet
Виж целия пост
# 58
Пробвах и със свински ребърца. Става пак хубаво, едва успях да заделя едно да го снимам.

http://images26.snimka.bg/005905051.jpg
Виж целия пост
# 59
Пробвах и със свински ребърца. Става пак хубаво, едва успях да заделя едно да го снимам.

http://images26.snimka.bg/005905051.jpg

Тайна , чудесно се е глазирало! За крилца ми е една от любимите рецепти, ще опитам и с ребърца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия